První letní porážku zařídil Saturn Moskva

Schleching - Boleslavští fotbalisté nalezli v přípravě svého mistra.

30.6.2010

Přípravné utkání: FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905Foto: PPNA/František Stýblo

Saturn Moskva – FK Mladá Boleslav 2:1

Boleslavští v letošní letní přípravě poprvé podlehli soupeři. Po předchozích čtyřech výhrách a jedné remíze prohráli až v šestém utkání, byť v něm po prvním poločasu nad moskevským týmem vedli gólem Chramosty.

Hrálo se v rakouském Schlechingu za úmorného vedra především v první části, po přestávce už se hráčům dýchalo o poznání lépe.

Boleslavským se povedl vstup do utkání. Už v 8. minutě se prosadil Chramosta a dal tak svůj první gól v letní přípravě - 0:1. Trenér Karel Stanner si pochvaloval, že boleslavský tým působil kompaktnějším dojmem a proti kvalitnímu soupeři se prezentoval dobrou organizací defenzívy i ofenzívy. Vynutil si tak mírnou převahu, kterou však nezužitkoval ke zvýšení těsného vedení.

Po přestávce už byl obraz hry vyrovnanější. A protože Boleslavští promarnili tři jasné gólové příležitosti, přišel trest podle prastarých fotbalových zvyklostí. Moskvané v 72. a 75. minutě dvěma slepenými góly skóre otočili a v závěrečné čtvrthodince zkušeně těsnou výhru uhlídali.

Branka: 8. Chramosta

Mladá Boleslav: Miller - Brunclík (70. Kalina), Dimitrovski, Janíček, Hrdlička (46. Kúdela) - Bořil (46. Dudka), Opiela (70. Sylvestre), Procházka, Sedláček (46. Fabián) - Bulut (46. Řezníček), Chramosta.

30.6.2010 VSTUP DO DISKUSE

MUZIKÁL SMOLÍKOVI, jenž spojuje  činohru, tanec a zpěv ve velkou kostýmovou show,  sklidil v Mnichově  Hradišti bouřlivé ovace.
16

OBRAZEM: Smolíkovi navštívili Mnichovo Hradiště

18

Houbaři čekají na déšť

Dukla zachránila Boleslavi sezonu

Liberec - I přes debakl v Liberci si fotbalisté Mladé Boleslavi zahrají na podzim evropské poháry.

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Krásnou louku roztančilo dvanáct kapel

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Dvě pódia, dvanáct kapel a dvanáct hodin muziky. To byl letošní ročník multižánrového hudebního festivalu Krásná louka, který opět přilákal tisíce návštěvníků.

OBRAZEM: Sbor Českých bratří patří Fotoklubu Sokol

Mladá Boleslav - Jeden z nejstarších fotoklubů v republice Fotoklub Sokol Mladá Boleslav letos slaví 95 let od svého vzniku. Při této příležitosti uspořádali jeho členové ve Sboru českých bratří výstavu svých fotografií.