Kosmonosy – Velim 3:0
V prvním poločase padal jen déšť a kroupy, až ve druhém padly tři lahůdkové góly do velimské sítě, kterým uznale zatleskalo i pár hostujících fanoušků.
Na těžkém terénu v průtrži mračen nedával fotbal moc smysl, za zmínku stojí jen Kubelkův volej zblízka do břevna, na dorážku pak nevyšel krok Siřínkovi a míč se mu před prázdnou bránou zamotal.

Hostům dlouho vycházela sázka na důslednou defenzívu. Intenzita kosmonoských kolmic a náběhů za obranu ale narůstala. Bažant ještě ve vyložené šanci mladičkého Dejmka neprostřelil, tak to vzal na sebe v 59. minutě Flachbart. V pokutovém území si udělal prostor a zatímco všichni čekali centr, domácí veterán vymetl prudkou ranou z nemožného úhlu bližší šibenici. V 72. minutě Keszeg přesnou přihrávkou po zemi oslovil Šimáčka a ten si na obránce počínal v zakončení obdivuhodně – trefil přesně skulinu mezi Dejmkovými rukavicemi a tyčí. Nejhezčí gól si Kosmonosy schovaly na konec. Kubelka si udělal ze všech velimských obránců slalomové tyčky a sólo zakončil obloučkem, jenž ťukl o břevno za brankovou čáru.

Zdramatizovat zápas mohl dorostenec Kasal. Dvakrát hlavičkoval a jednou pálil z velkého vápna, míč však k jeho smůle vždy proletěl decimetry nad břevnem. Tam skončila i na druhé straně Keszegova pumelice, tříbranková výhra ale nováčkovi k úplné spokojenosti stačila.

Branky: 59. Flachbart, 72. Šimáček, 80. Kubelka. Rozhodčí: Mansour. ŽK: 1:1. Diváci: 64. Střely na bránu: 6:3. Rohy: 8:0.
Kosmonosy: Michal Hošťálek – Keszeg, Miroslav Hošťálek, Koubek, Šimáček – Bažant (84. Kraus), Flachbart, Novotný (75. Žďánský), Hančar (64. Šulc) – Kubelka (84. Král), Siřínek (82. Kozma).

Sokoleč - Dobrovice B 12:0

Fotbalisté dobrovické rezervy neprožívají vůbec příjemné období. Před dvěma týdny hráli jenom v devíti, minulý víkend dostali v domácím prohraném derby s Luštěnicemi červenou a pořádný flastr Jiří Gába a Jan Vladyka a pití kalichu hořkosti pokračovalo tento víkend v Sokolči. Tady značně omlazená sestava Dobrovice B inkasovala od domácího týmu málokdy vídaný debakl 12:0. Brankář hostů Jakub Kraus k tomu pouze lakonicky poznamenal: „Když děláte co vás baví, tak je to super program na sobotu…"

Branky: 35., 42., 55. a 66. Čáp, 11. a 31. Stánok, 57. a 75. Fink, 7. Kozel, 29. Müller, 69. Pěkný, 79. Němec. Rozhodčí: Baroch. ŽK: 0:1. Diváci: 96.
Dobrovice B: Kraus – Bým, Hurda, Toman, Bartoň – J. Hůlka, Musil, Konečný (46. Málek), Hrdlička – Humpola, Loew.

Luštěnice – Poděbrady 2:3 pk
Branky: 28. T. Hrdlička, 86. Pavlíček – 22. Mihovský, 74. Nedorost. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 0:0. Diváci: 54.
Luštěnice: Řezáč – Lasák, Pavlíček, M. Hůlka, Kopa, Hrdlička, Podzimek, Lada (60. Holčapek), Sabol, Mudroch (72. Korec), Miškovský (60. Horák).

Horky – Klíčany 3:2 (0:2)
Branky: 57. a 90. Smetana, 48. Murárik – 32. Jurčík, 43. Buldra. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:4. Diváci: 155.
Horky: A. Malík – Zahálka, Šťastný, Murárik, Nekola – Smetana, Baster, Horák (70. Lukáš), Hložek (46. Poputko) – Šimek (46. Oblozhok), Cepka.