Juniorka ztratila body s posledním

Mladá Boleslav - Béčko Mladé Boleslavi doma jenom remizovalo s Letohradem. Střelecky opět zářil Kerem Bulut.

18.3.2012

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

FK Mladá Boleslav - OEZ Letohrad 2:2

Nečekanou ztrátou bodů, na kterou by si po hladkém průběhu prvního poločasu nikdo nevsadil, skončilo druhé domácí vystoupení Mladé Boleslavi B v ČFL.

Letohradský nováček skoro celý poločas nepřešel půlící čáru a jen trpně přihlížel útokům Boleslavi, z nichž vyšel jediný - Bořilův centr usměrnil hlavou Bulut. „Asi jsme soupeře trochu podcenili. Nedá se říct, že by hráči nechtěli vyhrát, ale zahodili jsme pět velmi dobrých šancí a hrubými chybami pustili hosty do dvou brejků, které bohužel proměnili“, konstatoval trenér Milan Pechanec v narážce na sérii příležitostí po přestávce. Dudka i Wojnar v nich branku přestřelili, Tvrdého střelu zblízka vyrazil brankář Finke a Charuza hlavičkoval do tyče. Neškodný Letohrad pak po povedeném protiútoku náhradníkem Kulhánkem ze druhé dorážky v 61. minutě srovnal a za osm minut konsternoval necelou stovku diváků přesnou hlavičkou Brendl - 1:2.

Zakřiknutou boleslavskou sestavu, tvořenou z půlky hráči širšího kádru A mužstva, vysvobodil až hlavičkou po rohu v 88. minutě Bulut, který se tak trefil na jaře už počtvrté ve dvou zápasech. „Je dobře, že se gólově prosazuje. Trenérem A mužstva je samozřejmě sledovaný, jako každý hráč má i své nedostatky a záleží jen na jeho píli a pracovitosti, zda se prosadí zpátky do ligového kádru“, řekl na adresu australského mládežnického reprezentanta Milan Pechanec.

Branky: 24. a 88. Bulut - 61. Kulhánek, 69. Brendl. Rozhodčí: Schröter. ŽK: 2:2. Diváků: 96. Střely na bránu: 4:4. Rohy: 10:5.

Mladá Boleslav B: Kanaval - Brunclík (62. Sedláček), Charuza, Šťastný, Tvrdý - Rozsíval, Dudka (72. Schubert) - Bulut, Wojnar, Bořil - Táborský (46. Synek).

Autor: Redakce

18.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

Dálnici D10 na Mladoboleslavsku uzavřela nehoda šesti aut

Matěj Stříteský.

Boleslav získala obránce Kotvana. Stříteský podepsal novou smlouvu

Češka žijící v Londýně: Lidé se spíše diví, že se to nestalo dřív

Příbram/Londýn - Středeční teroristický útok v Londýně otřásl celým světem. Situaci v Londýně popsala Deníku Martina Stromková z Příbramska, která v Anglii žije zhruba deset let.

Generální stop. Nová funkce umožní rychlejší zastavení vlaků

Sadská - Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) doplní dispečerské terminály o funkci, která umožní dálkové zastavení vlaku i na tratích s digitálním radiovým systémem. Dosud se na těchto typech tratí v krizových situacích muselo volat strojvedoucímu a upozorňovat ho na nebezpečí. Nově bude moci vlak zastavit přímo výpravčí, čímž se ušetří cenné vteřiny, které často rozhodují o lidských životech. Novinku ve středu SŽDC představila na nádraží v Sadské na Nymbursku. Vlak při zkoušce zařízení sám zastavil po stisknutí příslušného políčka na dotykové obrazovce.