8.6.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Dorostenecká divize – starší
Jablonec – FK Ml. Boleslav 1:5 (0:3)
Hosté nastoupili na tanvaldském trávníku s posílenou sestavou a hned v úvodu se prosadil Zahustel. Po deseti minutách přidal další branku Volf a herní převahu zúročila Boleslav do přestávky další brankou Tvarohy, který dorazil hlavičku Dudky. Po změně stran vstřelil hostující Volf čtvrtý gól. Domácí po standardní situaci snížili na 1:4, ale poslední slovo měl boleslavský Honc, který skóroval po nezištné přihrávce Dragouna. Boleslav tak stále drží první příčku tabulky s minimálním rozdílem před Chrudimí.

Mladší: Jablonec – FK Ml. Boleslav 3:1 (2:0)
Už po deseti minutách prohrávali hosté po chybách v obraně o dvě branky Pak se fotbalově zlepšili, ale do konce poločasu branku nevstřelili, i když měli řadu střeleckých příležitostí. Po změně stran snížil Baster a Boleslav měla chvílemi drtivý tlak. Ten k vyrovnání nevedl, naopak, do otevřené obrany v předposlední minutě domácí pečetili výsledek.

Krajský přebor mladších přípravek
FK Mladá Boleslav A – Semily A 7:1 (Strouhal 2, Pavliš, Zmij, Salač, Hubáček, Vitmajer), FK Mladá Boleslav B – Semily B 6:2 (Vohánka 3, Mašek, Vodička, Le – Chi).

8.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

Závody chrtů na Krásné louce se odehrály 19. srpna.
68

Na Krásné louce závodili chrti

Okoř 2017. Eddie Stoilow
58

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Šéf mladoboleslavského infocentra: Metalová cesta nadchla na internetu celý svět

Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ - Mladá Boleslav není pouze průmyslovým městem, což dokazuje i unikátní Metalová cesta. Jedinečné kovové sochy v mladoboleslavských ulicích lákají do města turisty a na internetu je obdivují lidé z celého světa.

Cyklistická šampionka prožila krásné dny volna. Bez kola!

Mladá Boleslav – Tahle rodina si život bez sportu neumí představit. Přesněji řečeno život bez kola.

Starosta Zálezlic: S velkou vodou se nedá bojovat, hrozbu musíte přijmout

Zálezlice /ROZHOVOR/ – Mám domluvené setkání a rozhovor se starostou Zálezlic Jiřím Čížkem. Traduje se o něm, a on sám to potvrzuje, že k médiím byl vždy vstřícný. Říká: „Kdyby se o nás nevědělo, za chvíli by se na nás zapomnělo. A to by byla škoda, protože ta vodní katastrofa byla vážně obrovská.“ Cestou do Zálezlic v autě s kolegou žertujeme, vtipkujeme, usmíváme se. Kozárovice. Obec spadající pod Zálezlice. V roce 2002 to schytaly také naplno. Najednou je v autě ticho. Oba cítíme dusno. Snad by se dalo říci, že nám naskočila husí kůže. To je ve chvíli, kdy míjíme Vltavu.