Lhotě se vstup do soutěže na domácím hřišti nepovedl

Dlouhá Lhota/ V souboji nováčků I. B třídy tahali domácí fotbalisté nakonec za kratší konec.

24.8.2008

Ilustrační foto. Foto: Deník/Zdeněk Prager

Dl. Lhota – Tišice 2:3

V souboji nováčků se domácím nepodařilo bodovat.

„Na začátku utkání na nás domácí pořádně vlítli. Bylo to docela tvrdé. Kromě několika málo šancí jsme je ale k ničemu vážnějšímu nepustili. Po gólu jsme byli aktivnější, měli jsme míč víc na kopačkách, soupeř ale hrozil z nebezpečných brejků“, zhodnotil první poločas hostující trenér Antonín Kravcov.

Hosté se ujali vedení gólem Tomáše Prejzka, ale ještě do poločasu domácí z penalty vyrovnali. Pět minut před půlí kopali penaltu i hosté, ale Brzoň z ní gól dát nedokázal.

Naopak do vedení šli ve druhém poločasu domácí. Vstřelený gól je ale ukolébal a místo dalšího tlaku začali bránit hubené vítězství, což se jim v závěru zápasu vymstilo. Hosté dokázali výsledek obrátit ve svůj prospěch.

Branky: Limr z penalty, Jindřich Novotný – 24. a 79. T. Prejzek, 85. Brzoň. Rozhodčí: Jarolímek. Diváci: 140. Poločas: 1:1.

Dlouhá Lhota: Pokorný – Sedlák, Šolc, O. Zdobinský, L. Zdobinský – Kunst, Zelba, Jan Novotný, P. Jansík – Limr, – Jindřich Novotný.

24.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Park Štěpánka v Mladé Boleslavi.
25

OBRAZEM: I taková je Štěpánka

V září se bude v Boleslavi sportovat zadarmo

Mladá Boleslav - V rámci Týdne sportu zdarma, který se uskuteční ve dnech 18. až 24. září v Mladé Boleslavi, budou moci lidé navštívit nejrůznější sportoviště ve městě, a to zcela bezplatně.

KRÁTCE: Na Putně poteče whiskey

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Střední Čechy – Nejvyšší fotbalová soutěž řešila podobný skandál loni na podzim a byl z toho pořádný poprask, když sparťané Vácha s Koubkem poslali po utkání v Brně rozhodčí Ratajovou k plotně. Obdobný a ještě daleko drsnější výrok na adresu ženy s píšťalkou měl ve druhém kole soutěží padnout také ve středočeském fotbale.