FK MB – Slavia Praha B 1:1

V předposledním přípravném utkání na fotbalovou extraligu nedokázal starší dorost přehrát pražského soupeře, hrajícího o třídu níže.

Domácí sice měli místy více ve hře, ale chybělo zakončení. Zejména Bořil ztroskotal v situacích, které přímo volaly po brance.

Hosté šli do vedení už ve 13. minutě, krátce před poločasem vyrovnal Zahustel. Raritou bylo, že každý poločas řídil jiný rozhodčí.

Branky: 41. Zahustel – 13. Žák. Rozhodčí: 1. poločas Vrábel, 2. poločas Smolka. Poločas: 1:1.

FK Ml. Boleslav: Kanaval (80. Hošťálek) – Kozma, Borovička, M. Šťastný (46. Štěpánek), Togel – Rosenkranz, SAedláček, Tvaroha, Volf – Bořil, Zahustel (střídali Maňas a Bělík).

Poslední přípravné utkání sehrají mladoboleslavští dorostenci v pátek 7. srpna na Městském stadionu a soupeřem bude Baumit Jablonec (starší dorost 14, mladší dorost 16).