Bakov nad Jizerou - Bakovští fotbalisté mají úspěšný vstup do I. A třídy.

16.8.2009

I. A třída: Čáslav - Bakov n. J. 1:2, neděle 9. srpna 2009Foto: Jakub Geier

Bakov – Kutná Hora 3:0

Bídný první poločas fotbalové I. A třídy nahradilo bakovským fanouškům parádní představení domácího mužstva po přestávce.

Z děje prvních pětačtyřiceti minut stála za zmínku pouze akce hostů ze 38. minuty. Kozel se kličkou ve vápně vyhnul Flodrmanovi, načež jeho střelu zblízka chytil Miloš Beran. Bakov nepředvedl vůbec nic. Počet střel i rohů dosáhl číslovky nula.

O přestávce zřejmě kdosi v bakovské šatně poléval hráče živou vodou. Hned ve 48. minutě domácí vedli po obrovském závaru. Bláhovu ránu z úhlu mladý brankář Kutné Hory Hájek vyrážel před sebe na hlavičku Frelicha, kterou zastavil na čáře obránce Tomíšek. Frelich se dostal k dorážce, ale i tu Tomíšek zachytil. Až čtvrtá střela v podání Resla propálila kutnohorskou hradbu – 1:0.

O deset minut později ve vápně hostující brankář fauloval Josefa Berana, který penaltu se štěstím proměnil. Hájek míč tělem ztlumil, ale ten přesto doskákal kousek za čáru – 2:0. Za chvilku bylo hotovo, když centr Kvapila, bakovské posily ze Staré Boleslavi, od pravé postranní čáry umístil z voleje do brány znovu Beran.

Domácí dohrávali v pohodě a Josefu Beranovi unikl hattrick jen o vlásek, když jeho technickou střelu v 75. minutě zastavilo břevno. Sudí Divílek navíc hostům odpustil další jasný pokutový kop po evidentní ruce jejich kapitána Růžičky.

Branky: 58. z PK a 62. J. Beran, 48. Resl. Rozhodčí: Divílek. ŽK: 2:0. Diváci: 186. Střely na bránu: 7:2. Rohy: 6:7. Poločas: 0:0.

Bakov: M. Beran – O. Zajíček, Flodrman, V. Sedláček, Nekola – Kvapil, Frelich (74. Hammer), J. Beran, Pavlousek (87. Formáček), Bláha – Resl (80. Zahrádka).

Kutná Hora: Hájek – M. Šváb (62. Hačka), Rathauz, Tomíšek, Linhart – T. Šváb, Doležal, Růžička, Kozel (65. Potůček) – Luňáček (83. Gono), Vančura.

16.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

MUZIKÁL SMOLÍKOVI, jenž spojuje  činohru, tanec a zpěv ve velkou kostýmovou show,  sklidil v Mnichově  Hradišti bouřlivé ovace.
16

OBRAZEM: Smolíkovi navštívili Mnichovo Hradiště

18

Houbaři čekají na déšť

Dukla zachránila Boleslavi sezonu

Liberec - I přes debakl v Liberci si fotbalisté Mladé Boleslavi zahrají na podzim evropské poháry.

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Krásnou louku roztančilo dvanáct kapel

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Dvě pódia, dvanáct kapel a dvanáct hodin muziky. To byl letošní ročník multižánrového hudebního festivalu Krásná louka, který opět přilákal tisíce návštěvníků.

OBRAZEM: Sbor Českých bratří patří Fotoklubu Sokol

Mladá Boleslav - Jeden z nejstarších fotoklubů v republice Fotoklub Sokol Mladá Boleslav letos slaví 95 let od svého vzniku. Při této příležitosti uspořádali jeho členové ve Sboru českých bratří výstavu svých fotografií.