Mládežnický fotbal

MLADÁ BOLESLAV - Přinášíme vám shrnutí přípravných utkání mládežnických družstev FK Mladá Boleslav

1.8.2007

ilustrační fotoFoto: Archiv VLP

Starší dorost: Neratovice – FK ML. Boleslav B 0:3 (0:1) - Proti diviznímu nováčkovi i přes příznivý výsledek příliš spokojenosti u hostů s pohybem hráčů a kombinací nebylo. Boleslav ještě navíc neproměnila tři tutovky. Branky: Zábraha 2, Rozumný.

FK Ml. Boleslav B – FK Jabloínec 4:0 (2:0) - Oproti střetnutí v Neratovicích se hra boleslavských dorostenců zlepšila. Defenzíva byla bezchybná, v útočné fázi chyběla lepší koncovka. Branky: Zábraha 2, Soumar, Rozumný.

Mladší dorost: FK Ml. Boleslav C – Neratovice 2:1 (1:1) - Ve střetnutí se starším dorostem hostů se po vyrovnaném prvním poločase podařilo domácím po změně stran vstřelil vítězný gól. Branky domácích: Kovač, Zahustel.

Neratovice – FK Ml. Boleslav D 2:2 (1:1) - Nově se tvořící dorost hostů šel v utkání do vedení Králem, ale domácí výsledek otočili. Vyrovnávací branku Boleslavi dal Honc.

FK Mladá Boleslav D – FK Jablonec 1:2 (1:0) - V prvním poločase se domácí po převaze dostali do vedení. Po prostřídání ve druhém poločase se herní projev změnil a hosté toho využili k obratu. Branku domácích dal Křížek.

Starší žáci: FK Ml. Boleslav B – Slavia Praha 1:5 (0:1) - Po vyrovnaném prvním poločase se projevila kvalita hostů ve druhé půli, kteří převahu využili i střelecky. Branku domácích vstřelil Hodač.

1.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

V Benátkách nad Jizerou slavnostně otevřeli Centrum ekologické výchovy, které bude sloužit především jako klubovna pro místní skauty. Stavba byla zahájena v září loňského roku a město vyšla na necelých devět milionů korun.
38

Podzámecký park vzkvétá. Společný domov se skauty by tu mohli sdílet i mufloni

První jarní hříbě se svojí matkou se pase spolu se stádem divokých koní u Milovic.
6

Nejmladší milovické hříbě se jmenuje podle boha blahobytu

OBRAZEM: Smolíkovi navštívili Mnichovo Hradiště

Mnichovo Hradiště - Muzikál Smolíkovi, jenž spojuje činohru, tanec a zpěv ve velkou kostýmovou show, sklidil v Mnichově Hradišti bouřlivé ovace. Divadelní představení plné vtipů je inspirované kultovním animovaným maďarským seriálem. V hlavních rolích účinkuje řada známých herců, mezi nimi například Eva Holubová, Bob Klepl nebo Jana Stryková.

Houbaři čekají na déšť

Boleslavsko – Hub je v lesích zatím málo. Sem tam pár voňavých májovek, kačenek nebo smržů. Stačí ale pořádný déšť a houbaři se mohou těšit i na hříbky.

Dukla zachránila Boleslavi sezonu

Liberec - I přes debakl v Liberci si fotbalisté Mladé Boleslavi zahrají na podzim evropské poháry.