Přesvědčivými výhrami si fotbaloví starší dorostenci FK Mladá Boleslav upevnili své pozice na čele České dorostenecké ligy a divize.

Česká liga dorostu
Starší: Jablonec – Ml. Boleslav 0:2 (0:2). Boleslavští dorostenci výhrou nad jabloneckým soupeřem protáhli sérii neporazitelnosti na šest mistrovských utkání v nepřerušené řadě a udrželi si na čele ligové tabulky čtyřbodový náskok před pražským Meteorem a pětibodový před Slovanem Liberec. Boleslavské vítězství se zrodilo již v prvním poločase a góly dávali Zahustel svůj sedmý a Vorasický premiérový v této sezoně.
FK Mladá Boleslav: Kanaval – Vorasický, Bým, Pečínka, Rýdl – Zahustel, Smetana, Dudka, Šíma (82. Rudzan) – Kubát (92. Bílý), Bořil (71. Jeník, 85. Tvaroha).
Mladší: Jablonec – Mladá Boleslav 4:4 (1:0). Po dramatickém průběhu utkání skončil souboj zaslouženou remízou. Hosté do poločasu inkasovali branku a své šance neproměnili. Po změně stran dali domácí dva slepené góly a s Boleslaví bylo zle. Koubek z penalty a Klíma z trestného kopu snížili, domácí z penalty zvyšovali na 4:2, Klain a Boček dokázali svými góly uzavřít skóre na 4:4.

Divize dorostu
Starší: Ml. Boleslav – Náchod/Deštné 3:0 (2:0). Brzy po zahájení zápasu vstřelil Volf úvodní branku, do přestávky přidal ještě jednu Štěpánek. V závěru upravil David Šťastný na konečných 3:0.
Mladší: Ml. Boleslav – Náchod(Deštné 8:1 (6:0). Jednoznačné utkání v režii boleslavského družstva, když ještě další šance zůstaly nevyužity. Střelecky se blýskl Matěj Horák, autor šesti branek, po jedné přidali Votápek a Randák.

Divize žáků
Starší: Ml. Boleslav – Svitavy 1:1 (0:1). Domácí byli po celou dobu zápasu lepším týmem, ale nedokázali se prosadit střelecky. Hosté šli do vedení brankou z pokutového kopu, vyrovnávací gólo dal těsně před koncem Houžvička.
Mladší: Ml. Boleslav – Svitavy 4:0 (2:0). Nešlo o jednoznačnou záležitost, jak napovídá výsledek. Domácí se do přestávky ujali vedení po dvou brankách Kopala, po změně stran se střelecky prosadili ještě Zörkler a Tomašov.

Krajská soutěž žáků
Bohemia Poděbrady – Mladá Boleslav E 0:5 (0:0). Hosté zatím nenašli ve své soutěži přemožitele, a i tentokrát dokázali na hřišti Bohemia Poděbrady zvítězit. Dvakrát se trefil Novák, po jedné brance přidali Jeníček, Horáček a Rudzan.

Výsledky družstev minikopané:

Krajský přebor starších přípravek :
Jablonec – FK MB A 0:2 (Vávra, Musil), Jablonec A – FK MB B 1:2 (Vávra, Průša), Jablonec B – FK MB A 0:1 (Prokorát), Jablonec B – FK MB B 0:1 (Vávra), Jablonec A – FK MB C 5:0, Jablonec B – FK MB C 0:3 (Poliak, Čejka, P. Volf).

Krajský přebor mladších přípravek :
FK MB A – Č. Lípa A 3:0, FK MB A – Č. Lípa B 7:0, FK MB B – Česká Lípa A 8:0, FK MB B – Česká Lípa B 5:0.