Ml. Boleslav B - Sparta Praha B 1:1

V přípravném utkání hrálo mladoboleslavské třetiligové béčko s rezervou pražské Sparty nerozhodně 1:1. O soutěž výš hrající hosté sice přijeli bez ligových posil a s pěti dorostenci, ale většinu zápasu měli převahu. Domácí brankář Miller, který se kvůli lehčímu zranění stejně jako Ševínský a Táborský nevešel do nominace na zápas v Mőnchengladbachu, udržel čisté konto i zásluhou dobře postavené konstrukce brány. Nejaktivnější sparťan Třešňák v prvním poločase hlavičkoval do břevna a poté pálil do levé tyče.

Největší možnost Boleslavi nevyužil Táborský, který obral o míč gólmana Švengera, ale z úhlu zakončil do boční sítě.
Pět minut po přestávce kopala Sparta penaltu za faul v rohu pokutového území a Glaser nedal Millerovi šanci – 0:1. Zvýšit mohl vzápětí Valenta, jehož umístěnou ránu Miller výtečně vyrazil.

V poslední čtvrthodině domácí před slušnou návštěvou zvýšili obrátky a zaslouženě vyrovnali. Nejdříve ovšem Vajgl po faulu na střídajícího Malíka zahodil penaltu, míč sice Švenger vyrazil přímo před dobíhajícího Schuberta, ale i jeho prudkou hlavičku dokázal fantasticky vytáhnout na roh. V 82. minutě vysunul Ševínský dlouhým pasem Humaje, který utekl sparťanským stoperům a dloubákem přehodil vybíhajícího Švengera.

Branky: 82. Humaj – 50. Glaser z PK.

Rozhodčí: Drábek. Diváků: 80. Poločas: 0:0.

Mladá Boleslav B: Miller – Ševínský, Mrvík, Murárik, Fabián – Kadlec (65. Zbrožek), Kučera (53. Malík), Svoboda, Vajgl – Schubert, Táborský (46. Humaj).

Sparta B: Švenger – Glaser (66. Nejepsa), Omerovič (59. Sus), Švec, Smetana – Droppa, Folprecht (39. Kokoška), Sedláček, Belaid (59. Mareš) – Valenta, Třešňák.