Katusice - Boleslavský Sporting vstal v zápase III. třídy z mrtvých.

2.11.2011

III. třída: Rejšice B - Sporting Mladá BoleslavFoto: Lenka Pakandlová

Katusice – Sporting Mladá Boleslav 4:4

Ve víkendovém kole III. třídy ukázaly Katusice názorně na domácím hřišti, proč jsou na chvostu tabulky.

V souboji s trápícím se boleslavským Sportingem vedly po půl hodině hry 3:0 a patnáct minut před koncem ještě 4:2, nakonec ale ještě byli domácí rádi za bod.

Rozhárané utkání i přes osm branek příliš fotbalové krásy nepobralo, spíše se urputně bojovalo a obrany obou celků neměly svůj den.

Domácí začali aktivněji a do vedení šli ve 24. minutě, kdy po křídle až do vápna pláchl Světlík a propálil hostujícího gólmana. Po dalším průniku ze strany naservíroval Vlk před prázdnou branku Tomíčkovi a desetiminutovky zkázy dokonal opět Tomíček, tentokráte však z ofsajdové pozice. Ofsajd se však nemával a Sporting byl v tu chvíli na ručník.

Naději vrátil do jeho řad Javůrek, jenž snížil ještě před přestávkou krásnou střelou do horního růžku.

Tentýž hráč, už po změně stran, vsítil dokonce kontaktní gól z pokutového kopu. Vítr z plachet vzal ale hostům Tomíček, který dalším rychlým brejkem vyzval k lehkému skórování Světlíka.

Hosté se ani teď nepoložili a zaveleli k závěrečnému náporu. Po faulu na Bláhu proměnil sám postižený pokutový kop a ve velkém tlaku, po závaru v samotném závěru si domácí dali dokonce vlastní gól.

Branky: 24. a 72. Světlík, 25. a 34. Tomíček – 38. a 65. Javůrek, 83. Bláha, 88. vlastní.