Hosté postavili prakticky nezměněný kádr, sehranějším dojmem však paradoxně působili domácí, kteří nasadili devět nových hráčů. Outěřický mohl potrestat riskantní výběh brankáře Řezáče už v 10. minutě, obloučkem ale bránu minul. Zlobil se na sebe, ale jeho chvíle měla ještě přijít. Předtím v urputném boji o střed hřiště zaujaly početnou návštěvu snad jen závary po rohových kopech. Před domácí bránou zastoupil Januru netradičně zasednutím míče čarou Jiří Horák, na druhé straně nepropálil na zadní tyči Řezáče po zemi Cepka.

Krátce po přestávce se radovali domácí, Baster přistrčil ve vápně míč volnému Outěřickému a nejmladší hráč na trávníku z deseti metrů napnul luštěnickou síť. Hostům velela povinnost za stavu 1:0 útočit, jenže přesnost přihrávek byla pro ně neznámým pojmem. Vepředu nevytvořili vůbec nic, naopak z kontrů mohli párkrát inkasovat. Ladislav Řezáč vyškraboval Basterovu přízemní ránu zpoza šestnáctky, pak odolal i Horákovu odvážnému průniku. V poslední minutě ještě pohrdl pojistkou střídající Váňa, který běžel na gólmana úplně sám.

HORKY – LUŠTĚNICE 1:0

Branka: 53. Outěřický. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: Šťastný – Hůlka, Mudroch. Diváků: 185. Střely na bránu: 5:2. Rohy: 6:3.
Horky: Janura – Hložek, Šťastný, Smetana, Nekola (63. Zahálka) – Outěřický (82. Váňa), Baster, Rulc (68. Mrvík), J. Horák (87. Lukáš), Cepka – Šimek (90. Doležal).
Luštěnice: Řezáč – M. Hůlka, Pavlíček, Mudroch – V. Horák (41. Korec), Podzimek, Sabol, Kopa, Lada (60. Rulík) – Hrdlička, Holčapek.