V okresní přeboru Mladoboleslavska asi nejvíce překvapila domácí remíza Čejetic s prvními Pěčicemi. V derby zápase si pak Krnsko poradilo hladce s Beznem 4:0. Vysokými výhrami si postup mezi okresní elitu zajistily dvě kola před koncem týmy Kněžmosta a Zdětína.

Okresní přebor

K. Hlavno – Předměřice 2:1 (0:1)
Domácí začali vlažně, a tak přišlo potrestání v podobě hostujícího vedení. Po změně stran Hlavenští naprosto ovládli hru a výsledek zaslouženě otočili.
Branky: Mašek, Sůra – Buryan. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 0:1. Diváci: 80.

Čejetice – Pěčice 1:1 (1:0)
Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, šli do vedení a to ještě Šimáček zahodil penaltu. To jej mohlo nakonec mrzet, neboť hosté ve druhé půli přidali a dokázali vyrovnat.
Branky: P. Ulman – J. Kandráč. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:2. Diváci: 65.

Březno – Řepov 0:3 (0:2)
Totálně nepovedený zápas z domácí strany. V prvním poločase nedokázali využít přesilovku po vyloučení jednoho z Řepovských a ve druhém poločase se po vyloučení svých tří hráčů logicky už na nic nezmohli.
Branky: Jurošek 2, Tůma. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 3:1. ČK: Štastný, Nastoupil, Bejr – Vaněk. Diváci: 100.

Akuma – Struhy 1:1 (1:0)
Podrobnosti přineseme zítra.
Branky: 17. Kohnhäuser – 78. Pýcha. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 0:1. Diváci: 80.

Krnsko – Bezno 4:0 (3:0)
V první půli si domácí vytvořili dostatečný náskok, a tak si mohli dovolit ve vyrovnané druhé půli zahodit další slibné příležitosti.
Branky: J. Hötzel 2, D. Šotka, Vízek. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

Klášter – Benátky B 3:2 (0:2)
V kvalitním utkání měly Benátky po pětačtyřiceti minutách dvoubrankový náskok. Ten však po přestávce dokázaly trestuhodně prohospodařit a odjeli z pod pivovaru s prázdnou.
Branky: Antoš 2, Šimičík – Bambuch 2. Rozhodčí: Bez. ŽK: 1:3. Diváci: 60.

Dobrovice B – Skalsko 6:1 (4:1)
Zápas za stálé převahy domácích byl rozhodnut už v poločase.
Branky: Kameník 2, Antoš 2, M. Vlk, Černý – ?.

III. třída skupina A

MSK B – Jivina 2:0 (1:0)
Ve vyrovnaném zápase byli domácí efektivnější ve střelbě. Hosté také pálili, ale trefovali pouze břevna.
Branky: Kroupa 2. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 3:2. ČK: 1:1. Diváci: 70.

Doubrava – Židněves 2:0 (2:0)
V první půli byla Doubrava jasně lepším týmem, ujala se vedení 2:0 a to ještě další šance zahodila. Poté se hra vyrovnala a skóre již nikoliv.
Branky: Peterka, Košek. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 3:0. Diváci: 80.

DBSK B – Čistá 2:1 (1:1)
Rezerva Dolnobousovského SK po tuhém boji udolala Čistou 2:1.
Branky: Havel st., Stejskal – Zimmermann.

Mukařov – Kněžmost 0:7 (0:2)
Kněžmost si vzal inspiraci v plzeňských fotbalistech a velmi rázným způsobem ukončil boj o postup do okresního přeboru.
Branky: Štěpánek 3, Kastner 2, P. Halbich, Škaloud.

Nová Ves – SKP MB 1:0

III. třída skupina B

Sporting – Chotětov 1:5 (1:1)
Na Astonce se hrálo vyrovnaně až do vyloučení domácího Plintoviče. A když ho do sprchy následoval ještě Bláha nebylo o výhře hostů pochyb.
Branky: Knespl – ?. Rozhodčí: Brodský. ČK: Plintovič, Bláha (oba MB). Diváci: 15.

Zdětín – Kr. Vrutice B 4:0 (2:0)
Stejně jako Kněžmost tak i lídr druhé skupiny neponechal nic náhodě a s jistotou využil první mečbol a postupuje do okresního přeboru.
Branky: Miškovský 2, Červeňák, Maurer.

Jabkenice – Horky 2:2 (2:0)
Branky: ? – Kraus, Solčianský.

Krnsko B – Žerčice 6:0 (4:0)
Branky: Hötzel 2, Šulc, T. Brzák, Vízek, Parastiuk.

Rejšice B – Strašnov 3:3

Nemyslovice – Katusice 0:3 (0:2)
Branky: Tomíček 2, Masopust.

IV. třída

Kochánky – Dl. Lhota B 3:2 (2:1)
V souboji o vládce pralesa byli domácí o stále o branku napřed. Hosté sice dotahovali, ale nakonec srovnat nedokázali.
Branky: Wágner, Korejza, Čabaj – ?. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 5:3. Diváci: 60.

K. Hlavno B – Skalsko B 5:6 (2:0)
Pořádná divočina byla k vidění v sobotním dopoledni v Kostelním Hlavně, kde padlo jedenáct branek.

Ledce – Bezno B 3:0 (1:0)
Ledečtí byli po celý zápas jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Branky: Ernest, Kučera, Kolátor. Rozhodčí: Moc. ŽK: 0:0. Diváci: 30.