FK Mladá Boleslav B – Loko Vltavín 2:0

Boleslavští načali soupeře z první akce a zaslouženě si připsali první vítězství v novém ročníku ČFL. V sestavě juniorky byli brankář Šeda a hráči Fabián, Opiela a Řezníček z prvoligového kádru.

První boleslavská akce a první gól v soupeřově síti. Tak vypadala první minuta utkání boleslavských juniorů proti nováčkovi ČFL Loko Vltavín. Po pravé straně utekl Řezníček a akci zakončil Svoboda střelou, která přeskočila překvapeného brankáře Čabu - 1:0. Nebyl to však signál k ofenzivní smršti.

Naopak hra se až moc zklidnila. Zaskočeným Pražanům se dopředu moc nechtělo, Boleslavští působili dojmem, jakoby věřili, že už mají tři body v kapse.
Až ve 13. minutě zasahoval boleslavský brankář Šeda, když vyboxoval první rohový kop Vltavínu.

V 18. minutě Fabián přes půl hřiště přesprintoval s míčem, před vápnem posunul na Řezníčka, ale toho sudí viděli v ofsajdu. V následující minutě opět po Fabiánově akci a centru byl brankář Čaba u míče o chvilku dříve než Řezníček. Kombinace Fabián-Opiela-Řezníček skončila prvním boleslavským rohem ve 24. minutě.

Ve 26. minutě se Vltavínu povedl útok po levé straně, centrovaný míč si na hranici vápna zpracoval Socha, nepovedeně přihrál Hradeckému, míč se však k němu vrátil a tak vystřelil na Šedovu branku, kterou těsně minul.

Ve 36. minutě po trestném kopu Vltavínu od postranní lajny Charuza prohrál souboj s Kozákem uvnitř boleslavského vápna a Vlk sám před Šedou vystřelil přes šířku branky vedle. Ve 41. minutě vystřelil z dálky Balšánek a ani on Šedovu branku netrefil.

V nástupu do druhého poločasu Boleslavští propásli dvě tutové šance. Ve 47. minutě po sražení pronikajícího Smetany nastřelil Fabián z trestného kopu břevno. Za tři minuty Smetana krásně uvolnil Řezníčka, který šel sám na vltavínskou branku, ovšem nastřelil vyběhnuvšího Čabu. V 55. minutě se neprosadil po narážečce s Opielou v důrazném průniku Mrvík.

V 57. minutě vybojoval u levé postranní lajny Fabián míč, kterého se zmocnil Opiela a svižné sólo zakončil gólovou střelou z úhlu - 2:0.

V 62. minutě čerstvý Sedláček přihrál Fabiánovi, ale ten mu nedokázal míč přesně vrátit Sedláčkovi ani najít nabíhajícího Řezníčka a Vltavín se ubránil. Protiútok završil Hradecký centrem, který boleslavský gólman snadno chytil. V 67. minutě zdařilou Fabiánovu přihrávku před brankou nezpracoval Řezníček.

V 82. minutě v té době ojedinělou útočnou akci Vltavínu zakončil Kodr levačkou těsně vedle pravého horního růžku boleslavské branky. Z další akce Vlk vybojoval roh, který rozehrál Kuchař, ale Šeda u bližší tyče míč vyboxoval daleko mimo vápno.

V 85. minutě po spolupráci Fabiána se Sedláčkem vystřelil dobře Kadlec. Ránu od levé tyče vytlačil Čaba na roh. Po jeho rozehrání střelu Sedláčka zablokovali obránci a dorážku z malého vápna poslal Murárik do nebes.

V 87. minutě s Kryštofovou střelou měl plné rukavice práce Šeda a zvládl ji na dvakrát. V 89. minutě vybojoval Fabián míč, nezištně přihrál Sedláčkovi před branku, ale jeho střelu obránci srazili na roh. Vltavín se mu ubránil.

FK Mladá Boleslav B: Šeda - Zbrožek, Charuza, Mrvík, Murárik - Smetana, Opiela (61. Sedláček), Svoboda, Fabián - Kadlec (88. Vorasický), Řezníček (79. Vizingr).

Loko Vltavín: Čaba - Hebnár (58. Kryštof), Bureš, Kozák (70. Krimlák), Hájek - Hradecký, Kuchař, Vlk, Balšánek (61. Kacafírek), Kodr - Socha.

Branky: 1. Svoboda, 57. Opiela
Rozhodčí: Pilný - Novotný, Šiling