Starší dorostenci FK Mladá Boleslav kralují tabulce fotbalové České ligy dorostu.

Starší dorost ČLD
Most – Ml. Boleslav 1:6

Boleslavští dorostenci rozstříleli mosteckého soupeře, který v předchozích mistrovských zápasech ani jednou neprohrál a při jedné výhře a pěti remízách inkasoval pouze pět gólů. O boleslavském vítězství rozhodl bleskový vstup do utkání.. Góly: 1. a 30. Chramosta, 34. a 52. Bořil, 44. Zahustel, 85. Dudka.
FK Mladá Boleslav: Kanaval – Vorasický, Bým, Pečínka, Rýdl – Zahustel, Smetana (79. Rozenkranz), Dudka, Šíma – Chramosta (86. Mlynka), Bořil (69. Tvaroha).

Mladší dorost ČLD
Most – Ml. Boleslav 2:0

Hosté inkasovali brzo po začátku, a protože navíc neproměnili tři stoprocentní šance, připravili se tak o zisk alespoň bodu.

Divize dorostu – starší
Ml. Boleslav – Čáslav 4:0
Domácí vedli už po čtvrthodině 2:0 a měli trvalou herní převahu. Tu vyjádřili dalšími dvěma brankami ve druhé půli. Branky: Honc, Falta, Štěpánek, D. Šťastný. Poločas: 2:0.

Divize dorostu mladší
Ml. Boleslav – Čáslav 2:0
Do přestávky byli domácí lepším týmem, ale z několika příležitostí proměnili jedinou. Boleslavi vyšel i nástup do druhé půle,. Branky: Martínek, Votápek. Poločas: 1:0.

Žákovská liga starší
Ml. Boleslav – Pardubice 0:0
Začátek patřil hostům, po změně stran měli domácí trvalou převahu, ale branku z toho nevytěžili.

Žákovská liga – mladší
Ml. Boleslav – Pardubice 0:2
Zatímco domácí šance neproměňovali, hosté jejich chyby potrestali.

Žákovská divize – starší
Ml. Boleslav – Liberec 5:0
Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase Převaha domácích pokračovala i ve druhé půli, ale chybělo jí brankové vyjádření. Branky: Nedošetko, Horváth, Kubelka, Taneček, Splídek. Poločas: 4:0.

Žákovská divize – mladší
Ml. Boleslav – Liberec 4:2
Ve vyrovnaném utkání byli domácí šťastnější v koncovce. Branky: Zorkler 3, vlastní.