Kouřim - Vedoucí tým fotbalové I. A třídy pětkrát inkasoval, sám gól nedal.

Fotogalerie
11 fotografií

Z utkání Kouřim - Bakov nad Jizerou (5:0).Foto: Miloslav Kapic

Kouřim – Bakov 5:0

Přítomní diváci a samozřejmě nejvíce kouřimští, odcházeli po utkání fotbalové I. A třídy navýsost spokojeni. Viděli parádní fotbal, hezké branky a zejména po přestávce ze strany Kouřimi spoustu pěkných fotbalových momentů, které odměňovali častým potleskem. Útočný fotbal nebyl cizí ani dosud vedoucímu Bakovu, druhý poločas byla ale Kouřim nad jeho síly. U domácího celku se střelecky dařilo Královskému a Teplému.

„Nehráli jsme to, co jsme chtěli. Chtěli jsme hrát ze zajištěné obrany, ovšem soupeř nás rozebral zejména dlouhými nákopy a běháním bez míče, my jsme naopak působili staticky. Byla tam velká mezera mezi obranou a zálohou, nedařil se nám přechod do útoku. Obrana byla přetížená, došlo také k velkým chybám jednotlivců, jenom bojovnost dnes nestačila. Utkání jsme nezvládli také psychicky. Soupeř hrál dobře, má mužstvo doplněné zkušenými hráči, jeho nátlaková hra na nás platila. Jen věřím, že jsme si to dnes vybrali a příště už to bude lepší,“ řekl po utkání trenér Bakova Vladislav Špringer.

Branky: 6. a 47. Královský, 62. a 87. Teplý, 37. Holý. Rozhodčí: Vočka. ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 2:0.

25.8.2009 VSTUP DO DISKUSE 1

Konečně! V autobusech se cestující obejdou bez drobných

SPORTOVNÍ AREÁL u Pavilonu Domu dětí a mládeže v Mladé Boleslavi se v sobotu odpoledne proměnil ve vězení. Samozřejmě šlo o hru, kdy se více než stovka dětí a jejich rodičů dobrovolně stali uvězněnými delikventy.
12

OBRAZEM: Návštěvníci utíkali z vězení

DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Už více než dvě stovky zákonů předložili současní poslanci. Sice jich protlačili jen 26, ale nesmutní z toho. Hlavně, že jsou vidět.

O titul krajského sportovce se ve středu rozhodne v Mladé Boleslavi

Střední Čechy – Prestižní anketa Nejúspěšnější sportovec směřuje do krajského finále. Výsledky budou odtajněny ve středu 29. března v Mladé Boleslavi.

Stavba cyklostezek je drahá, přesto přibývají

Na Mělnicku a Nymbursku jsou nejhezčí cyklostezky v celém kraji.

Strastiplný týden završil Macek v kleci prohrou

Mladá Boleslav – Filip Macek z pražského Penta gymu prohrál svůj další zápas v MMA v hlavním městě Tádžikistánu Dušanbe. Tak zní stručný výsledek zápasu, kdy odchovanec mladoboleslavsko-debřské líhně a trenéra Jiřího Dimitrova prohrál po třech pětiminutových kolech na body s Rusem Shamilem Shakhbulatovem. Zápas spadal do série turnajů prestižní ruské asociace ACB, kde Macek bojuje.