Benátečtí fotbalisté uhráli na jaře první bod

Benátky nad Jizerou - V utkání krajského přeboru byli fotbalisté Benátek autory obou branek při remíze 1:1.

12.4.2010

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Benátky – Vlašim B 1:1

Benátečtí fotbalisté uhráli v jarních mistrovských odvetách krajského fotbalového přeboru první bod za remízu. Mužstvo vedl nový trenér Aleš Kubík.

Domácí inkasovali nešťastný vlastní gól, když při odkopu obránce Bílý trefil svého spoluhráče Olšáka do zad a od nich se míč odrazil do Bejrovy branky.

Domácí dokázali vyrovnat v 65. minutě, kdy se hlavou prosadil Šimek a porušil tak domácí střelecké embargo po 335 minutách.

Branky: 65. Šimek – 34. Olšák vlastní. Rozhodčí: Jeník. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Benátky: Bejr – Olšák, Lacina, Bílý, Novotný – Karásek, Smetana (59. Pára), Hrdina, Korejza – Šimek, Kohout (90. Došlý).