Dobrovice - Dobrovičtí fotbalisté v divizi deklasovali tým Živanic.

1.11.2009

Dobrovice vs. ÚstíFoto: Jan Pokorný

Dobrovice – Živanice 7:2

V divizním fotbalovém utkání nastupovali domácí proti favoritu z nezáviděníhodné pozice posledního mužstva tabulky. Výhra Dobrovice a především výsledek byly nakonec ohromující. Živaničtí, kteří se před časem mohli pochlubit skalpem prvoligové FK Mladá Boleslav v Českém poháru (1:0), si odvezli sedmibrankový příděl.

Domácí fotbalisté totiž začli famózně a během dvaceti minut už vedli 3:0. Pak sice v tempu polevili a exboleslavák Holub snížil ranou z voleje, ale v začátku druhé půle Záblacký za přispění hostujícího obránce dal čtvrtý gól. To už hosté hráli oslabeni o vyloučeného Mocana. Když v 58. minutě mimo pokutové území sestřelil živanický brankář Černík unikajícího Boška a byl také vyloučen, dohrávali hosté o 9 hráčích. Dokázali sice Podlipným snížit na 2:5,dokonce poté nevyužili ani penaltu, kterou Gorolovi Bartoš chytil, ale jejich debakl dokonal po parádních kouscích D. Miškovský, který dvěma loby překonal střídajícího Hlouše.

Branky: 62., 84. a 87. D. Miškovský, 5. a 21. Boško, 9. Tuma,51. Záblacký - 27. Holub, 67. Podlipný. Rozhodčí: Svatík. ŽK: Záblacký, Šulc, Boško - Mocanu. ČK: 43. Mocanu, 58. V. Černík (oba Živanice). Diváci: 145. Poločas: 3:1.

Dobrovice: Bartoš - Záblacký, Tuma, Vladyka, Čáslava (81. Kalíšek) - D. Miškovský, Šulc, Niklfeld, Jiránek - Boško (84. Mráček), Kohout (71. R. Miškovský).

Živanice: V. Černík - Mocanu, Černohubý (62. Hrmo), Michal, Vrážel - Vrba, Jedlička, Gorol, Podlipný - Holub (J. Černík), Merganc (59. Hlouš).

1.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

Věra Špinarová v ostravském Gongu.
35

Věra Špinarová si nikdy nehrála na hvězdu. Na pódiu, ani v zákulisí, říkají pořadatelé

Konečně! V autobusech se cestující obejdou bez drobných

OBRAZEM: Návštěvníci utíkali z vězení

Sportovní areál u Pavilonu Domu dětí a mládeže v Mladé Boleslavi se v sobotu odpoledne proměnil ve vězení. Samozřejmě šlo o hru, kdy se více než stovka dětí a jejich rodičů dobrovolně stali uvězněnými delikventy.

DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Už více než dvě stovky zákonů předložili současní poslanci. Sice jich protlačili jen 26, ale nesmutní z toho. Hlavně, že jsou vidět.

O titul krajského sportovce se ve středu rozhodne v Mladé Boleslavi

Střední Čechy – Prestižní anketa Nejúspěšnější sportovec směřuje do krajského finále. Výsledky budou odtajněny ve středu 29. března v Mladé Boleslavi.