Fotbalisté si zpestřili pauzu, Příbrami nasázeli trojku

Mladá Boleslav – Podruhé během necelého měsíce proti sobě nastoupili fotbalisté Mladé Boleslavi a Příbrami. Stejně jako v ligovém utkání vyhrála i v tom včerejším přípravném Boleslav bez inkasovaného gólu. O výhře 3:0 rozhodli ve druhém poločase Vukadinovič, Mebrahtu a Chramosta.

2.9.2016

Mladá Boleslav v přípravném utkání porazila Příbram.Foto: FK Mladá Boleslav

Přestože postavení v tabulce mají oba středočeští rivalové zcela rozdílné, oba pojí nedávné trenérské výměny. Přátelské utkání v reprezentační přestávce nejvyšší soutěže tak přišlo vhod Leoši Kalvodovi i Petru Radovi. Ten absolvoval na příbramské lavičce až dosud dokonce jediné utkání. A že ho v honbě za prvními podzimní body čeká hodně práce, ukázalo i včerejší měření sil. Jeho tým nejenže se střelecky ani tentokrát nechytil, ale ve druhém poločase navíc třikrát inkasoval.

Velkou herní převahu domácích hrajících bez reprezentantů Rady (dlouhodobě zraněný) a Klobásy i kapitána Magery korunoval jako první Vukadinovič, který zakončoval brejk po odvrácené standardní situaci soupeře. Srbský záložník poté oplatil asistenci Mebrahtovi a australská posila zvýšila. Parádní gólovou tečku za utkáním udělal zpoza šestnáctky Jan Chramosta, který předtím hned dvakrát nastřelil břevno. Hosté brankáře Šedu během utkání prověřili jen několika centrovanými míči, nejvážnější zákrok si připsal až v závěrečných minutách proti Brandnerovi.

Další pokračování středočeské bitvy bude na programu začátkem prosince v rámci předehrávaného šestnáctého kola nejvyšší soutěže.

Mladá Boleslav – Příbram 3:0 (0:0)

Branky: 57. Vukadinovič, 77. Golgol Mebrahtu, 83. Chramosta. Rozhodčí: Nenadál – Melichar, Pospíšil. Diváci: 55.
Boleslav: Šeda – Kúdela (46. Fleišman), Douglas (46. Hůlka), Polom, Keresteš – Přikryl (46. Vukadinovič), Borek (73. Vodháněl), Valenta, Fabián (46. Kalabiška) – Chramosta, Vodháněl (46. Mebrahtu).
Příbram: Hruška (46. Boháč) – Mareš, Divíšek, Jiránek, Ferrara – Pilík, Rezek Krameš, Tregler – Majtán, Mahmutovič (Brandner, Moravec, Trapp, Pecháček).

Autor: Luboš Kurzweil

2.9.2016 VSTUP DO DISKUSE

Zdravotní sestra. Ilustrační foto.

Zdravotní sestry se dočkají navýšení platů o dva tisíce korun

Jiřina Šiklová přednášela v Čáslavi.

KRÁTCE: Setkají se s Jiřinou Šiklovou

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Výzkum si posvítí na kvalitu zdravotnických služeb

Střední Čechy - Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře? Dostal jste všechny informace? Takové dotazy mohou během podzimu zastihnout pacienta v některé z pěti krajských nemocnic. Středočeský kraj totiž rozjíždí projekt Kvalita očima pacientů, který má poskytovat nemocnicím a lékařům zpětnou vazbu.

KRÁTCE: Inline dráha bude uzavřena

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

KRIMI MIX: Uprchlého vězně stále hledají

Od středy 16. srpna, kdy svévolně opustil nestřežený výrobní podnik v Hlavenci, je na útěku 30letý vězeň, který si má odpykávat v jiřické věznici trest za omezování osobní svobody a krádež.