Mladoboleslavsko - Souhrn výsledků zápasu okresních fotbalových soutěží.

III. třída: Chotětov - Sporting Mladá BoleslavFoto: Lenka Pakandlová

Druhým kolem pokračovaly okresní fotbalové soutěže.

OKRESNÍ PŘEBOR

Řepov – K. Hlavno 3:4 (2:1)
Hezký vyrovnaný zápas s krásnými brankami. Hosté nakonec projevili větší vůli po vítězství a nakonec jej také získali.
Branky: 8. Zdražil, 20. Tůma, 48. Scheufler – 25. Sůra, 52. Bůžek, 60. Pokorný, 75. Toman. Rozhodčí: Janda. ŽK: 4:3. Diváci: 80. Hráč zápasu: Fiksl – M. Němeček.

Akuma – Bezno 2:0 (2:0)
Utkání bylo vyrovnané, ale výhru si více zasloužili domácí, kteří skórovali dvakrát během první půle.
Branky: 7. Valenta, 45. Kamenický. Rozhodčí: Moc. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Hráč zápasu: Dubský – Bajer.

MSK B – Kosmonosy 2:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který nakonec vyhrály Kosmonosy. Domácí totiž za stavu 2:1 pohrdli šancemi na zvýšení, což je nakonec stálo body.
Branky: 8. Zdobinský, 55. Lakatoš – 65. a 88. Keszeg, 23. Mašek. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 2:3. Diváci: 105. Hráč zápasu: Zdobinský – Keszeg.

Horky – Březno 7:1 (2:1)
První poločas byl v Horkách vyrovnaný, také zásluhou zahozené penalty Mosiurczaka. Hosté ještě kousali v úvodu druhé půle, pak ale přišla domácí kanonáda.
Branky: V. Kohout 3, A. Kohout, Prskavec, Kraus, Matějovský – Strnad. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 1:3. Diváci: 107. Hráč zápasu: A. Kohout – Strnad.

Čejetice – Kr. Vrutice 4:1 (1:0)
Podrobnosti zde
Branky: 42. Vránek, 68. Jaroš, 77. Kůtek, 79. Malák – 83 Doležal. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Hráč zápasu: Průcha – Černý.

Kosořice - Benátky B 0:2

III. TŘÍDA SK. A

Strašnov – Krnsko B 4:0 (1:0)
Derby přilákalo na Strašnov solidní návštěvu. Hosté byli lepší v prvním poločase, přesto šli do kabin spokojenější domácí. Ve druhém však hosté odpadli a Strašnov si dokráčel v poklidu pro tři body.
Branky: 15. a 80. Rychtera,  50. Strach, 70. Řehák. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 2:0. Diváci: 70. Hráč zápasu: Řehák – Uhlík.

Jivina – Dl. Lhota 1:3 (0:2)
Hosté byli ve vyrovnaném zápase efektivnější ve střílení gólů.
Branky: Antoš – Zelba, Novotný, vlastní. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 4:3. Diváci: 80. Hráč zápasu: Novák – Zelba.

Čistá – Klášter 4:1

SKP MB – DBSK B 1:0
Branka: Žahourek.

Židněves - Bakov B 2:0

III. TŘÍDA SK. B

Zdětín – Jabkenice 4:3 (2:2)
První půlka byla ve všech aspektech vyrovnaná. Ve druhé domácí vedli už o dva góly, ale vlastními chybami se málem o výhru připravili.
Branky: 6. Mauer, 8. Honzátko, 62. Červeňák, 75. Těšínský – 4.. 14. a 88. Michal. Rozhodčí: Brodský. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Hráč zápasu: Těšínský – Michal.

Skalsko – Kr. Vrutice B 3:0 (1:0)
Domácí měli jasnou převahu, kterou nedokázali brankově výrazněji vyjádřit. Kdo ví, jak by se zápas vyvíjel, kdyby hosté za stavu 1:0 nezahodili pokutový kop…?
Branky: 30. Kumbera, 70. Šťastný, 80. Řezáč. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Hráč zápasu: Řezáč – ?.

Kochánky – Ledce 6:0 (3:0)
Nováček z Ledec držel v prvním poločase krok, ale zklamal střelecky, ve druhé půli pak odpadl definitivně.
Branky: 24., 35., 50. a 85. Korejza, 26. a 59. Bůžek. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 3:2. Diváci: 45. Hráč zápasu: Korejza – Valeš.

IV. TŘÍDA

Kosořice B – Bezno B 2:0 (1:0)
V Kosořicích se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí se ujali vedení po skrumáži. V tom druhém pak hosté více otevřeli hru a v honbě za vyrovnáním byli potrestáni druhým gólem ve své síti.
Branky: Darmoš 2. Rozhodčí: Kožej. ŽK: 0:0. Diváci: 40. Hráč zápasu: J. Dufek – Podzimek.

Sporting – Horky B 3:2 (0:2)
Hosté vy první půli využili dvou zaváhání domácí obrany a zaslouženě vedli. Stav 0:2 platil ještě v 70. minutě, pak ale přišel drtivý tlak domácích a vítězná branka v poslední minutě zápasu.
Branky: 70. Merbs, 87. Knespl, 90. Vaněk – 12. a 25. Jarolím. Rozhodčí: Kamenický. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Hráč zápasu: Vaněk – Jarolím.

PETR FENCL, JAROSLAV BÍLEK

Autor: Redakce

4.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Příprava: BK Mladá Boleslav - Energie Karlovy Vary.
12

Bruslařům nakonec došla proti Energii energie

Zdravotní sestra. Ilustrační foto.

Zdravotní sestry se dočkají navýšení platů o dva tisíce korun

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.