Dlouhá Lhota – Bezno 2:3

Utkání začalo pro domácí šokem. Ve 4. minutě zapomněli na Kiceluka, který se z rohu velkého vápna parádně trefil do šibenice – 0:1. Domácí nováček svou územní převahu nedokázal zúročit. Šolcův trestný kop Kameš vyrazil a Javůrek zblízka minul. Naopak ve 34. minutě chyboval domácí Limr a Podzimek zakončil sólo dloubákem přes vybíhajícího Pokorného. Toho překonal ještě ve 42. minutě po přečíslení dvou na jednoho a Kolaříkově ideální přihrávce – 0:3.

Do druhé půle Lhota nastoupila v ofenzívním rozestavení a záhy snížil střídající Jindřich Novotný z malého vápna po Limrově centru. Tlak nováčka pokračoval, Kunst vysunul Limra a bravurně zasahoval Kameš, který si nejlepší zákrok připsal v 56. minutě proti trestnému kopu výborného Kunsta. Hostům se po přestávce vychýlila muška, přesto výhru uhájili i po kuriózním gólu na 2:3. Jindřich Novotný vypíchl míč ležícímu brankáři, zatímco se všichni ostatní na hřišti domnívali, že je přerušená hra. Rozhodčí však do píšťalky nefoukl a gól byl uznán správně.

Branky: 48. a 73. Jin. Novotný – 34. a 42. Podzimek, 4. Kiceluk. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 2:3. Diváků: 120. Poločas: 0:3.

Dlouhá Lhota: Pokorný – Sedlák (46. Dubický), Šolc, L. Zdobinský, O. Zdobinský – Jan Novotný (46. Jindřich Novotný), Trojek, Limr, Javůrek – Jansík, Kunst.

Bezno: Kameš – Bajer, Spousta, Gruncl, Parýzek – Kiceluk (89. L. Korejza), Podzimek (70. Firický), Linek, J. Miškovský, Richter – Kolařík.