Ve fotbalovém okresním přeboru Mladoboleslavska se nečekala výhra Řepova v Klášteře. Ve většině utkání hrála významnou roli výhoda domácího prostředí.

Kněžmost – Krnsko 0:0
Domácí hráli od 51. minuty o deseti hráčích, protože neměli na střídání. Hosté sice tlačili, ale branku se jim v početní převaze vstřelit nepodařilo. Rozhodčí: Starý. Diváci: 70.

Akuma – Předměřice 3:2
V prvním poločase měli domácí znatelnou převahu, kterou vyjádřili dvěma góly. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Branky: Marek, Houser, Kamenický – Novotný, Merhaut. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Doubrava – Horky 3:1
Domácí měli v úvodu převahu, kterou zúročili ke vstřelení dvou branek. Hosté snížili gólem do šatny. Ve druhém poločase hráli hosté vyrovnanou partii. Střelecky se zaskvěl domácí Lebeda, který zkompletoval hattrick. Branky: Lebeda – Solčianský. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Pěčice – Struhy 3:2
Po vyrovnaném prvním poločase šli domácí do dvougólového vedení, hosté stačili jen snížit dvě minuty před koncem. Branky: Kalužák 2, Blažek – Čmugr 2. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:1.

Kostelní Hlavno – DBSK B 4:1
Hosté šli sice do vedení, ale pak měli domácí výraznou převahu a výsledek dokobnale otočili. Branky: Toman 3, T. Uřidil – Daidiv. Rozhodčí: Grešo. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Klášter – Řepov 1:2
V utkání slabší úrovně nastřelili domácí tři tyčky. Hosté byli šťastnější v koncovce. Branky: Jeleček z penalty – Sobotka, Zámyslický. Rozhočí: Švarc. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.