MSK – Pyšely 1:2

Největší tahák víkendu měl pro domácí Hradiště smutné rozuzlení. V přímém souboji o čelo fotbalové I. A třídy podlehl MSK vedoucím Pyšelům a místo postupu na první místo klesl na čtvrté. Ráz utkání určila už 5. minuta, kdy domácí ofsajdová past sklapla naprázdno a hosté nabídnuté přečíslení zužitkovali. Moravec odcentroval přes vybíhajícího Moce a Páv hlavou skóroval.

Domácím scházela až do 32. minuty přesnost. Pak Kredbův oblouček skončil na břevně, odražený míč ještě vracel do ohně Kastner a Kandráčovu skluzu chyběly decimetry. Zanedlouho na opačné straně vyhlavičkoval za překonaného Moce Mastného lob obránce Hofman.

Už v nastavení předvedl drzý průnik Josef Kandráč, na závěr zasekl míč a vypálil na bližší tyč, kde dobře zasáhl Franěk.

Domácím vydržela fazóna i po přestávce, jenže nejprve poslal Kastner odražený míč z 10 metrů nad bránu, pak Franěk bravurně vychytal Zajíčka a v 54. minutě po Hrdinově centru Kandráč nezpracoval míč před prázdnou bránou. Místo vyrovnání přišla ještě v téže minutě další rána, sólo přesně zakončil opět Páv – 0:2.

S Hradištěm druhý gól zamával, podržel ho ale Moc při střelách Mastného a Kulhavého a vystihl i kličku při samostatném nájezdu po hattricku bažícího Páva.

Čtyři minuty před koncem rozehrál Hrdina trestný kop, přetažený centr vrátil hlavou před bránu Kandráč a při chuti hrající Zajíček snížil. Na víc už Hradišti čas nezbyl.

Branky: 86. Zajíček – 5. a 54. Páv. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 1:1. Diváci: 164. Střely na bránu: 6:9. Rohy: 6:2. Poločas: 0:1.

MSK: Moc – Kučera, J. Zajíček, Hofman, Sameš – Kastner, Štajer, Hrdina, Krejza – J. Kandráč, Kredba (46. Hájek).

Pyšely: Franěk – Přibyl, Kondáš, Zoubek, Douda – Moravec, Kulhavý (76. Fuksa), Štěpán, Havlín – Mastný (81. Benák), Páv (90.+2 Jellúš).