Fotbalová juniorka zahájila soutěž vítězstvím

Králův Dvůr - Tři body trefil pro mladoboleslavské mladíky v nastavení Ščuk.

9.8.2010

ČFL: FK Mladá Boleslav B - Arsenal Česká LípaFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Kr. Dvůr – FK Ml. Boleslav B 1:2

Boleslavští junioři začali mistrovskou sezonu v České fotbalové lize zdařile, když získali tři body na horké půdě nepříjemného mužstva Králova Dvora. Poločas sice prohráli, ale po přestávce vývoj utkání obrátili.

Královodvorští cábelíci začali velmi dobře. Již v 9. minutě Sabou dal jejich vedoucí gól - 1:0.

Po přestávce nejprve v 68. minutě vyrovnal Procházka, jeden ze dvou prvoligových borců, kteří junirku posílili - 1:1. A vítězný gól trefil ve třetí minutě nastavení Ščuk - 1:2.

Branky: 9. Sabou – 68. Procházka, 90. + 3. Ščuk. Rozhodčí: Grimm. ŽK: Mrvík. Diváci: 400. Poločas: 1:0.

Sestava FK MB B: Vorel - Borovička, Mrvík, Charuza, Horák - Tvaroha (64. Ščuk), Procházka, Dudka, Hrdlička - Schubert (63. Synek), Volf (80. Hadziresic).

Sestava FK Králův Dvůr: Čaba - Šilhavý, Saboui, Bureš, Himl, - M. Novák, S. Novák (81. Machovec), Frydrych (88. Minařík), Kyklhorn - Bláha, Tlustý (60. Garth).

Další utkání ČFL hraje boleslavská juniorka v sobotu od 10.15 hodin s Loko Vltavín na Městském stadionu v Mladé Boleslavi.

9.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Finále KL: Slaný - Mělník (3:4)

Král: Touha po změně byla cítit ze všech stran

AUTOMIX.CZ

Jak snížit spotřebu auta? Není to složité, těmto mýtům ale nevěřte

KRÁTCE: Čarodějnice uzavřou dráhu

Bakov nad Jizerou – Oblíbená in-line dráha v areálu bakovského Volnočasového areálu bude v neděli 30. dubna od 12 hodin uzavřena. Bruslaři si budou muset sportovní aktivity naplánovat buď na dopolední hodiny, nebo vyzkoušet jiné místo.

Audit Deníku: Nové dálnice: Za čtyři roky 33,4 kilometru

/INFOGRAFIKA, ANKETA/ - Když stavbaři v roce 1984 poprvé kopli do země a začali u Trmic stavět budoucí dálnici D8, bylo stávajícímu ministru dopravy 25 let. Asi by si tehdy Dan Ťok nepomyslel, že uplyne dalších 32 let a bude to právě on, kdo s dalšími politiky v prosinci 2016 přestřihne pásku a uvede do provozu poslední zbývající 16kilometrový úsek autostrády, která Česko spojila s Drážďany a Berlínem.

Vandal propíchal kola sedmi aut místního podnikatele

Plazy - Sedm aut s probodnutými pneumatikami a škody za pětačtyřicet tisíc korun, to jsou následky noční ho řádění, ke kterému došlo v Plazech, vzdálených dva kilometry východně od Mladé Boleslavi. Po zatím neznámém pachateli pátrají policisté.

KRÁTCE: Získá prestižní cenu Katka Maxová?

Mladá Boleslav – Katka Maxová, předsedkyně organizace DMO pobyty, jejímž cílem je aktivní život lidí s dětskou mozkovou obrnou, je opět nominovaná na Cenu Olgy Havlové.