Lysá – DBSK 4:1

Fotbalisté Slovanu Lysá si po prohraném derby zpravili chuť. Ve 23. kole I. B třídy skupiny B porazili na svém hřišti Dolní Bousov, který byl jejím sousedem v tabulce.

Domácí vedli od 9. minuty, kdy Novák dobře uvolnil Zítku, a ten poprvé prostřelil hostujícího brankáře. Ve 36. minutě našel Hovorka Balouna a Lysá vedla 2:0.
Když dal o tři minuty později Hovorka další gól z penalty, bylo o výhře Lysé jasno. Hosté sice před přestávkou z trestného kopu snížili, poslední slovo však měli ve druhém poločase domácí hráči.

V 86. minutě se proháčkoval až před bránu Jelínek a pečetil skóre na konečných 4:1.

„Musím kluky pochválit. Bylo velké vedro. Odehráli totiž celý zápas bez střídání a ještě o tři góly vyhráli,“ řekl trenér Slovanu Lysá František Hovorka.
Branky: Zítka, Baloun, Hovorka, Jelínek. Rozhodčí: Hamšík. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 3:1.