Rejšice uhrály důležité body pro záchranu v soutěži

Rejšice/ Domácí měli v utkání fotbalové I. B třídy dobrý finiš.

12.5.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Rejšice – B. Podolí 4:1

Oba týmy začaly v utkání fotbalové I. B třídy ze zajištěné obrany a spoléhaly na brejkové situace. Skóre otevřel domácí Putorík, který brankáře Podolí zaskočil skákavou střelou ze 35 metrů. Vedení domácích zvýšil ještě v prvním poločase Vít.

Hosté nesložili zbraně. V 53. minutě Marek nikým neatakaván hlavou snížil a vrátil Podolí do hry.

Kontaktní gól povzbudil hosty k větší aktivitě a před brankou Rejšic začalo být dusno. Pět minut před koncem se však dokázal prosadit rejšický kapitán Hanuš a situaci uklidnil.

Dvě minuty před koncem po nevinné akci udělal tečku za utkáním střídající Nastoupil a potvrdil tak zisk důležitých tří bodů pro domácí.

Branky: Putorík, Vít, Hanuš, Nastoupil – Marek. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 2:0. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Rejšice: Gergelčík – Sedláček, Rys, Putorík, Jon – Hanuš, Prskavec, Eder, Vít – Remsa, Voleman (střídali Nastoupil a Beran).

12.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Finále České pojišťovny: Technology Florbal MB - Bulldogs Brno

V úterý večer hrají čtvrté finále v řadě

Násilí. Ilustrační foto.

Pomohli padesátce obětí trestných činů

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Pracujete často deset hodin denně a přesto stále nestíháte? Pak si potřebujete lépe naplánovat pracovní den a využívat čas efektivněji. Za 40 hodin týdně byste měli pohodlně zvládnout náplň práce, pokud ji děláte správně. Jak na to, radí experti na efektivitu práce.

Aneta Kaulfusová si vytančila titul mistryně světa!

Bezno - Nevídaný úspěch, tak by se dala v krátkosti shrnout účast bezenských tanečníků a členů zdejšího tanečního souboru Bezinky Country Dance na mistrovství světa v Line Dance, které se uskutečnilo v prvním lednovém týdnu v Liberci