První letní porážku zařídil Saturn Moskva

Schleching - Boleslavští fotbalisté nalezli v přípravě svého mistra.

30.6.2010

Přípravné utkání: FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905Foto: PPNA/František Stýblo

Saturn Moskva – FK Mladá Boleslav 2:1

Boleslavští v letošní letní přípravě poprvé podlehli soupeři. Po předchozích čtyřech výhrách a jedné remíze prohráli až v šestém utkání, byť v něm po prvním poločasu nad moskevským týmem vedli gólem Chramosty.

Hrálo se v rakouském Schlechingu za úmorného vedra především v první části, po přestávce už se hráčům dýchalo o poznání lépe.

Boleslavským se povedl vstup do utkání. Už v 8. minutě se prosadil Chramosta a dal tak svůj první gól v letní přípravě - 0:1. Trenér Karel Stanner si pochvaloval, že boleslavský tým působil kompaktnějším dojmem a proti kvalitnímu soupeři se prezentoval dobrou organizací defenzívy i ofenzívy. Vynutil si tak mírnou převahu, kterou však nezužitkoval ke zvýšení těsného vedení.

Po přestávce už byl obraz hry vyrovnanější. A protože Boleslavští promarnili tři jasné gólové příležitosti, přišel trest podle prastarých fotbalových zvyklostí. Moskvané v 72. a 75. minutě dvěma slepenými góly skóre otočili a v závěrečné čtvrthodince zkušeně těsnou výhru uhlídali.

Branka: 8. Chramosta

Mladá Boleslav: Miller - Brunclík (70. Kalina), Dimitrovski, Janíček, Hrdlička (46. Kúdela) - Bořil (46. Dudka), Opiela (70. Sylvestre), Procházka, Sedláček (46. Fabián) - Bulut (46. Řezníček), Chramosta.

30.6.2010 VSTUP DO DISKUSE

Vítkovice - Ml. Boleslav
18

V závěru přišli Bruslaři o vítězství

Na letiště v Mladé Boleslavi se v sobotu konal už čtvrtý ročník letecké akrobacie bezmotorových kluzáků. Dorazilo tam na pětadvacet pilotů.
25

Bezmotoroví akrobaté ovládli nebe nad Mladou Boleslaví

OBRAZEM: Zámek se oblékl do stylu retra

Boleslavsko - Jak se žilo v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století přibližuje retro výstava Hradiště a Hradišťáci v 70. a 80. letech, která je přístupná v městském muzeu Mnichovo Hradiště až do 31. října.

Krmenčík sestřelil Boleslav za čtvrt hodiny

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – „Chtěli jsme do zápasu vstoupit aktivně, což se povedlo, ale bohužel jsme vzadu hráli naivně. Neskutečně lehce jsme soupeře pustili triviálními chybami do zakončení,“ zhodnotil klíčovou pasáž utkání osmého prvoligového kola kouč Mladé Boleslavi Dušan Uhrin.