Byl to smutný večer pro Bolku, přitom tak dobře začal. V 18. minutě Adam Jánoš, který rozhodl domácí zápas, perfektně trefil ve vápně přihrávku Fabiána a hosté vedli.

Domácí mnoho šancí neměli, ale v 55. minutě fauloval Pauschek unikajícího Miciho a rozhodčí Boiko z Ukrajiny nařídil penaltu - Lilaj ji proměnil. "Zákroky byl nesmyslný," mrzelo kouče Dušana Uhrina mladšího.

Pak už byla partie zcela otevřené a šance si vytvořily oba celky. Proměnili bohužel Albánci, v 83. minutě nedal Divišovi naději Plaku. Pak ještě mohl rozhodnout Mareš, jenže v 90. minutě trefil v jasné šanci jen tyčku a v prodloužení krásnou ranou nechal vyniknout brankáře Shehiho.

Právě tenhle gólman zahájil penaltový rozstřel a úspěšně. Na něj navázali všichni spoluhráči, zatímco hostující Rada napálil ve třetí sérii břevno a po něm selhal také Mehbrahtu.

„Beru to jako promrhanou šanci. Bylo to velice dobré utkání, měli jsme ho rozhodnout, šance jsme na to měli. Soupeř nás potrestal za hrubé chyby," litoval Dušan Uhrin ml., podle něhož se ale tým zápas od zápasu zlešuje. "Jenže děláme pořád chyby. Pokazili jsme tentokrát utkání, které jsme zaslouženě vedli, tím, že jsme udělali zbytečnou penaltu, když do té doby si s námi soupeř nevěděl rady."

Eli Babalj je novou akvizicí v kádru Mladé Boleslavi.
Boleslav si pojistila reprezentanta Austrálie, přichází Eli Babalj

KF Skënderbeu Korce - FK Mladá Boleslav 2:1 (0:1). Na penalty 4:2, postupuje Skënderbeu. Branky: 55. Lilaj (pk), 83. Plaku - 18. Jánoš. Rozhodčí: Boiko - Matyash, Vysotskyi. ŽK: Vangjeli - Komličenko, Mareš, Přikryl.  Diváků: 6500.

KF Skënderbeu Korce: Shehi - Vangjeli, Radaš, Jashanica, Mici - Nimaga, Lilaj, Osmani (80. Plaku) - Gavazaj (74. Muzaka), Adeniyi (68. Shkodra), Latifi.

FK Mladá Boleslav: Diviš - Pauschek, Da Silva, Stronati, Fleišman - Jánoš (111. Magera), Rada - Přikryl, Matějovský, Fabián (71. Mareš) - Komličenko (60. Mebrahtu).