Navštívili jsme …

Okresní přebor

Akuma – Pěčice 2:11

Neuvěřitelně hořké sousto připravily Pěčice ve fotbalovém utkání okresního přeboru Akumě na jejím hřišti. Nasázely jim totiž jedenáct branek!

Absence potrestaného Kamenického v zadních řadách domácích byla až neskutečně znát. Bratři Kandráčové v týmu Pěčic se střelecky prosazují od začátku soutěže a nejinak tomu bylo v případě Akumy. Podíleli se na sedmi brankých svého mužstva, další góly připravili svým spoluhráčům.

Zadní řady domácích byly průchozím domem, zkušený L. Hlaváček sám na vše nestačil a Akuma tak už v prvním poločase inkasovala sedm branek.

Ve druhém poločase se hra přece jen více vyrovnala, ale i tak hosté přidali další čtyři branky.

Pochopitelně spokojen s výkonem svých svěřenců byl trenér Pěčic Aleš Klain: "Nebudu zakrývat, že jsme na Akumu přijeli vyhrát. Počítali jsme s tím, že při neúčasti Kamenického budou mít domácí problémy v obraně. Soupeř mě však zklamal, naopak pochválit musím své svěřence za bojovný a chytrý fotbalový projev. Zatím se nám daří, ale jdeme zápas od zápasu a o našich ambicích je předčasné mluvit.“

Branky: Koudelka, Valenta – J. Kandráč 4, P. Kandráč 3, Bulíř, Kučera, Tůma, Košťál. Rozhodčí: Janda. ŽK:1:1. Rohy: 6:7. Diváci: 90. Poločas: 1:7.

Akuma: Zachař (46. Dlouhý) – Mulač, Havránek, Bareš, Nový – L. Hlaváček, Gregor, Král, Šuba – Koudelka, Valenta. Trenér Josef Hůlka.

Pěčice: Pokorný – Tůma, Kalužák, Blažek, Košťák – Kučera (68. Bůžek), Bulíč (60. Šulc), J. Kandráč, P. Kandráč – Charvát, Konejl. Trenér Aleš Klain.