Dlouhá Lhota – Čelákovice 4:0

Od úvodního do závěrečného hvizdu osmnáctiletého sudího Doubravy byl zápas jasnou záležitostí domácích, kteří ex-divizního soupeře téměř nepouštěli přes půlící čáru. Už ve 4. minutě skóroval po Kořínkově úprku podél lajny a přesném centru Limr. Hosté se třemi dorostenci v základu naivně chybovali před vlastní bránou, ve 23. minutě jejich rozehrávku vystihl Mynář a vybídl volného Novotného. Toho famózně vychytal brankář Hlaváček, jenže byla to jen chvilková úleva. Z následného rohu totiž právě Novotný posadil míč na hlavu Limrovi – 2:0. Lhota praktikovala dlouhé nákopy na křídla, odkud mířila před bránu spousta centrů, navzdory obrovské převaze bylo ale těch pokažených příliš. Union navíc v poslední pětiminutovce poločasu podržel Hlaváček při nájezdech Limra a Novotného, po rohu a Šťastného střele ze dvou kroků mu zase na čáře vypomohl spoluhráč.
Na začátku druhé půle se po Mynářově přihrávce trefil z velkého vápna technicky levačkou Kořínek. V 62. minutě se z obtížné pozice prosadil po několika nepřesných zakončeních i Mynář, když přetažený centr čerstvého Koubka vrátil do ohně Novotný. Další góly v nevlídném počasí nepadly, domácí v čele s Limrem další šance zahazovali a Čelákovice ani žádnou neměly.
Branky: 4. a 24. Limr, 51. Kořínek, 62. Mynář. Rozhodčí: Doubrava. ŽK: 1:2. Diváci: 74. Střely na bránu: 9:0. Rohy: 7:2.
Lhota: Charvát – Šolc, Lukáš, Šťastný, Nekola (76. Gabriel) – Kořínek (61. Koubek), Horák, Mynář, Krouský (85. Vrabec) – Limr, Novotný.

Dobrovice B – Zeleneč 4:1
Den po neúspěchu divizního áčka se na stejném hřišti představila rezerva. Mezi oběma zápasy nebylo složité najít rozdíly. Především hlediště zelo prázdnotou, diváků přišla oproti sobotě desetina. Padl také bleskurychlý gól, tentokrát ovšem do správné brány. Z rohu pokutového území se do opačného kouta brány krásně trefil Antoš.
Předposlední Zeleneč na podzim zvítězila jen jednou, obětí byla právě Dobrovice B. Na to si hosté zřejmě vzpomněli v 6. minutě. Po hrubce Grabiece šli dva na jednoho, Reichert vybídl Turka, ale Kortus předvedl skvělý zákrok. Jenže nebyl nic platný, po následném rohu se totiž právě Turek prosadil hlavičkou – 1:1. Zanedlouho mohli hosté vést, kdyby Kortus proti Reichertově střele k tyči nepředvedl další mrštný skok. Hostům ale zakrátko došel dech a domácí utkání ovládli. Ve 32. minutě zatáhl míč Radek Miškovský, tísněný Synek zády k bráně přiťukl Kořínkovi a jeho trefa byla gólová.
Krátce po přestávce dostalo béčko stejně jako v sobotu první mužstvo výhodu penalty, když dva obránci vzali do kleští Kubelku. Penaltu tentokrát s jistotou proměnil Vladyka. Po hodině hry Synkův dlouhý pas umístil skluzem do sítě Miškovský – 4:1. Další vyložené příležitosti neproměnili Bulíř a Synek.
Branky: 2. Antoš, 32. Kořínek, 53. Vladyka, 61. Miškovský – 7. Turek. Rozhodčí: Velebil. ŽK: 2:2. Diváci: 56. Střely na bránu: 7:4. Rohy: 9:6.
Dobrovice B: Kortus – Toman, Grabiec (46. Mráček), Vladyka, Antoš – Kubelka (75. Herink), Černý, Bulíř, Kořínek (81. Hruška) – R. Miškovský, Synek.

Horky – Červené Pečky 3:2
Branky: Zelenka, Cepka, A. Kohout – Lev 2.

Radim – MSK 3:4
Branky: Kříž, Slunéčko, Cábelka – Jíra 4.

Luštěnice – Poříčany 1:0
Branka: Holčapek.