VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 4. a 5. září

Střední Čechy – Dobrou jízdu v nové sezoně zažívají dorostenci SK Kladno, kteří v České lize i po pěti kolech zůstali neporaženi. Tentokrát si přivezli všechny body od předposledního Sokolova. Ještě lépe je na tom v divizi A dorost 1. FK Příbram B, který tentokrát doma nadělil čtyři góly Českému Krumlovu a zůstal na čele tabulky jako jediný bez ztráty bodu.

8.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

Další body se ovšem rozdávaly i v krajských soutěžích dorostu a žáků a navíc se snad v každé skupině při počáteční vyrovnanosti hodně míchalo i tabulkami.

ČESKÁ LIGA DOROSTU
5. kolo:
Bohemians 1905 – Slavia Praha B 5:2 (starší), 2:0 (mladší), Motorlet – Teplice B 5:3, 2:4, Hr. Králové B – Jablonec 2:1, 3:1, Plzeň B – Dukla Praha 4:1, 1:1, Meteor Praha – Ml. Boleslav B 0:1, 2:1, Liberec – Příbram 1:1, 1:2, Sokolov – Kladno 1:4, 6:1, Písek – Most B 3:0, 2:0.
Starší
1. Plzeň B 5 4 0 1 21:7 12
2. Písek 5 4 0 1 14:6 12
3. Bohemians 1905 5 3 2 0 17:8 11
4. Kladno 5 3 2 0 13:5 11
5. Ml. Boleslav B 5 3 0 2 9:12 9
6. Liberec 5 2 2 1 11:6 8
7. Příbram 5 2 1 2 7:8 7
8. Dukla Praha 5 2 1 2 9:11 7
9. Slavia Praha B 4 2 0 2 10:9 6
10. Motorlet 5 2 0 3 10:13 6
11. Hr. Králové B 5 2 0 3 7:11 6
12. Meteor Praha 5 1 2 2 6:6 5
13. Jablonec 5 1 1 3 4:5 4
14. Teplice B 4 1 0 3 8:12 3
15. Sokolov 5 1 0 4 5:15 3
16. Most B 5 0 1 4 3:20 1
Mladší
1. Příbram 5 5 0 0 18:5 15
2. Dukla Praha 5 3 2 0 12:4 11
3. Liberec 5 3 1 1 12:5 10
4. Slavia Praha B 4 3 0 1 17:6 9
5. Sokolov 5 3 0 2 12:8 9
6. Ml. Boleslav B 5 2 2 1 9:8 8
7. Plzeň B 5 2 1 2 8:8 7
8. Kladno 5 2 1 2 12:14 7
9. Meteor Praha 5 2 0 3 8:15 6
10. Písek 5 2 0 3 8:16 6
11. Jablonec 5 2 0 3 7:15 6
12. Teplice B 4 1 2 1 7:6 5
13. Hr. Králové B 5 1 2 2 7:8 5
Bohemians 1905 5 1 2 2 7:8 5
15. Motorlet 5 0 1 4 9:19 1
16. Most B 5 0 0 5 4:12 0

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
5. kolo:
Strakonice – Vlašim 2:0 (starší), 1:2 (mladší), Příbram B – Český Krumlov 4:0, 2:2, Motorlet B – Sez. Ústí 0:5, 3:1, SKP Č. Budějovice – Benešov 0:0, 1:0, Č. Budějovice B – Rokycany 5:0, 4:1, Prachatice – Vejprnice 1:0, 2:5, Roudné – ZČE Plzeň 3:1, 2:0.
Starší
1. Příbram B 4 4 0 0 10:1 12
2. Sezimovo Ústí 4 3 0 1 14:3 9
3. Č. Budějovice B 4 2 2 0 11:4 8
4. Roudné 4 2 2 0 6:3 8
5. Motorlet B 4 2 1 1 8:9 7
6. ZČE Plzeň 4 2 0 2 9:9 6
7. Vejprnice 4 1 1 2 6:6 4
8. Benešov 4 1 1 2 4:5 4
9. Vlašim 4 1 1 2 3:6 4
10. Strakonice 4 1 1 2 4:9 4
11. Český Krumlov 4 1 1 2 3:8 4
12. Rokycany 4 1 1 2 5:11 4
13. Prachatice 4 1 0 3 2:6 3
14. SKP Budějovice 4 0 1 3 3:8 1
Mladší
1. Č. Budějovice B 4 4 0 0 14:3 12
2. Vejprnice 4 3 0 1 12:9 9
3. Vlašim 4 3 0 1 6:4 9
4. Sezimovo Ústí 4 2 1 1 9:6 7
5. Strakonice 4 2 1 1 6:3 7
6. SKP Budějovice 4 2 1 1 8:6 7
7. Benešov 4 2 0 2 6:6 6
8. Motorlet B 4 2 0 2 8:9 6
9. Roudné 4 2 0 2 3:4 6
10. Příbram B 4 1 1 2 9:5 4
11. Rokycany 4 1 1 2 3:10 4
12. ZČE Plzeň 4 1 0 3 9:10 3
13. Český Krumlov 4 0 1 3 3:10 1
14. Prachatice 4 0 0 4 2:13 0

Skupina B
5. kolo:
Junior Praha – Meteor Praha B 2:1, 5:1, Ústí n. L. – FK Bohemians 4:1, 2:1, Kladno B – Brandýs/Boleslav 2:2, 6:1, Nový Bor – Roudnice 1:2, 1:11, Litvínov – Sparta Praha B 1:5, 0:7, Sokolov B – Bohemians 05 B 1:2, 2:1, Libuš – Chomutov 3:0, 1:0.
Starší
1. Bohemians 05 B 4 4 0 0 21:6 12
2. Sparta Praha B 4 3 0 1 21:2 9
3. Ústí n. L. 4 3 0 1 11:5 9
4. Meteor Praha B 4 2 1 1 6:3 7
5. Chomutov 4 2 0 2 14:7 6
6. Roudnice 4 2 0 2 8:7 6
7. Junior Praha 4 2 0 2 4:8 6
8. Litvínov 4 2 0 2 7:15 6
9. FK Bohemians 4 1 2 1 5:6 5
10. Kladno B 4 1 2 1 5:9 5
11. Libuš 4 1 1 2 6:6 4
12. Brandýs/Boles. 4 0 3 1 3:5 3
13. Sokolov B 4 0 1 3 5:11 1
14. Nový Bor 4 0 0 4 2:28 0
Mladší
1. Sparta Praha B 4 4 0 0 39:6 12
2. Sokolov B 4 4 0 0 11:3 12
3. Junior Praha 4 3 1 0 10:4 10
4. FK Bohemians 4 2 1 1 10:6 7
5. Bohemians 05 B 4 2 1 1 9:5 7
6. Kladno B 4 2 0 2 13:16 6
7. Meteor Praha B 4 2 0 2 6:11 6
8. Litvínov 4 2 0 2 3:11 6
9. Ústí n. L. 4 1 2 1 8:10 5
10. Roudnice 4 1 1 2 14:7 4
11. Libuš 4 1 0 3 3:7 3
12. Nový Bor 4 1 0 3 6:32 3
13. Chomutov 4 0 0 4 4:8 0
14. Brandýs/Boles. 4 0 0 4 5:15 0

Skupina C
5. kolo:
Náchod – FK Kolín 1:0, 1:3, Nový Bydžov – Rapid Liberec 4:1, 4:0, Čáslav – Jablonec B 2:3, 0:2, H. Měcholupy – Dvůr Králové 1:1, 4:1, Vikt. Žižkov – Chrudim 4:0, 3:4, Liberec B – Letohrad 5:3, 2:1, Ol. Hr. Králové – Pardubice B 2:1, 2:2.
Starší
1. Liberec B 4 4 0 0 14:6 12
2. Náchod 4 3 1 0 11:3 10
3. Vikt. Žižkov 4 2 2 0 12:2 8
4. Letohrad 4 2 1 1 15:10 7
5. Ol. Hr. Králové 4 2 1 1 8:5 7
6. AFK Chrudim 4 2 1 1 8:7 7
7. Jablonec B 4 2 0 2 9:11 6
8. Nový Bydžov 4 2 0 2 8:10 6
9. Rapid Liberec 4 1 1 2 6:9 4
10. Čáslav 4 1 0 3 6:11 3
11. Pardubice 4 1 0 3 5:11 3
12. FK Kolín 4 1 0 3 4:11 3
13. H. Měcholupy 4 0 2 2 6:10 2
14. Dvůr Králové 4 0 1 3 3:9 1
Mladší
1. Chrudim 4 4 0 0 14:5 12
2. Jablonec B 4 3 1 0 17:2 10
3. Pardubice 4 3 1 0 14:4 10
4. Nový Bydžov 4 3 0 1 9:4 9
5. Náchod 4 2 1 1 15:7 7
6. Ol. Hr. Králové 4 2 1 1 12:10 7
7. Vikt. Žižkov 4 2 0 2 17:9 6
8. Liberec B 4 2 0 2 6:11 6
9. Čáslav 4 2 0 2 2:8 6
10. Letohrad 4 1 0 3 9:11 3
11. FK Kolín 4 1 0 3 6:14 3
12. H. Měcholupy 4 1 0 3 6:16 3
13. Dvůr Králové 4 0 0 4 4:11 0
14. Rapid Liberec 4 0 0 4 0:19 0

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
5. kolo:
Most – Slavia Praha 0:1 (starší), 0:5 (mladší), Příbram – Liberec 2:1, 6:0, Hr. Králové – Kladno 4:2, 7:0, Sparta Praha – Č. Budějovice 4:1, 6:0, Dukla Praha – Plzeň 0:1, 0:1, 3:3, Teplice – Motorlet 1:0, 1:0, 5:0, Pardubice – Ml. Boleslav 0:2, 0:3, Jablonec – Bohemians 1905 3:0, 0:3. Dohrávky: Liberec – Slavia Praha 2:5, 1:6, Jablonec – Teplice 3:0, 1:3.
Starší
1. Slavia Praha 5 5 0 0 16:4 15
2. Sparta Praha 5 4 1 0 14:2 13
3. Plzeň 5 4 1 0 11:5 13
4. Jablonec 5 3 1 1 12:3 10
5. Hr. Králové 5 3 1 1 14:8 10
6. Teplice 5 3 0 2 11:4 9
7. Bohemians 1905 5 3 0 2 9:10 9
8. Most 5 2 1 2 9:9 7
9. Motorlet 5 2 1 2 8:8 7
10. Příbram 5 2 0 3 8:8 6
11. Ml. Boleslav 5 2 0 3 5:10 6
12. Liberec 5 1 1 3 7:11 4
13. Kladno 5 1 0 4 7:12 3
14. Č. Budějovice 5 1 0 4 7:14 3
15. Pardubice 5 0 1 4 1:18 1
16. Dukla Praha 5 0 0 5 6:19 0
Mladší
1. Sparta Praha 5 5 0 0 18:1 15
2. Slavia Praha 5 4 1 0 39:2 13
3. Ml. Boleslav 5 4 0 1 16:5 12
4. Teplice 5 4 0 1 14:7 12
5. Bohemians 1905 5 3 0 2 18:8 9
6. Motorlet 5 3 0 2 11:8 9
7. Č. Budějovice 5 3 0 2 10:13 9
8. Most 5 2 1 2 18:16 7
9. Plzeň 5 2 1 2 10:12 7
10. Liberec 5 2 1 2 14:19 7
11. Hr. Králové 5 2 0 3 14:11 6
12. Pardubice 5 1 1 3 4:13 4
13. Dukla Praha 5 1 1 3 7:17 4
14. Příbram 5 1 0 4 8:13 3
15. Jablonec 5 0 0 5 2:23 0
16. Kladno 5 0 0 5 2:37 0

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
5. kolo:
Sušice – Sedlčany 2:0 (starší), 0:2 (mladší), Tábor – Č. Budějovice B 3:1, 2:2, Beroun – Jindř. Hradec 6:0, 0:5, Sparta Praha B – Doubravka 7:1, 6:0, Domažlice – Příbram B 1:2, 3:3, Prachatice – Motorlet B 4:1, 0:1, Písek – Plzeň B 5:1, 6:0.
Starší
1. Prachatice 4 4 0 0 22:6 12
2. Tábor 4 4 0 0 19:3 12
3. Beroun 4 4 0 0 15:1 12
4. Sparta Praha B 4 3 1 0 20:6 10
5. Písek 4 3 0 1 13:6 9
6. Č. Budějovice B 4 2 0 2 11:5 6
7. Sušice 4 2 0 2 9:11 6
8. Příbram B 4 1 1 2 6:13 4
9. Domažlice 4 1 0 3 4:6 3
10. Plzeň B 4 1 0 3 8:16 3
11. Jindř. Hradec 4 1 0 3 7:16 3
12. Doubravka 4 1 0 3 5:17 3
13. Motorlet B 4 0 0 4 1:17 0
14. Sedlčany 4 0 0 4 2:19 0
Mladší
1. Písek 4 4 0 0 20:3 12
2. Sparta Praha B 4 3 1 0 20:5 10
3. Č. Budějovice B 4 3 1 0 21:8 10
4. Sedlčany 4 3 0 1 11:11 9
5. Tábor 4 2 2 0 8:5 8
6. Motorlet B 4 2 1 1 9:4 7
7. Jindř. Hradec 4 2 0 2 13:9 6
8. Příbram B 4 1 2 1 10:14 5
9. Sušice 4 1 0 3 14:15 3
10. Prachatice 4 1 0 3 8:12 3
11. Plzeň B 4 1 0 3 7:16 3
12. Doubravka 4 1 0 3 4:19 3
13. Domažlice 4 0 1 3 4:15 1
14. Beroun 4 0 0 4 4:17 0

Skupina B
5. kolo:
Most B – Meteor Praha 1:3, 2:1, SK Rakovník – Sokolov 1:1, 1:2, Podolí – Bohemians 1905 B 4:0, 0:2, Roudnice – Neratovice 5:2, 3:2, K. Vary – Ústí n. L. 3:4, 0:7, Teplice B – Kladno B 4:0, 5:2, Děčín – Junior Praha 5:0, 11:0.
Starší
1. Sokolov 4 3 1 0 10:5 10
2. Podolí 4 3 0 1 17:4 9
3. Meteor Praha 4 3 0 1 9:4 9
4. Ústí n. L. 4 3 0 1 14:11 9
5. Děčín 4 2 1 1 8:3 7
6. Roudnice 4 2 0 2 13:8 6
7. Junior Praha 4 2 0 2 7:11 6
8. Kladno B 4 2 0 2 5:10 6
9. Rakovník 4 1 1 2 5:6 4
10. Teplice B 4 1 1 2 8:11 4
11. K. Vary 4 1 0 3 8:9 3
12. Most B 4 1 0 3 7:12 3
13. Bohemians 05 B 4 1 0 3 6:12 3
14. Neratovice 4 1 0 3 5:16 3
Mladší
1. Roudnice 4 4 0 0 20:5 12
2. Sokolov 4 4 0 0 17:3 12
3. Teplice B 4 3 1 0 22:4 10
4. Ústí n.L. 4 3 0 1 18:7 9
5. Děčín 4 2 0 2 18:11 6
6. K. Vary 4 2 0 2 19:14 6
7. Kladno B 4 2 0 2 10:8 6
8. Most B 4 1 2 1 6:7 5
9. Meteor Praha 4 1 1 2 5:7 4
10. Bohemians 05 B 4 1 1 2 4:8 4
11. Rakovník 4 1 0 3 4:9 3
12. Neratovice 4 0 2 2 6:9 2
13. Podolí 4 0 1 3 5:15 1
14. Junior Praha 4 0 0 4 1:48 0

Skupina C
5. kolo:
Pardubice B – FK Kolín 0:2, 3:1, Chrudim – Liberec B 3:0, 0:3, Úpa – Svitavy 2:0, 0:2, Hr. Králové B – Náchod 2:1, 2:4, Slavia Praha B – Nový Bydžov 1:4, 3:2, Vikt. Žižkov – Čáslav 4:0, 2:5, Ol. Hr. Králové – Jablonec B 0:2, 8:0.
Starší
1. Hr. Králové B 4 4 0 0 23:2 12
2. Chrudim 4 4 0 0 11:2 12
3. FK Kolín 4 3 1 0 15:3 10
4. Slavia Praha B 4 3 0 1 14:6 9
5. Vikt. Žižkov 4 2 1 1 10:6 7
6. Náchod 4 2 0 2 13:5 6
7. Nový Bydžov 4 2 0 2 11:6 6
8. Úpa 4 2 0 2 12:16 6
9. Pardubice B 4 1 1 2 4:9 4
10. Ol. Hr. Králové 4 1 0 3 2:13 3
11. Jablonec B 4 1 0 3 5:21 3
12. Liberec B 4 0 2 2 6:15 2
13. Svitavy 4 0 1 3 3:9 1
14. Čáslav 4 0 0 4 0:16 0
Mladší
 1. Náchod 4 4 0 0 22:7 12
2. Svitavy 4 4 0 0 15:2 12
3. Slavia Praha B 4 4 0 0 13:3 12
4. Čáslav 4 3 0 1 14:6 9
5. Ol. Hr. Králové 4 2 1 1 13:6 7
6. Vikt. Žižkov 4 2 1 1 12:10 7
7. Pardubice B 4 2 0 2 8:12 6
8. Hr. Králové B 4 1 0 3 8:11 3
9. Liberec B 4 1 0 3 5:8 3
10. Nový Bydžov 4 1 0 3 11:16 3
11. Úpa 4 1 0 3 6:11 3
12. Chrudim 4 1 0 3 11:19 3
13. Jablonec B 4 1 0 3 6:18 3
14. FK Kolín 4 0 0 4 2:17 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
5. kolo:
Čelákovice – SK Rakovník 2:0 (starší), 2:2 (mladší), Sp. Příbram – Novo Kladno 2:1, 3:2, Hořovicko – Nymburk 4:2, 1:2, Neratovice – Mn. Hradiště 2:1, 1:5, Kunice – Kutná Hora 4:3, 3:2, Sedlčany – Beroun 2:3, 0:3, Kosmonosy – Dobříš 5:3, 4:0, Slaný – Kročehlavy 1:2, 1:2.
Starší
1. Kosmonosy 5 4 0 1 18:8 12
2. Sp. Příbram 5 4 0 1 9:6 12
3. Hořovicko 5 3 1 1 13:7 10
4. Neratovice 5 3 0 2 13:5 9
5. Dobříš 5 3 0 2 12:8 9
6. Beroun 5 3 0 2 12:10 9
7. Slaný 5 3 0 2 9:7 9
8. Nymburk 5 2 2 1 8:8 8
9. Čelákovice 5 2 1 2 10:8 7
10. Kunice 5 2 1 2 10:12 7
11. Sedlčany 5 2 0 3 10:11 6
12. Kutná Hora 5 2 0 3 12:15 6
13. Mn. Hradiště 5 1 1 3 5:9 4
14. Kročehlavy 5 1 1 3 5:20 4
15. Novo Kladno 4 0 1 3 3:9 1
16. SK Rakovník 4 0 0 4 4:10 0
Mladší
1. Beroun 5 4 1 0 22:3 13
2. Mn. Hradiště 5 4 0 1 17:7 12
3. Kunice 5 4 0 1 11:13 12
4. SK Rakovník 4 3 1 0 19:8 10
5. Neratovice 5 3 1 1 15:10 10
6. Kosmonosy 5 3 0 2 13:6 9
7. Sp. Příbram 5 3 0 2 11:9 9
8. Sedlčany 5 3 0 2 10:8 9
9. Nymburk 5 2 1 2 7:11 7
10. Čelákovice 5 1 2 2 7:10 5
11. Hořovicko 5 1 1 3 4:11 4
12. Novo Kladno 4 0 3 1 4:5 3
13. Kročehlavy 5 1 0 4 5:11 3
14. Kutná Hora 5 1 0 4 6:13 3
15. Slaný 5 1 0 4 7:16 3
16. Dobříš 5 0 0 5 4:21 0

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
3. kolo:
Lety – FC Mělník 3:3, Unhošť – Tn Rakovník 2:0, Pš. Mělník – Rudná 5:0, Velvary – Libiš 5:0, Lety – Byšice 7:2, Velký Borek – Králův Dvůr 7:1, Obříství – FC Mělník 1:3, Kralupy – Nové Strašecí 2:2.
1. Pš. Mělník 3 3 0 0 15:1 9
2. Lety 3 2 1 0 16:7 7
3. Unhošť 3 2 1 0 4:0 7
4. FC Mělník 3 2 1 0 7:4 7
5. Velký Borek 3 2 0 1 9:3 6
6. Velvary 3 2 0 1 8:4 6
7. Kralupy 3 1 1 1 12:8 4
8. Rudná 3 1 1 1 6:7 4
9. Tn Rakovník 3 1 0 2 8:10 3
10. Byšice 3 1 0 2 7:13 3
11. Nové Strašecí 3 0 2 1 6:7 2
12. Obříství 3 0 1 2 4:14 1
13. Libiš 3 0 0 3 0:11 0
14. Králův Dvůr 3 0 0 3 3:16 0

Skupina B
3. kolo:
Jirny – Zeleneč 5:0, Boh. Poděbrady – Brandýs/ Boleslav B 7:5, Dol. Bousov – Sadská 4:3, Březno – Lysá n. L. 0:7, Čejetice – Semice 7:1, Benátky n. J. – Luštěnice 4:0, Krnsko – Bakov n. Jiz. 7:2.
1. Lysá n. L. 3 3 0 0 19:1 9
2. Jirny 3 3 0 0 18:5 9
3. Benátky n. J. 3 3 0 0 15:3 9
4. Čejetice 3 2 1 0 17:3 7
5. Dol. Bousov 3 2 0 1 8:8 6
6. Boh. Poděbrady 3 1 1 1 10:15 4
7. Brandýs/Boles. 3 1 0 2 11:14 3
8. Krnsko 3 1 0 2 9:12 3
9. Zeleneč 3 1 0 2 5:11 3
10. Luštěnice 3 0 2 1 5:9 2
11. Březno 3 0 2 1 5:12 2
12. Sadská 3 0 1 2 8:12 1
13. Semice 3 0 1 2 4:13 1
14. Bakov n. J 3 0 0 3 5:21 0

Skupina C
3. kolo:
Říčany – Červené Pečky 3:2, FK Kolín B – Úvaly 1:2, Tuchoraz – Radim 0:3, Kouřim – Pečky 2:3, Velim – Tupadly 2:2, Uhlířské Janovice – Malešov 9:0, Český Brod – Polepy 0:3.
1. Pečky 3 3 0 0 12:2 9
2. Velim 3 2 1 0 17:5 7
3. Tupadly 3 2 1 0 15:3 7
4. Říčany 3 2 1 0 12:5 7
5. Úvaly 3 2 1 0 7:4 7
6. Uhl. Janovice 3 2 0 1 14:4 6
7. Polepy 3 2 0 1 9:5 6
8. Radim 3 2 0 1 9:9 6
9. Červ. Pečky 3 1 0 2 9:8 3
10. Kouřim 3 0 1 2 4:9 1
11. Malešov 3 0 1 2 1:20 1
12. FK Kolín B 3 0 0 3 2:9 0
13. Český Brod 3 0 0 3 2:13 0
14. Tuchoraz 3 0 0 3 0:17 0

Skupina D
3. kolo:
Hostomice – Jankov 4:3, Rožmitál – Votice 0:0, Petrovice – Nový Knín 4:1, Teplýšovice – Jílové 2:6, Podlesí – Mirošovice 9:1, Týnec n. S. – Benešov B 2:4, Měchenice – Sedlec/Prčice 3:1.
1. Podlesí 3 3 0 0 15:2 9
2. Hostomice 3 2 1 0 9:6 7
3. Rožmitál 3 2 1 0 6:3 7
4. Jílové 3 2 0 1 12:5 6
5. Petrovice 3 2 0 1 11:6 6
6. Benešov B 3 2 0 1 10:7 6
7. Votice 3 1 2 0 4:2 5
8. Jankov 3 1 0 2 10:7 3
9. Týnec n. S 3 1 0 2 8:5 3
10. Teplýšovice 3 1 0 2 13:13 3
11. Sedlec/Prčice 3 1 0 2 3:7 3
12. Měchenice 3 1 0 2 3:13 3
13. Nový Knín 3 0 0 3 5:12 0
14. Mirošovice 3 0 0 3 2:23 0

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
1. kolo:
Ml. Boleslav B – Vlašim 6:0 (starší), 3:0 (mladší), Brandýs/ Boleslav – Velim 5:0, 0:1, Říčany – Lysá n. L. 0:2, 6:0, Hořovicko – Sp. Příbram 0:4, 2:1, Benešov – Pš. Mělník 3:0, 16:0, Kutná Hora – Čelákovice 0:8, 3:1, Velký Borek – Nymburk 2:4, 0:4, Kunice – Kosmonosy 0:0, 1:3. 5. kolo: Říčany – Vlašim 2:0, 0:2, Benešov – Ml. Boleslav B 3:3, 5:0, Hořovicko – Brandýs/ Boleslav 1:4, 3:0, Kutná Hora – Velim 2:4, 0:3, Velký Borek – Lysá n. L. 2:2, 2:2, 1:0, Kunice – Sp. Příbram 2:1, 3:3, Kosmonosy – Pš. Mělník 2:1, 6:1, Nymburk – Čelákovice 2:2, 2:0.
Starší
1. Nymburk 4 3 1 0 22:5 10
2. Benešov 4 3 1 0 19:4 10
3. Ml. Boleslav B 4 3 1 0 14:3 10
4. Brandýs/Boles. 4 3 0 1 16:5 9
5. Sp. Příbram 4 3 0 1 10:4 9
6. Čelákovice 4 2 2 0 15:5 8
7. Kunice 4 2 2 0 10:5 8
8. Lysá n. L. 4 2 1 1 16:12 7
9. Kosmonosy 4 1 1 2 3:12 4
10. Hořovicko 4 1 0 3 7:13 3
11. Říčany 4 1 0 3 2:9 3
12. Velim 4 1 0 3 8:16 3
13. Vlašim 4 1 0 3 4:18 3
14. Velký Borek 3 0 1 2 6:9 1
15. Pš. Mělník 3 0 0 3 2:10 0
16. Kutná Hora 4 0 0 4 2:26 0
Mladší
1. Benešov 4 4 0 0 35:0 12
2. Kosmonosy 4 4 0 0 17:5 12
3. Kutná Hora 4 3 0 1 14:5 9
4. Ml. Boleslav B 4 3 0 1 12:6 9
5. Vlašim 4 3 0 1 9:4 9
6. Velim 4 3 0 1 9:7 9
7. Říčany 4 2 0 2 10:10 6
8. Nymburk 4 2 0 2 9:9 6
9. Hořovicko 4 2 0 2 7:9 6
10. Kunice 4 1 2 1 10:8 5
11. Sp. Příbram 4 1 1 2 7:11 4
12. Velký Borek 3 1 0 2 3:7 3
13. Pš. Mělník 3 0 1 2 2:23 1
14. Brandýs/Boles. 4 0 0 4 2:10 0
15. Čelákovice 4 0 0 4 3:13 0
16. Lysá n. L. 4 0 0 4 1:23 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
3. kolo:
Hostivice – SK Rakovník B 1:4, Beroun B – Kralupy 9:0, Králův Dvůr – Kročehlavy 0:2, Slaný – Zvoleněves 3:2, Libiš – Odolena Voda 2:0, Tn. Rakovník – Dobříš 4:1, Drozdov – Nové Strašecí 0:4. Dohrávky: Králův Dvůr-Odolena Voda 2:3, Libiš-N. Strašecí 1:3.
1. Beroun B 3 3 0 0 20:6 9
2. SK Rakovník 3 3 0 0 13:5 9
3. Tn. Rakovník 3 3 0 0 10:4 9
4. Nové Strašecí 3 2 0 1 8:4 6
5. Odolena Voda 3 2 0 1 5:4 6
6. Kročehlavy 2 1 0 1 4:5 3
Dobříš 2 1 0 1 4:5 3
8. Slaný 2 1 0 1 3:4 3
9. Libiš 3 1 0 2 4:6 3
10. Kralupy 3 1 0 2 5:15 3
11. Zvoleněves 3 0 1 2 8:11 1
12. Králův Dvůr 3 0 1 2 4:7 1
13. Drozdov 3 0 0 3 5:11 0
14. Hostivice 2 0 0 2 2:8 0

Skupina B
3. kolo:
Kounice – Benátky n. J. 2:2, FC Mělník – Brandýs/Boleslav B 1:6, Mšeno – Sadská 7:2, AFK Pečky – Semice 1:3, Mnichovohradištský SK – Milovice 0:2, Nymburk B – Poděbrady 9:1, Český Brod – Jestřabí Lhota 1:3. Dohrávka: AFK Pečky – Poděbrady 3:2.
1. Jestřabí Lhota 3 3 0 0 15:2 9
2. Mšeno 2 2 0 0 13:3 6
3. Brandýs/Boles. B 2 2 0 0 8:1 6
4. Milovice 3 2 0 1 10:7 6
5. Semice 1 1 0 0 3:1 3
6. Sadská 2 1 0 1 7:8 3
7. Mn. Hradiště 3 1 0 2 4:5 3
8. Nymburk B 2 1 0 1 9:11 3
9. AFK Pečky 3 1 0 2 5:12 3
10. Benátky n. J. 1 0 1 0 2:2 1
11. Kounice 2 0 1 1 2:4 1
12. Český Brod 1 0 0 1 1:3 0
13. FC Mělník 2 0 0 2 2:11 0
14. Poděbrady 3 0 0 3 4:15 0

Skupina C
3. kolo:
Sedlec/Prčice – l. Janovice 2:1, Jesenice – Sp. Kladno 4:2, Kostelec n. Č. l. – Kouřim 0:0, FK Kolín B – Sedlčany B odloženo, Sázava – Čerčany 12:0, Týnec n. S. – Čáslav B 3:2, Votice – Benešov B 1:2. Dohrávky: Sedlčany B – Uhl. Janovice 1:3, Jesenice – Čerčany 3:1, Kostelec n. Č. l. – Čáslav B 2:3.
1. Sázava 3 2 0 1 16:7 6
2. Čáslav B 3 2 0 1 10:5 6
3. FK Kolín B 2 2 0 0 5:1 6
4. Týnec n. S 2 2 0 0 7:4 6
5. Jesenice 3 2 0 1 8:7 6
6. Sedlec/Prčice 3 2 0 1 5:11 6
7. Kostelec n. Č. l. 3 1 1 1 7:4 4
8. Kouřim 3 1 1 1 5:4 4
9. Sp. Kladno 3 1 0 2 11:7 3
10. Uhl. Janovice 3 1 0 2 6:6 3
11. Votice 2 1 0 1 4:4 3
12. Benešov B 3 1 0 2 6:9 3
13. Sedlčany B 2 0 0 2 2:5 0
14. Čerčany 3 0 0 3 2:20 0

Autor: Vlastimil Dudáček

8.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Benátky obnoví zrušený klub a spojí ho s družinou

Ilustrační foto
20

Silný vítr povalil skleněnou stěnu na dálnici u Bezděčína

KRÁTCE: Co se děje na Boleslavsku?

Přinášíme vám krátké zprávy z Boleslavska.

Rodičům vadí povinná předškolní docházka

V názorech na novou povinnost nechat zapsat budoucí prvňáčky do mateřských škol se rodiče předškoláků a učitelé neshodnou. Stejně jako u další možnosti učit dítě doma, ale počítat s tím, že bude muset absolvovat přezkoušení, zda je stejně připravené jako jeho vrstevníci navštěvující školky. Povinná předškolní docházka začíná platit od září letošního roku.

Přestavba kasáren: kvůli zimě protopili tisíce

Mladá Boleslav - Na střeše už se rýsují luxusní mezonetové byty a za pár dní budou pokračovat práce na fasádě. Přestavba dominanty Jičínské ulice, kasáren T. G. Masaryka, však nabrala zpoždění.

Papírové knihy válcují elektronické čtečky

Když před pár lety začaly moderní technologie pronikat i do knihoven, pesimisté papírové knihy pomalu odepisovali. Nicméně je vidět, že se mezi zavedenou tradicí, tedy papírovou knihou, a elektronikou, neboli e-čtečkou, vytvořil jakýsi kompromis.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies