Bohemians Praha – FK Mladá Boleslav B 4:0 (2:0)

Nejkrutější prohru v zimní přípravě utrpěli boleslavští fotbaloví junioři, když potřetí v osmi odehraných zápasech nedali ani jeden gól. Náročný týden s třemi zápasy proti druholigovým soupeřům dokonale prověřil jejich fotbalové dovednosti, fyzické síly i psychickou odolnost.

Boleslavští proti střížkovské Bohemce nezačali špatně a první minuty nic nenasvědčovaly příštímu debaklu. Jenže v závěru první půle Ehrenberger dvakrát inkasoval, když se marně natahoval po míčích k levé tyči. Nejprve ve 37. minutě samostatnou akci zakončil bombou z plného běhu Ibe – 1:0. A ve 41. trestný kop Zoubka od postranní lajny prodloužil hlavou do boleslavské sítě Obermajer – 2:0.

Po změně stran to chvíli vypadalo, že boleslavský tým má síly i schopnosti na zkorigování nepříznivého skóre. Ale v 69. minutě Zoubek nekompromisně propálil Šedu a zakončil tak svůj důrazný průnik do boleslavského vápna z levé strany – 3:0.
Konečnou podobu výsledku dal pět minut před koncem Jandzik z pokutového kopu nařízeného za podražení Ibeho – 4:0.

FK Mladá Boleslav B: Ehrenberger (46. Šeda) – Brezinský, Vizingr, Zbrožek, Horák – M. Sedláček, Vajgl, Svoboda, Fabián – Schubert, Kadlec (53. Humaj). Připraven byl ještě nachlazený Mašek a pro zranění chyběli Kalíšek, Mrvík, Kučera, Dytrt, Pára a Murárik.

Bohemians Praha: Winter (46. Belan) – Turtenwald, Obermajer, Lukeš, Grznár (56. Birhanzl) – Majer (61. Fenyk), Adjei (46. Mičkal), Galbavý (61. Jandzik), Zoubek – Brzezina (56. Hajník), Ibe.