Česká Lípa - Juniorka Boleslavi cestovala do nedaleké České Lípy. Prohrála zde však těsně 0:1.

23.5.2012

ČFL: Arsenal Česká Lípa - FK Mladá BoleslavFoto: Deník/Vít Černý

Česká Lípa – Ml. Boleslav B 1:0 (1:0)

První slibná situace pro domácí nastala v 7. minutě, kdy Broschinský uvolnil Jordáka, jenž téměř z brankové čáry odcentroval před branku. Tam číhal Knobloch, ale namířil mimo. V 17. se dobré střelecké pozici ocitl Vrabec, v 19. Šimek vyzval Schuberta, ale byl z toho jen roh.

Stejnou výhodu so o dvě minuty později vytvořili hosté, ovšem Tvrdý poté pálil daleko do řeky Ploučnice.
Jordákovou hlavičkou v 26. si pohlídal pozorný boleslavský gólman Hankic. Zbytek poločasu přinesl na obou stranách spíše řadu nepřesností, ale dvě minuty po změně stran se poprvé (a jak se později ukázalo, naposledy) měnilo skóre. Po rohovém kopu se míč dostal k Martinu Kučerovi, který přesně zakončil .

Brankář hostů v dalším průběhu zlikvidoval pokusy Knoblocha a Procházky.

V 71. byli Českolipští blízko druhému gólu, ale tečovaný oblouček Barciagy po přihrávce Knoblocha trefil pouze horní tyč. Po následném rohovém kopu zaduněla pro změnu postranní tyč branky Středočechů. Domácí už vedení v klidu udrželi.

Branka: 47. Kučera. Rozhodčí: Mudra. ŽK: Mach, Tvrdý (MB). Diváci: 260.
Boleslav B: Hankic – Šimek (65. Boček), Šťastný, Mach (54. Borovička), Tvrdý – Rozsíval, Sedláček – Honc, Schubert,  Dudka (59. Horák) – Synek.

Autor: Jaroslav Sedlák

23.5.2012 VSTUP DO DISKUSE

Příprava: BK Mladá Boleslav - Energie Karlovy Vary.
12

Bruslařům nakonec došla proti Energii energie

Zdravotní sestra. Ilustrační foto.

Zdravotní sestry se dočkají navýšení platů o dva tisíce korun

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.