Kosmonosy – Sadská 5:1

Fotbalisté Kosmonos se nehodlají smířit s padákem z I. B třídy. Na Sadskou vletěli, už za 45 vteřin rozběhnutý Bednár využil Maškovy uličky a šajtlí skóroval. Tentýž hráč ve 3. minutě hlavou přestřelil, ale už v 6. trkl do odraženého míče správně – 2:0.

Další ústřední postavou kosmonoského úspěchu byl brankář Hošťálek. Mezi 16. a 23. minutou zneškodnil trestný kop Nedbala z hranice velkého vápna, včasným vyběhnutím zmařil nájezd Hnízda a robinzonádou vyrazil Hrdličkovu dělovku.

V závěru poločasu Bednárovi unikl čistý hattrick, když po Maškově trestném kopu hlavičkoval ze tří kroků nad. Dušan Bednár se hattricku dočkal záhy.
Kdo z hrstky diváků zmeškal první gól, tomu s Michalem Maškem předvedli opakování. V 54. minutě se nenechal odstavit od míče Lukáš a o tyč zvýšil na 4:0.

Čestný úspěch Sadské dal tvrdou ranou Svoboda, ale skóre zpečetil hlavičkou po rohu výborný Holický. Hosté kontrovali Hrdličkovou ranou do břevna. Nic víc se nestalo, neboť sudí Jansa zápas zkrátil o rovných 5 minut.

Branky: 1., 6. a 48. Bednár, 54. Lukáš, 65. Holický – 59. Svoboda. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:2. Diváci: 53. Střely na bránu: 8:9. Rohy: 3:10.

Kosmonosy: Hošťálek – Výda, Dobruský, Klepáč st., Kopecký – Kraus (58. Janák), Lukáš, M. Mašek (71. Klepáč ml.), Keszeg (66. D. Mašek), Holický – Bednár.

Sadská: Jindra – Vojáček (74. Dvořák), Rozsypal, Farka, Pajkrt – Svoboda, Čapek, Nedbal, Bílek – Hnízdo (55. Kučera), Hrdlička.