Ostrá/ Fotbalisté Bělé vysoko prohráli, aniž vstřelili branku.

11.5.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/ Jan Ježdík

Ostrá – Bělá 4:0

V dalším kole fotbalové I.B třídy skupiny B celek Bělé pod Bezdězem opět neuspěl, tentokrát v Ostré. Pro Ostrou to je už pátá výhra v řadě a pokaždé to bylo s nulou.

V prvním poločase se oba týmy oťukávaly, nikdo nechtěl udělat chybu. Jedinou branku tohoto dějství dal z trestného kopu Vavřík. „To byla krásná trefa do šibenice,“ řekl trenér Ostré. Jinak bylo na obou stranách k vidění minimum příležitostí.

Kouči Báčovi se povedl dobrý trenérský tah. Ve druhém poločase poslal do hry Kotrbu a Jíšu a oba se zapsali do střelecké listiny. Mezitím skóroval ještě Košťál po samostatném úniku. „Hosté ve druhém poločase odpadli fyzicky. Jinak ale mělo utkání pozvolné tempo,“ dodal Báča.

Branky: 26. Vavřík, 50. Kotrba, 62. Košťál, 80. Jíša. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

11.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Park Štěpánka v Mladé Boleslavi.
25

OBRAZEM: I taková je Štěpánka

V září se bude v Boleslavi sportovat zadarmo

Mladá Boleslav - V rámci Týdne sportu zdarma, který se uskuteční ve dnech 18. až 24. září v Mladé Boleslavi, budou moci lidé navštívit nejrůznější sportoviště ve městě, a to zcela bezplatně.

KRÁTCE: Na Putně poteče whiskey

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Střední Čechy – Nejvyšší fotbalová soutěž řešila podobný skandál loni na podzim a byl z toho pořádný poprask, když sparťané Vácha s Koubkem poslali po utkání v Brně rozhodčí Ratajovou k plotně. Obdobný a ještě daleko drsnější výrok na adresu ženy s píšťalkou měl ve druhém kole soutěží padnout také ve středočeském fotbale.