P. FENCL, J. BÍLEK

Bezno si rozdělilo doma body s Kněžmostem. Domácí se snažili tvořit hru, zatímco hosté přijeli s překvapivě defenzivní taktikou, kterou ale museli o přestávce změnit, neboť prohrávali 0:1. Ve druhém poločase už hosté předvedli útočnější hru, ale i domácí měli dvě tutovky. Ty ale neproměnili a za to následně pykali. Šest minut před koncem zápasu totiž zaslouženě vyrovnal Šrytr.

V Kostelním Hlavně byl k vidění jednoznačný zápas pro domácí. Béčko Kosmonos téměř nic nepředvedlo a za celý zápas nemělo jedinou gólovou šanci. Domácí výhra nakonec moha být i vyšší.

Do Vrutice přijel Chotětov a k vidění byl vyrovnaný zápas. Vyhecované derby sledovala stovka diváků. Převahu měli domácí fotbalisté paradoxně až po vyloučení Rovenského, ale domácí střelci neměli přesnou mušku. Naopak zápas rozhodl dvacet minut před koncem hostující mladíček Vrána.
Utkání Čistá – Rejšice B začalo svižně z obou stran a během úvodní čtvrthodiny padly i dvě branky. Nejprve se prosadil domácí Horáček, odpověď si připravil hned za dvě minuty rejšický Šulc. Do kabin šli spokojenější hosté, zásluhou Menčíkově brance. Tentýž hráč přidal ještě jednu ve druhém poločase. Ten domácí, kteří si ne poprvé v letošním ročníku stěžují na rozhodčí, dohrávali o devíti. V 57. minutě šel do kabin předčasně po druhé žluté kartě Lukáš Macko. V 70. jej následoval David Fidrich, který nazval rozhodčího po neodpískané penaltě a udělené žluté kartě „malým údem", což měl ještě zopakovat při odchodu po kartě červené.

Čejetice doma podlehly béčku Mnichovohradišťského SK. Domácí v neúplné sestavě stačily svému soupeři pouze v prvním poločase. I po něm však už prohrávaly 1:2. Ve druhém poločase už na hřišti vládli běhavější hosté.

Doubrava po dvou remízách slaví první výhru v přeboru po svém návratu mezi okresní elitu. V Bělé se hrál kvalitní vyrovnaný zápas. Nakonec přeci jenom byli o kousek lepší Doubravští, jejichž výhru 2:1 zařídil gólem v 85. minutě Nedošetko.

Akuma si veze všechny body z Kosořic. Za hosty se trefil dvakrát útočník Tomáš Strnad. Za domácí mohl stejné gólové konto zaznamenat Michal Malík, ale po své první brance druhou nepřidal, když ho při penaltě vychytal brankář Halbich. Hostující výhru pak ještě zpečetil v nastaveném čase po závaru dorostenec Niedermertl.

Okresní přebor – 3. kolo

Bělá – Doubrava 1:2 (0:1)
Branky: 65. Rokos – 38. Halfar, 85. Nedošetko. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 2:3. ČK: 75. Řehořek – 68. Vít. Diváci: 48. Hráč zápasu: Dlask – Nedošetko.

Kropáčova Vrutice – Chotětov 1:2 (1:1)
Branky: 33. Havelka – 45. Pečenka, 70. Vrána. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 2:1. ČK: 70. Rovenský (KV). Diváci: 60. Hráč zápasu: Černý – Vrána.

Bezno – Kněžmost 1:1 (1:0)
Branky: 45. Šišpela – 84. Šrytr. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 2:2. Diváci: 65. Hráč zápasu: Šišpela – Šrytr.

Kostelní Hlavno – Kosmonosy B 3:0
Branky: 8. a 10. Malák, 83. Zvoníček. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 1:2. Diváci: 52. Hráč zápasu: Malák – Došlý.

Čejetice – MSK B 2:6 (1:2)
Branky: 20. Průcha, 84. Jaroš – 17., 39. a 46. Matouš, 48. Nohýnek, 56. Svoboda, 65. Pokorný. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Hráč zápasu: Jaroš – Matouš.

Čistá – Rejšice B 1:3 (1:2)
Branky: 12. Horáček – 41. a 61. Menčík, 14. Šulc. Rozhodčí: Musil. ŽK: 3:1. ČK: 57. Macko, 70. Fidrich (oba Čistá). Diváci: 88. Hráč zápasu: Horáček – Menšík.

Kosořice – Akuma 1:3 (0:0)
Branky: 59. Malík – 57. a 62. Strnad, 91. Niedermertl. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: Malík – Strnad.