Nymburk – Benátky 1:0 (1:0)

S přáním odčinit vysokou porážku z domácího prostředí proti Klecanům odjížděli benátečtí fotbalisté k derby do Nymburka. Nymburští vyrukovali do zápasu se zcela novou posilou – někdejším dlouholetým hráčem Sparty Praha, Viktorie Žižkov, Příbrami a skotského Hearts Luďkem Straceným. Ač Stracený nebyl po celý zápas příliš vidět, byl to právě on, kdo utkání rozhodl. Benátečtí zase nemohli počítat ze základní sestavy s Fingerhutem, Horákem a Třasákem. Naopak František Jakubec za Benátky už mohl nastoupit a po zranění nastoupil také Jan Rosenkranz. Hosté byli po celé střetnutí lepším týmem, avšak neproměnili ani ty nejvyloženější šance a tím se také připravili o jakýkoliv bodový zisk.

Branka: Stracený. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 3:3. Diváci: 200.
Benátky: Procházka – D. Mareš, Jakubec, Karásek, Rosenkranz – Jiránek, Smetana, Škarecký, J. Novotný (64. Světlý) – Martin Korec, Šimek (74. Michal Korec).

Dlouhá Lhota – Semice 3:2 (1:1)

Z fotbalu v Dlouhé Lhotě se nevyplatí odcházet minutu před koncem. Nováček krajského přeboru vydřel další vítězství v nastavení, když předtím vedl, prohrával, hrál v oslabení, aby nakonec přece jen triumfoval.
Využité dvouminutové přesilovky jsou obvyklé v hokeji, ve fotbale je to ale vzácnost. Přesto se podařila Semicím. V 68. minutě za stavu 1:1 byl totiž vyloučen domácí Koubek a hned následný Koštířův trestný kop proměnil hlavičkou o tyč vysoký stoper Bříza. Vzápětí se ale po druhé žluté semického Součka síly opět vyrovnaly. O srovnání skóre se postaral za chvilku střelou z 25 metrů do šibenice Kořínek.
Co se dělo předtím? Ve 12. minutě využil Shánělovu přihrávku střelou do protipohybu brankáře Novák. Jenže pak vyškolil tři domácí beky u koncové čáry Koštíř a furiantskou akci zakončil jesličkami Charvátovi. Jinak poločas až na nevyužitou možnost Sháněla nic nenabídl.
Zato závěr byl strhující. Nejdříve Charvát vychytal obrovskou příležitost osamoceného Kaliny, na druhé straně těsně neuspěli Limr ani Sháněl. Honba Dlouhé Lhoty za vítězstvím došla naplnění až ve druhé minutě nastavení, kdy po přetaženém rohu napnul síť obránce Zdobinský.

Branky: 12. Novák, 73. Kořínek, 90.+2 Zdobinský – 24. Koštíř, 69. Bříza. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:3. ČK: 68. Koubek – 70. Souček. Diváci: 199. Střely na bránu: 9:4. Rohy: 9:2.
Dlouhá Lhota: Charvát – Zdobinský, Niklfeld (37. Holánek), Koubek, Mulač – Kořínek, Šolc, Horák, Sháněl (85. Rambousek) – Limr, Novák (81. Zelba).