Juniorka ztratila body s posledním

Mladá Boleslav - Béčko Mladé Boleslavi doma jenom remizovalo s Letohradem. Střelecky opět zářil Kerem Bulut.

18.3.2012

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

FK Mladá Boleslav - OEZ Letohrad 2:2

Nečekanou ztrátou bodů, na kterou by si po hladkém průběhu prvního poločasu nikdo nevsadil, skončilo druhé domácí vystoupení Mladé Boleslavi B v ČFL.

Letohradský nováček skoro celý poločas nepřešel půlící čáru a jen trpně přihlížel útokům Boleslavi, z nichž vyšel jediný - Bořilův centr usměrnil hlavou Bulut. „Asi jsme soupeře trochu podcenili. Nedá se říct, že by hráči nechtěli vyhrát, ale zahodili jsme pět velmi dobrých šancí a hrubými chybami pustili hosty do dvou brejků, které bohužel proměnili“, konstatoval trenér Milan Pechanec v narážce na sérii příležitostí po přestávce. Dudka i Wojnar v nich branku přestřelili, Tvrdého střelu zblízka vyrazil brankář Finke a Charuza hlavičkoval do tyče. Neškodný Letohrad pak po povedeném protiútoku náhradníkem Kulhánkem ze druhé dorážky v 61. minutě srovnal a za osm minut konsternoval necelou stovku diváků přesnou hlavičkou Brendl - 1:2.

Zakřiknutou boleslavskou sestavu, tvořenou z půlky hráči širšího kádru A mužstva, vysvobodil až hlavičkou po rohu v 88. minutě Bulut, který se tak trefil na jaře už počtvrté ve dvou zápasech. „Je dobře, že se gólově prosazuje. Trenérem A mužstva je samozřejmě sledovaný, jako každý hráč má i své nedostatky a záleží jen na jeho píli a pracovitosti, zda se prosadí zpátky do ligového kádru“, řekl na adresu australského mládežnického reprezentanta Milan Pechanec.

Branky: 24. a 88. Bulut - 61. Kulhánek, 69. Brendl. Rozhodčí: Schröter. ŽK: 2:2. Diváků: 96. Střely na bránu: 4:4. Rohy: 10:5.

Mladá Boleslav B: Kanaval - Brunclík (62. Sedláček), Charuza, Šťastný, Tvrdý - Rozsíval, Dudka (72. Schubert) - Bulut, Wojnar, Bořil - Táborský (46. Synek).

Autor: Redakce

18.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

7

Dětský psycholog: mobily jsou dobrý pomocník, ale špatný pán

Rekonstrukci chátrajících objektů hlavního vlakového nádraží v Mladé Boleslavi podpoří i firma Škoda Auto.

Nádraží hrůzy: rekonstrukce začne už za rok!

Středočeské obce by měly být připraveny na masivní výpadek elektrického proudu

Praha - Středočeské obce by měly být připraveny na možný masivní výpadek elektrického proudu. Vedení kraje počítá s vytvořením akčního plánu pro hrozbu blackoutu, na jeho přípravě se bude podílet krajská zastupitelka za STAN a předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Na úterním setkání vedení kraje se starosty v Praze to řekl hejtmančin náměstek pro bezpečnost Vít Rakušan (STAN).

Na setkání s vedením kraje přijelo 500 středočeských starostů

Praha - Přes 500 středočeských starostů v úterý přijelo do Kongresového centra Praha na setkání svolané Středočeským krajem. Tématem jsou zejména možnosti čerpání dotací. Pozvaných bylo 1145 středočeských starostů a primátorů, před zahájením jednání kolem 09.30 bylo podle pořadatelů v sále přítomno 511 lidí. Další zástupci obcí ale ještě přicházejí.

Divadýlko uvádí bláznivé komedie z Francie

Mladá Boleslav - Nečekaná smrt v rodině a úporná zácpa. To jsou východiska dvou komediálních jednoaktovek Georgese Feydeaua z jeho cyklu Od svatby k rozvodu, které již za dva týdny uvede v divadelním sále Domu kultury boleslavské Divadýlko na dlani. Diváky čekají bláznivá nedorozumění, svérázné postavičky i překvapivá rozuzlení.

Nejvíc peněz dá město opět na hokej, fotbal a florbal

Mladá Boleslav i v letošním roce podpoří sportující mládež ve městě. S tímto cílem byla vyčleněna suma, blížící se deseti milionům korun. Podobně jako loni.