Č. L. Beroun – Benátky 1:1

V utkání fotbalového krajského přeboru měli první příležitost hosté, ale Korejza z dobré pozice placírkou přestřelil branku.

Domácí šli do vedení ve 34. minutě. Po závaru před Bejrovou brankou prostřelil hrdbu těl něpříliš prudkou ranou Němec.

O chvíli poté mohlo být pro Benátky ještě hůře. Hájek běžel v sólu sám na Bejra, ale v rozhodujícím okamžiku mu utekl míč z kopaček.

Také ve druhé půli začal Beroun lépe. V jasné příležitosti Sainer přestřelil branku. Vyrovnání měl na hlavě střídající hostující Šimek, ale po centru Kohouta tečoval míč těsně vedle branky.

Pak se vyznamenla benátecký gólman Bejr, který zmařil Hájkovo sólo.

Domácí si zkomplikovali situaci v 70. minutě, kdy jim byl vyloučen za kopnutí v přerušené hře Šíma a hosté hráli v přesile.

Vyrovnání přišlo v 86. minutě kuriózní brankou. Kopecký z dálky centroval na berounskou branku, jeho „padající list“ brankář Hejcman konečky průstů vyrazil na břevno, od něhož se míč odrazil za brankovou čáru.

Benátečtí si tak nakonec odvezli z horké berounské půdy alespoň bod a smazali tak částečně zbytečnou remízu doma se Štěchovicemi.

Branky: 34. Němec – 86. Kopecký. Rozhodčí: Pavelka - Malý, Richtár. ŽK: Pobiš – Korec, Kohout, Třasák. ČK: 70. Šíma (Beroun). Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Beroun: Hejcman - Sainer, Vlček, Šíma, Pobiš, Němec, Hájek, M. Novák, Svoboda, Choc, Vopěnka.

Benátky: Bejr - Kopecký, Rosenkranz, Skramužský, Mareš - Bělík, Třasák, Karásek, Korejza - Kohout, Korec.