V úvodní šanci druhého poločasu se opět ocitli domácí, ale gól dali opět Vykáňští. Z penalty zvýšil v 59. minutě na 2:0 Martin Dlouhý. Ve druhém poločase už byla hra vyrovnaná, ale domácím nebylo vstřelení gólu tentokrát asi souzeno. Naopak na druhé straně udeřil podruhé v zápase Lukáš Šedivý.

Fotbal, ČFL žen, Sporting Mladá Boleslav - DFK Mnichovo Hradiště.
Dívčí válku nakonec nevyhrál lepší tým

Slaný – Hradiště padlo ve Slaném, když v každém ze dvou poločasů jedenkrát inkasovalo. V 16. minutě Zelenka z rohového kopu posadil míč na hlavu Nykla a brankář Ježek jen bezmocně sledoval míč, který skončil v síti u jeho pravé tyče.

Definitivní rozhodnutí přišlo ve druhé půli. V 69. minutě byl faulován před pokutovým územím střídající Hořejší. Trestný kop Galbavého pak Hansl parádní hlavičkou přetavil ve druhou branku.

Největší šance hostů v zápase pak přišla šest minut před koncem. To Mnichovohradišťští předvedli dobrou kombinaci středem hřiště, dostali se s míčem až před Sedláka, ale jejich snažení zmařil na poslední chvíli dobrým obranným zákrokem obránce Zíma.