Kosmonosy – Benátky B 2:0 (1:0)
Vzhledem k velkému počtu mladých hráčů na obou soupiskách utkání slibovalo svižný fotbal. A tak tomu od prvních minut i bylo. Kosmonoští se již tradičně hned v úvodu ujali brankou Strnada po centru Došlého vedení. Hosté zahrozili v desáté minutě, ale jejich po hříchu první, ale i poslední vyloženou šanci zlikvidoval domácí gólman Hošťálek. Do přestávky už hrozili jen domácí, ale ke gólovému vyjádření jejich snaha nevedla. Brzy po výměně stran se Kosmonosy dostali do dvougólového vedení. Výbornou kolmici Bažanta s přehledem zužitkoval druhý domácí útočník Došlý a o vítězi bylo víceméně rozhodnuto. Zbytek utkání už proběhl bez vstřelení branky a vedoucí tým soutěže se zaslouženě radoval z další výhry.
Branky: 3. Strnad, 50. Došlý. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 1:0. Diváci: 55. Hráč zápasu: Mir. Hošťálek – Vlk.

Bělá – Čejetice 1:2 (0:2)
Domácí podali nejlepší výkon sezony, ale přesto odešli poraženi. Výhra hostů se zrodila už v prvním poločase, ve druhém domácí už jen snížili.
Branky: 68. Řehořek – 18. Jaroš, 44. Brož. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Hráč zápasu: Toman – Jaroš.

Akuma – Kosořice 0:2 (0:1)
Fotbalisté Kosořic byli doposud jediným týmem v okresní přeboru bez výhry. Naopak soupeř z Mladé Boleslavi se oklepal z těžkého losu na úvod sezóny a v posledních dvou duelech zvítězil.
Domácí od úvodního hvizdu diktovali tempo hry. Ve třetí minutě po chybě a následné kolmici uháněl na gólmana Valenta, jenže branku přestřelil. O dvě minuty byl boleslavský Valenta poslal k zemi na hranici velkého vápna. Přímý kop Skramužského Kraus vyrazil. Do třetice neuspěl ani Bendl, který taktéž přehazoval brankáře, jenže také nad. Hráči Kosořic se poprvé nastěhovali před Halbicha v deváté minutě, kdy Kučera rozehrával po faulu z půlící čáry. Centrovaný míč prodloužil Macháč mimo dosah brankářových rukavic – 0:1.
V aktivitě však nadále pokračovali hráči Akumy, jenže střelecky tápali. Po centru z levé strany na poslední chvíli odvracel Kučera před dorážejícím Skramužským. O chvíli později před kosořickou brankou promáchl Řehák, ale ani Bernat střelou na vzdálenější tyč neprotrhl smůlu domácího týmu. Ve 21. minutě v další dobré příležitosti neuspěl domácí Valenta. Hosté nedokázali včas přistupovat k aktivním hráčům soupeře. Hráči Akumy ve statistice držení míče svého soupeře porazili na celé čáře, ovšem zatím prohrávali. Nic na tom nezměnil ani dravý průnik boleslavského Bendla. Ten si sice poradil s dvěma obránci, jenže opět nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi.
Hosté měli problémy s aktivitou boleslavského týmu i na začátku druhé pětačtyřicetiminutovky. Hned po rozehrávce se do zakončení tlačil Valenta. Tentýž hráč vzápětí hlavičkoval po centru nepřesně. Hosté nadále bránili hubený náskok a i za přispění domácí nemohoucnosti se jim to dařilo. V 63. minutě si Valenta naběhl na přihrávku mezi obránce a přihrávkou pod sebe našel na malém vápně Skramužského. Ten však v jedné z největších šancí ani nadvakrát neprostřelil výborného Krause.
V 70. minutě se tak opět připomněli Kosořičtí. Po Kučerově rohovém kopu zakončoval Pára, na poslední chvíli však zasáhl u tyče boleslavské branky jeden z obránců. Z následného rohového kopu si dal Pára úspěšný reparát a hlavou překonal domácí gólmana. Po druhé inkasované brance už kombinace domácích nepůsobila tak jistě a začalo přibývat nepřesností. Přesto domácí ještě mohli snížit střídajícím Houserem. Po nepovedeném odkopu se boleslavský hráč opřel do míče a orazítkoval břevno. Hosté už první vítězství v sezóně uhájili i s čistým kontem.
Branky: 9. Macháč, 71. Pára. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 1:3. Diváci: 66.
Akuma: Halbich – Nový, R. Kohnhäuser, Gregor, Bernat – Fanta, Bernard (73. Havránek), Dubský, Valenta (68. Houser) – Skramužský (88. Kamenický), Bendl (53. Hlaváček).
Kosořice: Kraus – Sedlák, Štecher, Pára, Kučera – Řehák, Adámek (90. Abelovský), Kraus (55. Tříska), Niklfeld – Macháč, Konečný (65. Batala).

K. Hlavno – Krnsko 1:3 (0:3)
Hosté šli v prvním poločase do tříbrankového vedení díky hrubých chybám domácích. Po obrátce mělo Hlavno výraznou převahu, ale z ní vytěžilo jen jeden gól.
Branky: 81. Hlaváček – 30. Šulc, 33. T. Hötzel, 37. J. Hötzel. Rozhodčí: Skřivánková. ŽK: 2:5. Diváci: 80. Hráč zápasu: Zvoníček – Losík.

Bezno – MSK B 1:3 (0:1)
Bezenští doplatili na neproměňování šancí, kterých měli více než Hradiště. V době největšího tlaku však hosté vstřelili třetí gól, čímž zápas rozhodli.
Branky: 75. V. Novák – 15. Kandráč, 50. vlastní, 86. Šrytr. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 2:5. Diváci: 82. Hráč zápasu: Jeřábek – Kandráč.

Židněves – Dl. Lhota B 3:1 (0:1)
V první půli byli hosté fotbalovější a zaslouženě šli do kabin s jednobrankovým náskokem. Od vyrovnání však už byli pány na hřišti domácí.
Branky: 56. Mezera, 81. Jurošek, 77. M. Měkota – 29. Javůrek. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Hráč zápasu: Mikšík – Koubek.

Předměřice – K. Vrutice 4:1 (2:1)