Šlágr fotbalového víkendu přinesl  v sedmém kole remízu v Kostelním Hlavně, kde nováček a zároveň lídr okresního přeboru z Horek ztratil první letošní dva body za remízu 2:2.

OKRESNÍ PŘEBOR

Kosmonosy – Kněžmost 1:1 (0:0)
Kosmonosy sehrály jeden ze svých horších zápasů. Hosté v něm měli více příležitostí, ale pět minut před koncem přišli o výhru zásluhou Maškova gólu.
Branky: 85. Mašek – 62. Najman. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Hráč zápasu: Šebesta – Najman.

Bezno – Kr. Vrutice 2:3 (0:0)
Vyrovnaný zápas, v němž domácí trefili třikrát tyč a jednou břevno a navíc Novák zahodil pokutový kop. Hostům tak stačily tři branky po rychlých únicích.
Branky: 68. a 86. P. Kameš – 58. a 82. Rambousek, 54. Černý. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 2:2. Diváci: 90. Hráč zápasu: Möbius – Novák.

Benátky B – Březno 6:1 (2:0)
Jasná převaha domácích byla v prvním poločase vyjádřena dvěma góly. Po proměněné penaltě ve druhém poločase hosté definitivně odpadli.
Branky: 20. a 75. Čadil, 8. a 60. Došlý, 51. Benda, 85. Bambuch – 80. Beneš. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Hráč zápasu: Čadil – Cepka.

K. Hlavno – Horky 2:2 (2:0)
V prvním poločase domácí jasně lídra soutěže přehrávali a vedli 2:0. Pak chyboval zaskakující domácí gólman a hosté snížili. Po vyloučení domácího Bůžka navíc hrály Horky přesilovku, kterou využili deset minut před koncem  zápasu.
Branky: 4. a 20. Toman – 50. Soukup, 80. Svoboda. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:3. ČK: J. Bůžek (KH). Diváci: 150. Hráč zápasu: Sůra – Soukup.

Krnsko – Čejetice 5:1 (4:0)
Přejít k zápasu

Řepov – MSK B 3:5 (2:2)
Rychlý nástup hostů znamenal v desáté minutě vedení 2:0. Domácí ale dokázali ještě do poločasu vyrovnat. Pak ale opět pustili Hradiště do trháku, který i přes veškerou snahu smazat nedokázali.
Branky: 35. Krichebauer, 40. Štěpán, 70. Zdražil – 1., 10. a 55. Černý, 70. a 85. Smetana. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 6:5. Diváci: 30. Hráč zápasu: Drahota – Černý.

Kosořice – Akuma 0:4

III. TŘÍDA SK. A

Lhota B – Strašnov 4:1 (3:0)
Domácí favorit předváděl po celý zápas atraktivní kombinační fotbal se spoustou šancí. Čtyři z nich dokázal využít, ale jeho výhra mohla být podstatně vyšší.
Branky: Nekola 2, Brodský, Hůlka – ?. Rozhodčí: Brodský. Diváci: 50.

Krnsko B – Čistá 6:1
Zápas byl v režii domácího kapitána Parastiuka.
Branky: Parastiuk 3, T. Hötzel, Uhlík, Hrubý.

SKP MB – Jivina 6:0
DBSK B – Doubrava 3:0
Židněves – Nová Ves 4:1

III. TŘÍDA SK. B

Struhy – Vrutice B 9:1 (6:0)
Jasná destrukce hostujícího celku, který jenom těsně utekl potupné desítce.
Branky: 30. a 45. Náhlovský, 5. Koš, 15. Strejček, 25. Volkman, 31. Čmugr, 70. Kovařík, 80. Hofírek, 90. Láhner – 46. Hradil. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Hráč zápasu: Pýcha – Fraňo.

Chotětov – Kochánky 2:2 (0:0)
První poločas vyzněl herně pro domácí, druhý pro hosty, výsledkově pak dopadly oba nerozhodně.
Branky: Pečenka, Linec – Bůžek 2.

Předměřice – Ledce 1:2

IV. TŘÍDA

Mukařov – Sporting 1:1 (1:1)
Po šesti minutách už ani jeden z brankářů nedržel čisté konto. Ve druhé půli mohly vyhrát oba týmy, domácí tlačili v samotném závěru, ale nakonec z toho rezultovala zasloužená remíza.
Branky: 4. Šmíd – 6. Heřmánek. Rozhodčí: Moc. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Hráč zápasu: Sunek – Heřmánek.

Horky B – Obruby 1:5 (1:3)
Domácím se zápas vůbec nevydařil a Obruby vyhrály naprosto zaslouženě.
Branky: 33. Bahník – 10. a 36. Nývlt, 14. Bacovský, 38. Pavlíček, 75. Havel. Rozhodčí: Bezucha. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Hráč zápasu: Bahník – Nývlt.

Luštěnice B – Bělá B 2:3