Dlouhá Lhota deklasovala Řepov v jeho azylu

Mladoboleslavsko/ V okresním přeboru zlobily týmy ohrožené sestupem.

18.5.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Ve fotbalovém okresním přeboru Mladoboleslavska prokázal vedoucí tým tabulky svou suverenitu a nasázel Řepovu pět branek! Překvapením byla i výhra Předměřic v Krnsku.

Benátky B – Doubrava 2:1
První poločas se hrál v režii domácích, kteří šli do dvoubrankového vedení. Po změně stran hosté snížili a začali zlobit. Branky: Havránek, Buryán – Bubák. Rozhodčí: Paulus. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Krnsko – Předměřice 1:3
V poli byla hra vyrovnaná, ale domácí selhali v koncovce. Navíc hosty podržel skvělým výkonem brankář Kyzivát. Branky: J. Brzák – Novotný, Houska, Lafeit. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Řepov – Dlouhá Lhota 0:5
Hosté byli po celé utkání lepší a zaslouženě vyhráli. Domácí Vaněk neproměnil pokutový kop. Branky: Limr 2, Zelba, Kunst, Novotný. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Kněžmost – Horky 2:1
Ve vyrovnaném utkání oba týmy neproměnily řadu příležitostí. Branky: Škaloud, Kysela – Jarolím. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Strašnov – Akuma 3:0
Ve vyrovnaném utkání měli přesnější mušku domácí, když hosté nastřelili třikrát tyčku. Branky: Kameš, Rychtera, Havelka. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 2:2. ČK: Kubín – Hanzlík. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Klášter – Pěčice 1:3
Domácí šli sice do vedení, ale hosté byli lepší zejména ve druhém poločase a zaslouženě vyhráli. Branky: P. Abrahám – Blažek 2, Kučera. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Struhy – DBSK B 3:1
První poločas byl herně vyrovnaný, druhý poločas vyzněl pro domácí. Branky: Volkman, Náhlovský, J. Strejček – Čech. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

18.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

OBRAZEM: I taková je Štěpánka

Mladá Boleslav – Oáza klidu, jedno z nejoblíbenějších míst v Boleslavi, které místní lidé využívají k rekreaci či sportu. I to je lesopark Štěpánka. A co znamená pro vás? Pojďme společně fotit Štěpánku. Její krásy i neduhy. Její život…

V září se bude v Boleslavi sportovat zadarmo

Mladá Boleslav - V rámci Týdne sportu zdarma, který se uskuteční ve dnech 18. až 24. září v Mladé Boleslavi, budou moci lidé navštívit nejrůznější sportoviště ve městě, a to zcela bezplatně.

KRÁTCE: Na Putně poteče whiskey

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Střední Čechy – Nejvyšší fotbalová soutěž řešila podobný skandál loni na podzim a byl z toho pořádný poprask, když sparťané Vácha s Koubkem poslali po utkání v Brně rozhodčí Ratajovou k plotně. Obdobný a ještě daleko drsnější výrok na adresu ženy s píšťalkou měl ve druhém kole soutěží padnout také ve středočeském fotbale.