VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky z víkendu 30. a 31. října

Střední Čechy – Podzimní část mládežnických fotbalových soutěží vrcholí. Některé už příští víkend odehrají dokonce poslední kolo. Ovšem i uplynulý víkend přinesl zajímavé výsledky.

2.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

V České lize dorostu klopýtlo Kladno doma s Jabloncem a vedoucí Bohemians se mu tak vzdalují. Neuspěl ani B dorost Příbrami v divizi a jeho náskok na čele se opět ztenčil. Naopak o překvapení se postaral Kolín ve skupině B, který dokázal vyhrát na Viktorii Žižkov.

Těsné vedení si zase v krajském přeboru dorostu drží Dobříš, která Nymburku nasázela šest branek. Zápas kola se hrál i v I. A třídě skupiny D, kde domácí druhé Podlesí porazilo vedoucí Jakov a vystřídalo jej tak na čele tabulky.


ČESKÁ LIGA DOROSTU

13. kolo: Meteor Praha – Slavia Praha B 0:2 (starší), 0:4 (mladší), Příbram – Teplice B 4:1, 5:0, Kladno – Jablonec 0:4, 1:2, Most B – Bohemians 05 0:1, 0:4, Písek – Hr. Králové B 4:1, 2:1, Sokolov – Motorlet 6:1, 4:2, Liberec – Plzeň B 0:4, 4:1, Ml. Boleslav B – Dukla Praha 0:3, 0:1.

Starší
1. Bohemians 05 13 10 3 0 40:14 33
2. Písek 13 10 0 3 28:13 30
3. Kladno 13 8 2 3 27:20 26
4. Příbram 13 8 1 4 34:17 25
5. Slavia Praha B 13 7 2 4 27:17 23
6. Jablonec 13 7 1 5 44:16 22
7. Plzeň B 13 6 2 5 35:21 20
8. Liberec 13 6 2 5 26:23 20
9. Meteor Praha 13 6 2 5 19:22 20
10. Dukla Praha 13 5 1 7 30:27 16
11. Teplice B 13 5 0 8 20:32 15
12. Hr. Králové B 13 4 2 7 21:25 14
13. Motorlet 13 4 1 8 21:37 13
14. Sokolov 13 4 0 9 23:38 12
15. Ml. Boleslav B 13 4 0 9 16:37 12
16. Most B 13 0 1 12 12:64 1

Mladší
1. Příbram 13 13 0 0 56:10 39
2. Slavia Praha B 13 10 0 3 49:15 30
3. Dukla Praha 13 9 3 1 33:15 30
4. Liberec 13 9 1 3 27:15 28
5. Bohemians 05 13 7 4 2 28:18 25
6. Jablonec 13 8 0 5 22:25 24
7. Teplice B 13 6 3 4 26:25 21
8. Sokolov 13 6 0 7 24:25 18
9. Plzeň B 13 4 2 7 21:29 14
10. Ml. Boleslav B 13 4 2 7 13:22 14
11. Písek 13 4 1 8 20:34 13
12. Meteor Praha 13 4 1 8 19:35 13
13. Hr. Králové B 13 3 3 7 17:22 12
14. Kladno 13 3 1 9 21:35 10
15. Motorlet 13 1 2 10 21:44 5
16. Most B 13 1 1 11 11:39 4

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
13. kolo:
Č. Budějovice B – Vlašim 4:1 (starší), 5:0 (mladší), Benešov – Český Krumlov 8:1, 2:1, Rokycany – Sez. Ústí 3:1, 1:0, Vejprnice – Strakonice 3:0, 2:3, ZČE Plzeň – Motorlet B 2:2, 1:0, Roudné – Příbram B 2:1, 1:0, Prachatice – SKP Budějovice 2:4, 1:0.

Starší
1. Příbram B 12 9 0 3 28:10 27
2. Sez. Ústí 12 8 1 3 32:11 25
3. Vejprnice 12 7 2 3 26:14 23
4. Č. Budějovice B 12 6 4 2 26:11 22
5. Rokycany 12 6 3 3 20:17 21
6. Roudné 12 5 4 3 17:15 19
7. ZČE Plzeň 12 6 1 5 27:28 19
8. SKP Budějovice 12 5 1 6 22:19 16
9. Motorlet B 12 4 4 4 21:25 16
10. Benešov 12 4 3 5 24:18 15
11. Strakonice 12 4 1 7 11:29 13
12. Prachatice 12 3 1 8 8:26 10
13. Český Krumlov 12 2 1 9 9:30 7
14. Vlašim 12 1 2 9 10:28 5

Mladší
1. Č. Budějovice B 12 10 2 0 38:9 32
2. SKP Budějovice 12 7 2 3 25:13 23
3. ZČE Plzeň 12 7 2 3 25:14 23
4. Vejprnice 12 7 1 4 29:19 22
5. Motorlet B 12 6 0 6 26:19 18
6. Vlašim 12 6 0 6 12:25 18
7. Strakonice 12 5 2 5 18:16 17
8. Roudné 12 5 2 5 10:12 17
9. Příbram B 12 4 3 5 22:16 15
10. Benešov 12 4 2 6 16:19 14
11. Rokycany 12 3 3 6 11:27 12
12. Český Krumlov 12 2 4 6 13:27 10
13. Prachatice 12 3 1 8 18:34 10
14. Sez. Ústí 12 2 2 8 12:25 8

Skupina B
13. kolo:
Litvínov – Meteor Praha B 2:0, 1:2, Roudnice – FK Bohemians 3:0, 2:0, Sparta Praha B – Brandýs/Boleslav 5:0, 11:0, Bohemians 05 B – Junior Praha 3:2, 1:1, Chomutov – Kladno B 3:2, 3:2, Libuš – Ústí n. L. 3:1, 2:0, Sokolov B – Nový Bor 4:0, 4:2.

Starší
1. Sparta Praha 12 9 2 1 48:8 29
2. Bohemians 05 B 12 8 4 0 48:20 28
3. Ústí n. L. 12 8 1 3 31:13 25
4. Litvínov 12 7 0 5 22:22 21
5. Chomutov 12 6 1 5 32:21 19
6. FK Bohemians 12 5 3 4 19:17 18
7. Libuš 12 4 4 4 27:22 16
8. Meteor Praha B 12 4 4 4 15:14 16
9. Junior Praha 12 5 1 6 12:18 16
10. Sokolov B 12 4 2 6 23:22 14
11. Roudnice 12 3 3 6 19:30 12
12. Kladno B 12 2 5 5 14:24 11
13. Brandýs/Boles. 12 1 3 8 10:43 6
14. Nový Bor 12 1 1 10 9:55 4

Mladší
1. Sparta Praha B 12 12 0 0 91:11 36
2. Junior Praha 12 8 3 1 31:15 27
3. Kladno B 12 7 1 4 32:24 22
4. Sokolov B 12 7 0 5 24:27 21
5. Roudnice 12 6 2 4 36:19 20
6. Ústí n. L. 12 6 2 4 36:27 20
7. Bohemians B 12 4 4 4 25:23 16
8. Meteor Praha B 12 5 1 6 15:26 16
9. FK Bohemians 12 4 2 6 16:21 14
10. Libuš 12 4 1 7 12:25 13
11. Nový Bor 12 4 0 8 20:54 12
12. Chomutov 12 3 1 8 17:34 10
13. Litvínov 12 3 1 8 14:33 10
14. Brandýs/Boles. 12 1 2 9 14:44 5

Skupina C
13. kolo:
Vikt. Žižkov – FK Kolín 1:2, 3:0, Dvůr Králové – Rapid Liberec 3:4, 2:3, AFK Chrudim – Jablonec B 1:1, 4:0, Letohrad – Náchod 1:2, 0:5, Pardubice B – Čáslav 1:1, 8:0, Ol. Hr. Králové – Nový Bydžov 0:1, 1:1, Liberec B – H. Měcholupy 0:2, 3:1.

Starší
1. Liberec B 12 10 0 2 40:13 30
2. Vikt. Žižkov 12 7 2 3 36:11 23
3. Chrudim 12 7 2 3 33:13 23
4. Ol. Hr. Králové 12 7 1 4 27:17 22
5. Letohrad 12 7 1 4 31:25 22
6. Čáslav 12 6 1 5 32:30 19
7. Pardubice 12 6 1 5 18:21 19
8. Náchod 12 5 3 4 23:17 18
9. Jablonec B 12 5 2 5 25:26 17
10. FK Kolín 12 5 0 7 17:29 15
11. Nový Bydžov 12 3 3 6 17:28 12
12. Rapid Liberec 12 3 2 7 19:34 11
13. H. Měcholupy 12 1 5 6 17:32 8
14. Dvůr Králové 12 0 1 11 11:50 1

Mladší
1. Pardubice 12 10 2 0 50:8 32
2. Chrudim 12 10 2 0 40:10 32
3. Vikt. Žižkov 12 10 0 2 72:10 30
4. Ol. Hr. Králové 12 7 2 3 35:24 23
5. Nový Bydžov 12 7 1 4 23:19 22
6. Liberec B 12 7 0 5 24:25 21
7. Náchod 12 6 1 5 49:28 19
8. Jablonec B 12 6 1 5 28:24 19
9. FK Kolín 12 6 1 5 17:26 19
10. Letohrad 12 3 0 9 24:35 9
11. Čáslav 12 3 0 9 9:41 9
12. H. Měcholupy 12 3 0 9 12:49 9
13. Rapid Liberec 12 1 0 11 9:51 3
14. Dvůr Králové 12 0 0 12 7:49 0

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

13. kolo: Dukla Praha – Slavia Praha 1:6 (starší), 0:4 (mladší), Motorlet – Liberec 2:3, 4:0, Ml. Boleslav – Kladno 1:4, 11:0, Bohemians – Most 2:2, 1:0, Jablonec – Hr. Králové 1:6, 0:0, Pardubice – Příbram 1:0, 1:1, Teplice – Sparta Praha 0:7, 0:2, Plzeň – Č. Budějovice 0:1, 2:3.

Starší
1. Sparta Praha 13 11 2 0 41:8 35
2. Slavia Praha 13 10 0 3 43:17 30
3. Plzeň 13 9 2 2 24:12 29
4. Hr. Králové 13 9 1 3 38:16 28
5. Liberec 13 7 2 4 25:18 23
6. Č. Budějovice 13 7 1 5 25:23 22
7. Příbram 13 6 1 6 28:18 19
8. Jablonec 13 5 3 5 22:20 18
9. Most 13 4 4 5 21:25 16
10. Bohemians 05 13 5 1 7 18:30 16
11. Kladno 13 4 3 6 21:23 15
12. Teplice 13 4 2 7 18:22 14
13. Motorlet 13 3 3 7 21:25 12
14. Pardubice 13 3 2 8 13:34 11
15. Ml. Boleslav 13 3 0 10 9:31 9
16. Dukla Praha 13 0 1 12 14:59 1

Mladší
1. Sparta Praha 13 13 0 0 54:2 39
2. Slavia Praha 13 11 1 1 64:6 34
3. Ml. Boleslav 13 10 1 2 38:9 31
4. Č. Budějovice 13 9 1 3 31:22 28
5. Bohemians 05 13 9 0 4 37:15 27
6. Most 13 8 1 4 42:27 25
7. Motorlet 13 7 0 6 30:19 21
8. Teplice 13 6 1 6 39:26 19
9. Hr. Králové 13 5 2 6 30:30 17
10. Liberec 13 5 1 7 26:46 16
11. Příbram 13 4 2 7 24:25 14
12. Plzeň 13 4 2 7 23:36 14
13. Pardubice 13 2 2 9 9:38 8
14. Dukla Praha 13 2 1 10 13:43 7
15. Jablonec 13 1 1 11 9:49 4
16. Kladno 13 0 0 13 4:80 0

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
13. kolo:
Domažlice – Sedlčany 2:0 (starší), 1:1 (mladší), Doubravka – České Budějovice B 3:0, 0:10, Příbram B – Jindřichův Hradec 3:1, 3:0, Motorlet B – Sušice 4:0, 6:0, Plzeň B – Beroun 0:0, 7:2, Písek – Tábor 2:2, 6:0, Prachatice – Sparta Praha B 2:1, 3:1.

Starší
1. Tábor 12 10 1 1 54:11 31
2. Sparta Praha B 12 9 1 2 55:22 28
3. Beroun 12 9 1 2 31:11 28
4. Prachatice 12 9 0 3 48:26 27
5. Písek 12 8 2 2 33:15 26
6. Příbram B 12 7 2 3 29:24 23
7. Plzeň B 12 6 2 4 29:22 20
8. Budějovice B 12 4 1 7 19:20 13
9. Domažlice 12 4 1 7 17:21 13
10. Doubravka 12 4 1 7 19:32 13
11. Motorlet B 12 4 0 8 18:30 12
12. Sušice 12 2 0 10 22:61 6
13. Jindř. Hradec 12 1 1 10 14:43 4
14. Sedlčany 12 0 1 11 7:57 1

Mladší
1. Písek 12 12 0 0 79:8 36
2. Sparta Praha B 12 8 2 2 52:15 26
3. Budějovice B 12 8 2 2 54:20 26
4. Motorlet B 12 8 1 3 27:16 25
5. Tábor 12 6 3 3 26:19 21
6. Prachatice 12 6 1 5 31:23 19
7. Sedlčany 12 6 1 5 21:24 19
8. Plzeň B 12 6 0 6 48:34 18
9. Příbram B 12 5 2 5 30:38 17
10. Jindř. Hradec 12 5 0 7 29:31 15
11. Sušice 12 2 1 9 18:61 7
12. Doubravka 12 2 0 10 7:59 6
13. Domažlice 12 1 2 9 9:45 5
14. Beroun 12 1 1 10 13:51 4

Skupina B
13. kolo:
K. Vary – Meteor Praha 2:1, 1:0, Neratovice – Sokolov 0:7, 1:2, Ústí n. L. – Bohemians B 5:4, 0:2, Kladno B – Most B 1:0, 1:3, Junior Praha – Podolí 1:7, 1:2, Děčín – Rakovník 1:2, 0:0, Teplice B – Roudnice 8:2, 5:1.

Starší
1. Sokolov 12 10 1 1 47:10 31
2. Podolí 12 10 0 2 48:15 30
3. Děčín 12 6 3 3 22:12 21
4. Meteor Praha 12 7 0 5 24:16 21
5. Ústí n. L. 12 6 3 3 30:24 21
6. Rakovník 12 6 2 4 24:16 20
7. Bohemians 05 B 12 4 3 5 35:33 15
8. Roudnice 12 5 0 7 29:44 15
9. Kladno B 12 4 2 6 11:27 14
10. Junior Praha 12 4 1 7 17:34 13
11. Teplice B 12 3 3 6 29:29 12
12. Most B 12 4 0 8 26:30 12
13. K. Vary 12 3 0 9 21:50 9
14. Neratovice 12 2 2 8 18:41 8

Mladší
1. Sokolov 12 11 1 0 47:8 34
2. Roudnice 12 9 1 2 36:16 28
3. Ústí n.L. 12 9 0 3 50:21 27
4. Teplice B 12 8 2 2 41:12 26
5. Most B 12 7 3 2 24:13 24
6. Meteor B 12 5 3 4 33:13 18
7. Bohemians B 12 5 3 4 22:20 18
8. Děčín 12 4 3 5 30:25 15
9. K. Vary 12 5 0 7 34:35 15
10. Rakovník 12 3 2 7 15:25 11
11. Kladno B 12 3 1 8 24:28 10
12. Neratovice 12 2 2 8 21:37 8
13. Podolí 12 2 1 9 17:39 7
14. Junior Praha 12 0 0 12 5:107 0

Skupina C
13. kolo:
Slavia Praha B – FK Kolín 2:1, 6:1, Náchod – Liberec B 3:1, 4:0, Nový Bydžov – Svitavy 2:0, 3:2, Čáslav – Pardubice B 2:0, 3:1, Jablonec B – Úpa 2:1, 1:0, Ol. Hr. Králové – Chrudim 2:1, 2:0, Vikt. Žižkov – Hr. Králové B 2:3, 3:0.

Starší
1. Hr. Králové B 12 11 1 0 53:8 34
2. Nový Bydžov 12 8 1 3 36:12 25
3. Chrudim 12 8 1 3 36:15 25
4. Vikt. Žižkov 12 7 3 2 29:16 24
5. FK Kolín 12 6 3 3 34:18 21
6. Slavia Praha B 12 6 3 3 35:25 21
7. Náchod 12 5 2 5 40:22 17
8. Úpa 12 5 1 6 27:41 16
9. Ol. Hr. Králové 12 4 1 7 12:34 13
10. Jablonec B 12 3 2 7 14:51 11
11. Pardubice 12 2 4 6 20:32 10
12. Čáslav 12 3 0 9 10:37 9
13. Liberec B 12 1 4 7 18:40 7
14. Svitavy 12 1 2 9 10:23 5

Mladší
1. Slavia Praha B 12 11 0 1 51:6 33
2. Náchod 12 10 1 1 49:12 31
3. Čáslav 12 8 1 3 32:16 25
4. Nový Bydžov 12 7 2 3 36:27 23
5. Svitavy 12 6 2 4 31:17 20
6. Chrudim 12 6 0 6 30:32 18
7. Ol. Hr. Králové 12 5 2 5 27:29 17
8. Vikt. Žižkov 12 5 2 5 25:34 17
9. Úpa 12 5 1 6 24:26 16
10. Liberec B 12 4 1 7 16:28 13
11. Jablonec B 12 3 3 6 12:27 12
12. Hr. Králové B 12 3 2 7 20:27 11
13. Pardubice 12 2 0 10 13:48 6
14. FK Kolín 12 0 1 11 4:41 1

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

13. kolo: Kunice – SK Rakovník 1:4 (starší), 1:0 (mladší), Beroun – Novo Kladno 5:1, 4:1, Dobříš – Nymburk 6:2, 3:2, Kročehlavy – Čelákovice 2:1, 2:0, Slaný – Hořovicko 1:4, 4:7, Kosmonosy – Sp. Příbram 1:0, 1:1, Sedlčany – Neratovice 1:2, 0:0, Kutná Hora – Mnichovohradištský SK 1:1, 1:3.

Starší
1. Dobříš 13 10 0 3 46:15 30
2. Neratovice 13 9 2 2 34:15 29
3. Čelákovice 13 7 3 3 28:18 24
4. Hořovicko 13 6 4 3 31:17 22
5. Sp. Příbram 13 6 4 3 28:17 22
6. Mn. Hradiště 13 6 4 3 18:11 22
7. Nymburk 13 6 3 4 30:31 21
8. Kosmonosy 13 6 2 5 29:23 20
9. Beroun 13 6 1 6 33:34 19
10. SK Rakovník 13 5 1 7 35:33 16
11. Slaný 13 4 4 5 17:26 16
12. Kunice 13 4 2 7 20:36 14
13. Kročehlavy 13 4 2 7 21:48 14
14. Kutná Hora 13 3 4 6 26:32 13
15. Sedlčany 13 2 0 11 18:33 6
16. Novo Kladno 13 1 2 10 10:35 5

Mladší
1. Beroun 13 11 1 1 46:14 34
2. Neratovice 13 10 2 1 42:15 32
3. Kunice 13 10 1 2 31:20 31
4. Sp. Příbram 13 7 1 5 34:24 22
5. Kutná Hora 13 7 0 6 24:26 21
6. Kosmonosy 13 6 2 5 33:17 20
7. Mn. Hradiště 13 6 2 5 28:25 20
8. Sedlčany 13 6 1 6 23:30 19
9. SK Rakovník 13 5 3 5 39:34 18
10. Hořovicko 13 5 3 5 29:29 18
11. Nymburk 13 4 1 8 22:35 13
12. Dobříš 13 4 1 8 23:38 13
13. Kročehlavy 13 3 3 7 16:23 12
14. Čelákovice 13 3 2 8 12:28 11
15. Slaný 13 3 0 10 22:40 9
16. Novo Kladno 13 0 5 8 12:38 5

DOROST – A. A TŘÍDA

Skupina A
11. kolo:
Velký Borek – Tn Rakovník 4:2, Králův Dvůr – Rudná 3:0, FC Mělník – Unhošť 1:1, Nové Strašecí – Pš. Mělník 1:1, Kralupy – Velvary 0:3, Obříství – Lety 4:3, Byšice – Libiš 5:0.

1. Velký Borek 11 9 0 2 35:12 27
2. Lety 11 8 2 1 43:20 26
3. Tn Rakovník 11 7 0 4 35:29 21
4. FC Mělník 11 6 2 3 25:26 20
5. Velvary 11 6 0 5 25:24 18
6. Pš. Mělník 11 5 2 4 30:16 17
7. Unhošť 11 4 4 3 17:9 16
8. Rudná 11 5 1 5 19:29 16
9. Kralupy 11 4 1 6 26:22 13
10. Králův Dvůr 11 3 1 7 28:33 10
11. Byšice 11 3 1 7 18:34 10
12. Libiš 11 3 1 7 16:36 10
13. Nové Strašecí 11 1 5 5 21:27 8
14. Obříství 11 2 2 7 20:41 8

Skupina B
11. kolo:
Čejetice – Zeleneč 4:2, Semice – Brandýs/Boles. B 1:4, Luštěnice – Jirny 1:5, Bakov n. Jiz. – B. Poděbrady 1:0, Krnsko – Dol. Bousov 1:2, Benátky n. J. – Březno 3:0, Lysá n. L. – Sadská 4:0. Dohrávka: Březno – Poděbrady 1:3.

1. Lysá n. L. 11 10 1 0 58:6 31
2. Jirny 11 10 1 0 55:8 31
3. Čejetice 11 6 3 2 34:19 21
4. Benátky n. J. 11 6 1 4 33:21 19
5. Dol. Bousov 11 6 1 4 21:24 19
6. B. Poděbrady 11 5 2 4 42:30 17
7. Brandýs/Bol. B 11 5 1 5 31:32 16
8. Březno 11 4 3 4 20:22 15
9. Semice 11 4 2 5 27:29 14
10. Zeleneč 11 4 0 7 18:43 12
11. Sadská 11 2 2 7 16:32 8
Luštěnice 11 2 2 7 16:32 8
13. Bakov n. J 11 2 0 9 10:48 6
14. Krnsko 11 1 1 9 16:51 4

Skupina C
11. kolo:
Velim – Červené Pečky 7:2, Tupadly – Úvaly 0:0, Malešov – Říčany 0:3, Polepy – FK Kolín B 4:1, Český Brod – Tuchoraz 2:2, Uhl. Janovice – Kouřim 0:0, Pečky – Radim 3:0.

1. Pečky 11 10 0 1 45:7 30
2. Velim 11 9 0 2 53:18 27
3. Říčany 11 8 2 1 37:14 26
4. Uhl. Janovice 11 7 2 2 29:11 23
5. Polepy 11 6 1 4 23:18 19
6. Úvaly 11 4 3 4 25:26 15
7. Radim 11 4 3 4 22:24 15
8. Tupadly 11 4 2 5 26:21 14
9. FK Kolín B 11 4 0 7 28:30 12
10. Malešov 11 3 3 5 13:35 12
11. Červ. Pečky 11 2 3 6 16:28 9
12. Kouřim 11 2 3 6 18:33 9
13. Tuchoraz 11 1 3 7 12:45 6
14. Český Brod 11 0 1 10 19:56 1

Skupina D
11. kolo:
Podlesí – Jankov 3:1, Mirošovice – Votice 2:3, Benešov B – Hostomice 3:2, Sedlec/Prčice – Rožmitál 3:1, Měchenice – Petrovice 0:2, Týnec n. S. – Teplýšovice 3:0, Jílové – Nový Knín 4:1.

1. Podlesí 11 7 2 2 39:20 23
2. Jankov 11 7 1 3 41:18 22
3. Benešov B 11 7 1 3 36:20 22
4. Týnec n. S 11 7 0 4 32:17 21
5. Votice 11 5 4 2 23:15 19
6. Hostomice 11 5 3 3 35:21 18
7. Jílové 11 6 0 5 28:25 18
8. Petrovice 11 5 2 4 32:28 17
9. Teplýšovice 11 4 2 5 29:33 14
10. Sedlec/Prčice 11 4 1 6 19:28 13
11. Rožmitál 11 4 1 6 17:36 13
12. Měchenice 11 4 0 7 15:29 12
13. Nový Knín 11 2 0 9 19:38 6
14. Mirošovice 11 1 1 9 14:51 4

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

13. kolo: Velký Borek – Vlašim 0:4 (starší), 0:3 (mladší), Sp. Příbram – Ml. Boleslav B 2:1, 1:7, Pš. Mělník – Brandýs/Boleslav 1:5, 2:1, Čelákovice – Říčany 6:1, 1:4, Nymburk – Hořovicko 5:0, 2:0, Kosmonosy – Benešov 0:1, 0:5, Kunice – K. Hora 5:0, 2:2, Lysá n. L. – Velim 5:0, 2:6.

Starší
1. Nymburk 13 11 1 1 60:14 34
2. Brandýs/Bol. 13 10 0 3 48:18 30
3. Vlašim 13 10 0 3 47:26 30
4. Ml. Boleslav B 13 9 2 2 53:14 29
5. Benešov 13 9 2 2 46:13 29
6. Čelákovice 13 7 3 3 38:21 24
7. Sp. Příbram 13 6 2 5 24:24 20
8. Kunice 13 5 3 5 31:18 18
9. Říčany 13 5 2 6 24:30 17
10. Lysá n. L. 13 5 2 6 27:38 17
11. Hořovicko 13 4 0 9 28:36 12
12. Velký Borek 13 3 2 8 25:36 11
13. Pš. Mělník 13 3 1 9 16:42 10
14. Velim 13 3 1 9 19:47 10
15. Kosmonosy 13 2 1 10 9:34 7
16. Kutná Hora 13 1 0 12 8:92 3

Mladší
1. Benešov 13 13 0 0 89:1 39
2. Ml. Boleslav B 13 12 0 1 51:10 36
3. Velim 13 11 0 2 39:16 33
4. Vlašim 13 10 1 2 37:12 31
5. Kosmonosy 13 7 1 5 29:24 22
6. Nymburk 13 7 0 6 37:22 21
7. Říčany 13 7 0 6 31:30 21
8. Kutná Hora 13 6 2 5 32:32 20
9. Hořovicko 13 6 1 6 22:31 19
10. Brandýs/Bol. 13 4 1 8 17:26 13
11. Kunice 13 3 4 6 22:34 13
12. Pš. Mělník 13 3 3 7 12:48 12
13. Sp. Příbram 13 3 1 9 23:42 10
14. Čelákovice 13 2 0 11 13:43 6
15. Velký Borek 13 1 1 11 9:45 4
16. Lysá n. L. 13 1 1 11 11:58 4

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
11. kolo:
Libiš – SK Rakovník B 10:0, Odolena Voda – Kralupy 2:0, Dobříš – Hostivice 2:0, N. Strašecí – Beroun B 2:2, Drozdov – Králův Dvůr 0:1, Tn. Rakovník – Slaný 5:0, Zvoleněves – Kročehlavy 5:1. Dohrávky: Tn. Rakovník – Beroun B 4:0, Králův Dvůr – Tn. Rakovník 0:1.

1. Tn. Rakovník 11 10 1 0 38:8 31
2. Beroun B 11 8 2 1 47:13 26
3. N. Strašecí 11 8 2 1 34:11 26
4. Odolena Voda 11 8 1 2 25:14 25
5. Libiš 11 6 2 3 34:13 20
6. Slaný 11 5 1 5 21:15 16
7. Dobříš 11 4 2 5 24:34 14
8. Králův Dvůr 11 4 1 6 10:19 13
9. SK Rakovník B 11 4 1 6 20:37 13
10. Kročehlavy 11 3 0 8 17:34 9
11. Kralupy 11 2 3 6 15:32 9
12. Drozdov 11 2 1 8 22:33 7
13. Zvoleněves 11 2 1 8 17:38 7
14. Hostivice 11 2 0 9 9:32 6

Skupina B
11. kolo:
Mn. Hradiště – Benátky n. J. 0:0, Milovice – Brandýs/Boleslav B 0:2, Poděbrady – Kounice 1:4, Jestřabí Lhota – FC Mělník 4:0, Český Brod – Mšeno 3:0, Nymburk B – AFK Pečky 8:0, Semice – Sadská 0:2. Dohrávka: Semice – Český Brod 1:5.

1. Jestřabí Lhota 11 8 1 2 42:10 25
2. Brandýs/Bol. B 11 7 2 2 33:16 23
3. Mšeno 11 7 1 3 39:24 22
4. Sadská 11 7 0 4 49:21 21
5. Benátky n. J. 11 6 3 2 26:8 21
6. Kounice 11 6 2 3 23:19 20
7. Milovice 11 6 1 4 33:19 19
8. Český Brod 11 6 1 4 24:23 19
9. Nymburk B 11 5 1 5 53:41 16
10. Mn. Hradiště 11 3 3 5 16:18 12
11. FC Mělník 11 2 2 7 16:40 8
12. Semice 11 2 1 8 22:54 7
13. AFK Pečky 11 2 0 9 10:54 6
14. Poděbrady 11 1 0 10 21:60 3

Skupina C
11. kolo:
Sázava – Uhl. Janovice 4:0, Čerčany – Sedlčany B 0:6, Čáslav B – Sedl./Prčice 6:1, Benešov B – FK Kolín B 3:8, Votice – Jesenice 0:9, Týnec n. S. – Kostelec n. Č. l. 2:0, Kouřim – Sp. Kladno 1:1.

1. Jesenice 11 9 1 1 45:13 28
2. Čáslav B 11 8 0 3 37:18 24
3. Sp. Kladno 11 7 2 2 40:15 23
4. FK Kolín B 11 7 2 2 36:14 23
5. Týnec n. S 11 7 2 2 31:16 23
6. Sázava 11 5 3 3 35:18 18
7. Benešov B 11 4 2 5 32:31 14
8. Sedlec/Prčice 11 4 2 5 18:29 14
9. Kostelec n. Č. l. 11 4 1 6 27:38 13
10. Kouřim 11 2 5 4 10:11 11
11. Uhl. Janovice 11 3 1 7 15:28 10
12. Votice 11 3 1 7 12:33 10
13. Sedlčany B 11 3 0 8 20:46 9
14. Čerčany 11 0 0 11 4:52 0

Autor: Vlastimil Dudáček

2.11.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

KRÁTCE: Brána nemocnice bude v noci zavřená

Mladoboleslavský hrad skrývá i muzeum.

Velké šachy na hradě nekončí u ředitele muzea

Stávka? Řidiči zatím mlčí

Celorepubliková stávka řidičů autobusů veřejné dopravy, kterou oznámil Odborový svaz dopravy (OSD), by se cestujících na Mělnicku, Mladoboleslavsku a Nymbursku dotknout neměla. Na lepší platy řidičů ve středních Čechách, které museli provozovatelé autobusové dopravy na základě zákona zvýšit už od začátku letošního roku, totiž kraj schválil 124 milionů korun.

KRÁTCE: Boleslav rozdělila dotace, starosta debatuje se seniory

Přinášíme vám krátké zprávy z Boleslavska.

Lídr hned na úvod zaváhal

Mladoboleslavsko – V prvním jarním kole okresního přeboru se zrodily dvě bezbrankové remízy

Vrtulník záchranky loni pomohl ve středních Čechách 231 pacientům

Střední Čechy - Vrtulník letecké záchranné služby loni pomohl ve středních Čechách 231 pacientům. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies