Stav zápasu mezi Mukařovem s Jabkenicemi byl 1:1, když poslal v 85. minutě domácí do vedení Lochman a první tři body Mukařova pojistil ještě v samotném závěru Tvrdý gólem na 3:1.

V Kosořicích rozhodla o výsledku jediná vstřelená branka. Postaral se o ní deset minut před koncem teprve patnáctiletý Dragnev. V prvním poločase byli domácí proti Beznu lepším týmem, ale trpěli v zakončení. Ve druhém nakonec rozhodli o zasloužené výhře zmiňovanou brankou.
Historicky první zápas má za sebou béčko Sportingu. A do kroniky si ho může zapsat zlatým písmem. V Nové Vsi totiž pomstilo své áčko, které na jaře dostalo v Ranka Aréně ve III. třídě ostudnou sedmigólovou nálož.

Závěr zápasu rozhodoval také o výsledky v Kropáčově Vrutici. Tady domácí výhru zařídil gólem z 84. minuty Havelka.

Obruby s řadou zkušených posil z rezervy Kosmonos vyhrály 3:0 ve Zdětíně, jehož béčko se po odmlce letos vrací do mistrovských soutěží. Trefili se i Tůma s Výdou.