Lužec/ Vedoucí tým fotbalové I. B třídy ztroskotal na neproměňování šancí.

3.11.2008

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Lužec – Rejšice 3:1

První prohru rejšických fotbalistů v této sezoně na hřišti soupeře zavinila nemohoucnost vstřelit branku i z těch nejvyloženějších pozic.

Už ve 2. minutě se Zdražil ocitl sám před brankou, ale z malého vápna pálil vysoko nad. Krátce poté z podobné pozice namířil rejšický kanonýr opět mimo tyče. Pak napálil břevno Novotný.

Na druhé straně domácí trefili tyčku a poté přišel pro Rejšice trest. Uhrova hlavička skončila za Beranovými zády a domácí vedli. Následný tlak hostů byl neplodný.

Ve druhé půli Rejšice srovnaly skóre zásluhou patičky Putoríka a měly další příležitosti. Ty však promarnily.

A tak domácí udeřili dvakrát v rozmezí pěti minut, když nejprve Kučaba hlavou a po slalomu přes tři rejšické obránce Hrdlík zajistili pro domácí dvoubrankové vedení. Hosté pak s výsledkem už nebyli schopni cokoli udělat.

Branky: Uher, Kučaba, Hrdlík – Putorík. Rozhodčí: Stádník. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Rejšice: Beran – Šneidr, Barančok, Vl. Rys, Prskavec – Hanuš, Hruška, Putorík, Novotný – Remsa, Zdražil (střídali M. Rys, Vít).

3.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Násilí. Ilustrační foto.

Pomohli padesátce obětí trestných činů

Nepracujte víc jak 40 hodin týdně a naučte se říkat ne, radí experti na efektivitu.

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Aneta Kaulfusová si vytančila titul mistryně světa!

Bezno - Nevídaný úspěch, tak by se dala v krátkosti shrnout účast bezenských tanečníků a členů zdejšího tanečního souboru Bezinky Country Dance na mistrovství světa v Line Dance, které se uskutečnilo v prvním lednovém týdnu v Liberci

Konečně pořádná zima, shoduje se Boleslavsko

Mladoboleslavsko - Podle předpovědi meteorologů máme před sebou další mrazivý týden. Příznivci zimních radovánek však nejsou zdaleka jediní, koho tradiční průběh zimy s mírně nadprůměrnou sněhovou nadílkou a teplotami hluboko pod bodem mrazu těší

Od léta škodovákům přestává vařit Eurest

Mladá Boleslav - Zaměstnance společnosti Škoda Auto, kteří pracují v hlavním závodě v Mladé Boleslavi a stravují se v závodních kantýnách, čeká na přelomu června a července změna. Společnost Eurest totiž neuspěla ve výběrovém řízení a závodní stravování bude nově v největším průmyslovém areálu široko daleko zajišťovat jiný gigant na poli cateringu – společnost Aramark