Okresní přebor

Kost. Hlavno – Akuma 2:4
V herně vyrovnaném utkání měli hosté více štěstí při zakončování. Branky: Babovák, Toman – Kohnhäuser 2, L. Hlaváček, Kamenický. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Krnsko – Dobrovice B 3:1
V prvním poločase byli lepší hosté a ujali se vedení. Ve druhé půli však převzali iniciativu domácí a třemi góly v deseti minutách otočili výsledek. Branky domácích: D. Šotka, P. Šotka, Hotzel. Rozhodčí: Korec. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Klášter – Březno 4:0
V kvalitním zápase domácí vedli po desti minutách dvoubrankovým rozdílem. Hosté sice nesložili zbraně, ale položil je třetí gól. Branky: Prostřední 2, Nedvěd, Bárta. Rozhodčí: Pažout. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Bezno – Předměřice 2:1

Ve zcela vyrovnaném utkání se domácím podařilo nakonec vyhrát až v nastaveném čase. Branky: 90. a 90.+5 Kolařík – Buryán. Rozhodčí: Votoček. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Skalsko – Řepov 2:2
První poločas byl v režii domácích, kteří získlai zaslouženě dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase se karta obrátila a hosté zaslouženě vyrovnali. Branky domácích: Vyšohlíd, Kvaizar. Rozhodčí: Bez. ČK: Vocásek (S). Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Struhy – Pěčice 1:2

Podrobnosti z utkání přineseme zítra.

Benátky B – Čejetice 2:2

III. třída A

MSK B – Doubrava 2:2
Hosté vstoupili do utkání lépe a v 17. minutě vedli 2:0. Domácí však stačili ještě do poločasu vyrovnat. Druhý poločas se odehrál bez šancí na obou stranách. Branky domácích: Kučera, Knotek. Rozhodčí: Navrátil. Diváci: 50. Poločas: 2:2.

Židněves – DBSK B 0:4

SKP MB – Čistá 0:1

III. třída skupina B

Kr. Vrutice B – Horky 1:3
V prvním poločase byli lepší domácí, ale hosté však ve druhé půli byli aktivnější a podařilo se jim zvítězit. Branky: Lukeš – Zimerman 2, Jarolím. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Krnsko B – Sporting MB 3:2
Kdyby hosté vedli po poločase 6:0, nikdo by se nemohl divit. Do druhé půle však jakoby nastoupily na obou stranách úplně jiné týmy. Branky: Hötzel 2, Kunst – Knespl, Plintovič. Rozhodčí: Kulas. ŽK: 2:1. ČK: 82. Leskovjan (MB). Diváci: 50. Poločas: 0:1.