Kosořice - Tišice 3:5

Kosořičtí fotbalisté si poprvé po zimní přestávce opět vyzkoušely přírodní trávník. Začátek zápasu patřil domácím, kteří však gólové situace nedokázali zužitkovat. Kořínkovu přihrávku mezi obránce nasměroval Voleman pouze do brankáře a po Michalově centru mířil Sabol nad.

Po půlhodině hry chybělo Volemanovi i trochu štěstí, když pohotová střela ze střední vzdálenosti orazítkovala tyč. Soupeř si první šanci vypracoval ve 31. minutě, ani tentokrát se skóre neměnilo. Hosté šli do vedení těsně před pauzou, kdy minelu Majzlana potrestal Karlík.

Po změně stran hra opadla do podprůměru, hráči Tišic i bez možnosti střídání a zásluhou hrubých chyb dokázali skórovat. V 55. minutě ještě trestuhodně volný hráč nezužitkoval stoprocentní příležitost, o pět minut později však sudí nářídil pokutový kop, který proměnil Svoboda.

Kosořice poté během dvou minut smazaly dvoubrankové vedení soupeře. Po přihrávce Sabola prostřelil Darmoš brankáře i síť - 1:2. O dvě minuty později tentýž hráč využil chybu v obraně a s přehledem vyrovnal.

Jenže také domácí opět chybovali a dvě branky Temiaka a jedna Langmajera znamenaly výrazný odskok Tišic. V závěru ještě výsledek kosmeticky upravil hlavičkující domácí Macháč.

Branky: 65. a 67. Darmoš, 86. Macháč - 69. a 78. Temiak, 41. Karlík, 60. Svoboda, 73. Langmajer. Poločas: 0:1.

Kosořice: Majzlan - Bašus, Maška, Boháček, Adámek - Kořínek, Michal, Mosiurczak, Sabol - Voleman, S. Hrechko (střídali A. Hrechko, Madyar, Sedláček, Darmoš, Macháč, Kortus).