Katusice - Boleslavský Sporting vstal v zápase III. třídy z mrtvých.

2.11.2011

III. třída: Rejšice B - Sporting Mladá BoleslavFoto: Lenka Pakandlová

Katusice – Sporting Mladá Boleslav 4:4

Ve víkendovém kole III. třídy ukázaly Katusice názorně na domácím hřišti, proč jsou na chvostu tabulky.

V souboji s trápícím se boleslavským Sportingem vedly po půl hodině hry 3:0 a patnáct minut před koncem ještě 4:2, nakonec ale ještě byli domácí rádi za bod.

Rozhárané utkání i přes osm branek příliš fotbalové krásy nepobralo, spíše se urputně bojovalo a obrany obou celků neměly svůj den.

Domácí začali aktivněji a do vedení šli ve 24. minutě, kdy po křídle až do vápna pláchl Světlík a propálil hostujícího gólmana. Po dalším průniku ze strany naservíroval Vlk před prázdnou branku Tomíčkovi a desetiminutovky zkázy dokonal opět Tomíček, tentokráte však z ofsajdové pozice. Ofsajd se však nemával a Sporting byl v tu chvíli na ručník.

Naději vrátil do jeho řad Javůrek, jenž snížil ještě před přestávkou krásnou střelou do horního růžku.

Tentýž hráč, už po změně stran, vsítil dokonce kontaktní gól z pokutového kopu. Vítr z plachet vzal ale hostům Tomíček, který dalším rychlým brejkem vyzval k lehkému skórování Světlíka.

Hosté se ani teď nepoložili a zaveleli k závěrečnému náporu. Po faulu na Bláhu proměnil sám postižený pokutový kop a ve velkém tlaku, po závaru v samotném závěru si domácí dali dokonce vlastní gól.

Branky: 24. a 72. Světlík, 25. a 34. Tomíček – 38. a 65. Javůrek, 83. Bláha, 88. vlastní.

Rozhodčí:
Šesták. ŽK: 3:3. Rohy: 7:5. Diváci: 20. Hráč utkání: Tomíček – Javůrek.

Katusice: Herák – Valeš, Mareš, Klaus, Vlk – Brinda (60. M. Masopust), J. Masopust, Hybš, Štefan – Tomíček, Světlík.

Sporting:
J. Bílek – Vaněk, Blažek, Křepelka, Jindra (84. Povšík) – Píč, Heřmánek (55. Pekař), Javůrek, Bláha – Rys, Pánek.

PETR FENCL

2.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

Základní škola speciální Mladá Boleslav.

Boleslavská škola je zachráněna. Ale jen dočasně

Lhotka u Křivoklátu se na dva červencové týmy proměnila v rudolfínskou Prahu.
5

Chcete uvolnit svou mysl? Vydejte se na jógu

Střední Čechy /ANKETA/ - Každodenní stres a pracovní nasazení si vybírá svou daň. Většina z nás je pod velkým tlakem. Pokud toužíte po aktivitě, která zpevní vaše tělo a ještě přitom uvolní vaši mysl, je jóga přesně to, co hledáte.

DOTYK.CZ

České pivo určené ženám pobouřilo Britky. Je to sexismus, zlobí se

Česká společnost Aurosa Martiny Šmírové uvedla na trh stejnojmenné pivo, určené ženám. Když ho zkusila prodávat v Londýně, narazila. Britských žen se dotklo, že jim někdo předepisuje, jaké pivo mají pít.

Kultura na Boleslavsku: Vyrazit můžete do kina i na koncert

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí na Boleslavsku.

Smečka psů z domu hrůzy skončí v útulku

Mladá Boleslav – Několik desítek dospělých psů a štěňat žije v centru Mladé Boleslavi v otřesných podmínkách. Ve velkém rodinném domě Na Kozině, který patří Václavu Hrbáčkovi, běhají zvířata mezi haldami odpadků. Do zadní části, kde mají přístřešek, se dá sotva projít.