Dobrovice – Velim 0:2

Domácí fotbalisté v prvním utkání divize na domácí půdě nepotvrdili výhru v Hradci Králové nad tamní rezervou. Hosté byli až na poslední čtvrthodinu fotbalovější.

Na koně Velim posadila branka ze standardní situace. Míč z trestného kopu posadil Snop na hlavičku Sabó, a ten se pomocí tyče dostal do Mašínovy branky.
Smůlu měl v 10. minutě domácí Maruška, jehož bomba z trestného kopu orazítkovala břevno.

Hrubku gólmana Mašína naštěstí Zima nepotrestal, ale ve 21. minutě zahrál nešťastně v pokutovém území rukou domácí Krouský a Snop z opakované penalty zvýšil na 2:0.

Další šanci hostů v prvním poločase neproměnil Novák, který ztroskotal na Mašínovi.

Domácí ve druhém poločase začali hrát aktivněji. V 53. minutě se marně dožadovali penalty za sražení Krouského brankářem Václavíkem.
Boškův gól v 66. minutě nebyl uznán pro ofsajd. V poslední čtvrthodině Dobrovice vystupňovala tlak. V 85. minutě propásl loženku Holub, o dvě minuty nato sám Korec nevyzrál na Václavíka. Hosté mohli skórovat v 90. minutě, ale samostatný nájezd Křeliny vychytal Mašín sražením míče na roh.

Branky: 8. Sabó , 21. Snp z penalty. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: Hrdina, Vladyka, Boško, Korec – Křelina. Diváci: 200. Poločas: 0:2.

Dobrovice: Mašín – Jiránek (83. Holub), Vladyka, Šulc, Tůma – Hrdina, Niklfeld, Jílek, Krouský (61. Miškovský) – Boško, Maruška (46. Korec). Trenér Milan Zahrádka.

Velim: Václavík – Kohoutek, Hruška, Antoš, Sabó – Frič, Novák, Volf, Zima (90. Brusch) – Slavík (68. Křelina), Snop (89. Rossler). Trenér Košátko.