Ve víkendových zápasech fotbalového okresního přeboru dokázal vyhrát lídr z Kněžmosta nejtěsnějším rozdílem nad Kosmonosy, doma neinkasovalo ani Kostelení Hlavno a Židněves.

OKRESNÍ PŘEBOR

Kněžmost – Kosmonosy 1:0 (1:0)
Domácí lídr soutěže se na těsnou výhru nadřel. Hosté totiž předvedli na hřišti favorita sympatický výkon a jejich mladý kádr byl domácím vyrovnaným soupeřem. I hosté museli po zápase uznat vysoké kvality hostujícího brankáře Hošťálka. Proti tomu domácí nezahráli zrovna optimálně, čímž určitě nepotěšili své věrné příznivce.
Do poslední minuty hosté bojovali alespoň o bod, ale to se jim nakonec nepodařilo. Dokonce drtivým způsobem ovládli statistiku rohových kopů – 2:11.
Také to byly Kosmonosy, kdo lépe vstoupil do zápasu. Střely Šimáčka či Bažanta měly gólové parametry, ale v domácí brance stál Moc. Domácí probudilo zvonění břevna v 18. minutě po trestném kopu kněžmostského kanonýra Berana. Gólu se diváci dočkali za dvacet minut – po centru Vávry se prosadil kapitán Kastner.
Druhá půle byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Na jedné straně se ale neprosadili Vávra se Štěpánkem, na druhé vyhořeli Keszeg či Polanka. Nakonec už další branka nepadla, i tak se ale hrálo před výbornou návštěvou nadprůměrné utkání.
Branka: 38. Kastner. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:3. Rohy: 2:11. Diváci: 126. Hráč zápasu: Kastner – Hošťálek.
Kněžmost: Moc – T. Beran, Soukup, Macek (62. Prokůpek), Repš – Kastner, Škaloud (78. Vokál), J. Beran, Fiala – Vávra, Štěpánek. Kosmonosy: Hošťálek – Michalec, Brodský, Kraus, Šimáček – Bažant, Kopal, Keszeg (84. Kopecký), Bernard – Cihlář (61. Bár), Polanka.

Židněves – Krnsko 2:0 (1:0)
První poločas se hrál za jasné převahy domácích, ale ti zní vytěžili jediný gól. Druhý poločas byl už vyrovnaný, ale Židneves dovedla zápas k zasloužené výhře.
Branky: 3. M. Hendrych, 72. Mezera. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 1:4. Diváci: 85. Hráč zápasu: M. Hendrych – ?.

Kostelní Hlavno – Benátky B 2:0 (1:0)
První poločas byl vyrovnaný, domácí v něm šli do vedení. Hosté měli také šance, ale neproměnili je. Druhá půle už byla v režii domácích, kteří si mohli dovolit zahazovat i tutovky.
Branky: 25. Sůra, 60. M. Bůžek. Rozhodčí: Moc. ŽK: 4:4. Diváci: 80. Hráč zápasu: J. Bůžek – J. Novotný.

Dlouhá Lhota B – Akuma 0:2
Branky: Skramužský, Valenta.

Kosořice – Řepov 4:2 (1:1)
Branky: 35. Černý, 47. Niklfeld, 61. Malík, 84. Konečný – 16. a 69. Zdražil. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 1:4. Diváci: 81.

Kropáčova Vrutice – Čejetice 1:2
Předměřice – Březno 4:1

III. TŘÍDA SK. A

MSK B – Bakov B 7:0 (2:0)
Ve vyrovnaném prvním poločase byl domácí favorit produktivnější ve střelbě. Odpor Bakova pak Hradišťané zlomili v úvodu druhé půle a rozjeli svůj obávaný brankostroj.
Branky: 11. a 49. Nohýnek, 46. a 51. Bajer, 35. Pokorný, 70. Smetana, 80. Hájek. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: Nohýnek – Beránek.

Jivina – Krnsko B 2:3 (1:0)
V první půli byli domácí lepším týmem, ale vypracovali si jenom těsný náskok, když zahodili několik slibných šancí. Toho mohli ve druhém poločase hořce litovat, když Krnsko zápas otočilo. Přesto mohli domácí ještě srovnat, to byla museli v poslední minutě trefit prázdnou branku.
Branky: 18. Antoš, 85. Nedvěd – 57. a 75. Hötzel, 70. Doležal. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 1:2. Diváci: 65. Hráč zápasu: O. Šámal – Ekl.

Doubrava – SKP 2:0
Info ze zápasu zde

Sporting – Nová Ves 2:3 (0:1)
Domácí celý zápas tlačili, ale nevyužívali šance. Hosté šli po jediné střele prvního poločasu po hrubce domácího brankáře do vedení. Sporting ale po změně stran skóre otočil a měl další šance na vstřelení pojistky. To se nestalo, a tak přišel po pětiminutovém kolapsu o všechny body.
Branky: 54. M. Bílek, 67. vlastní – 43. a 87. Nevyhoštěný, 84. Beránek. Rozhodčí: Bezucha. ŽK: 0:1. Diváci: 15. Hráč zápasu: Sedlák – Nevyhoštěný.

Obruby – Strašnov 2:3

III. TŘÍDA SK. B

Jabkenice – Ledce 0:0
Absolutně vyrovnaný zápas, v němž si ani jeden z týmů nedokázal vytvořit žádnou gólovku. Jabkenice tak zaznamenaly díky reméze první bod do letošní tabulky.
Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Hráč zápasu: Havlát – Fuksa.

Horky B – Kochánky 0:6 (0:2)
Kochánky si v Horkách dělaly co chtěly. Domácí hráli totiž bez nasazení a bojovnosti. Hosté nakonec vyhráli zaslouženě, ale výše porážky je pro domácí možná až moc krutá.
Branky: 19., 53. a 62. Bambuch, 31. Lasák, 43. Rybín, 48. Feri. Rozhodčí: Dragoun. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Hráč zápasu: nikdo – Bambuch.

Zdětín – Skalsko 2:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas se skvělými výkony obou brankářů resultoval v zaslouženou výhru domácích.
Branky: 62. Rychtr, 66. Husák – 90.+3 Pažout. Rozhodčí: Brodský. ŽK: 3:2. ČK: Bůžek (Z). Diváci: 60. Hráč zápasu: Hlaváček – Landa.

Bezno – Nemyslovice 4:2 (3:1)
Vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích. Šance byly k vidění na obou stranách, ale hodně jich zůstalo nevyužito.
Branky: Kolařík 2, J. Novák, O. Novák – Machovec, Pavel Vonášek. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 2:2. ČK: Pavel Vonášek (N). Diváci: 60. Hráč zápasu: Kolařík – Petr Vonášek.

Struhy – Katusice 3:0 (1:0)
První poločas byl vyrovnaný, po obrátce domácí přidali a díky hattricku Pokorného jasně zvítězili.
Branky: 26., 75. a 81. Pokorný. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Hráč zápasu: Pokorný – Velecký.

Žerčice – Chotětov 1:1

IV. TŘÍDA

Kosořice B – Čistá 0:3 (0:0)
Domácí tým zklamal své příznivce ve všech řadách. Hostující Čistá byla po celý zápas lepší, vyjádřit to brankově však dokázala až v poslední čtvrthodince.
Branky: 75. a 90. Maršík, 82. Novák. Rozhodčí: laik. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Hráč zápasu: nikdo – Maršík.

Branžež – Bezno B 5:0 (2:0)
Jednoznačný zápas pro domácí – herně i výsledkově.
Branky: Kusý, Pelant, Bajer, Kroupanský, Hála. Rozhodčí: Halbich. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Hráč zápasu: Kastner – nikdo.

Kropáčova Vrutice B – Chotětov B 3:0 (2:0)
První půlku ovládli domácí, kteří dali i dvě branky. Poté polevili, ale ve vyrovnaném druhém poločase dokázali náskok ještě navýšit.
Branky: Rambousek 2, Veselý. Rozhodčí: Bohuslav. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Hráč zápasu: Veselý – Ilizi.

Mukařov – Bělá B 3:3 (1:3)
Branky: Maděra, Tkácz, Brdlík – Vaněk, Kilický, Řehořek. Diváci: 40.

Doubrava B – Skalsko B 2:1
Rejšice B – Luštěnice B 4:1