FK Ml. Boleslav – Opava 4:1

V utkání fotbalové ligy staršího dorostu zvítězili domácí dorostenci i přesto, že nastoupili v neúplné sestavě.

Branky: 16. vlastní, 51. Chramosta, 55. Pára, 76. Záblacký.

FK MB: Stuchlý – Hubač, Bílý, Pára, Malík – Bořil, Tvaroha, Záblacký, Dudka (88. Tomášek) – Chramosta (80. Kubát), Humaj (60. Zeman).

Domácí chtěli napravit podzimní debakl 0:4 v Opavě. Z úspěšné sestavy proti Olomouci vypadly dva pilíře – Zbrožek (ČK a stop na jedno utkání) a Olšák, který onemocněl.

Boleslavi se povedl vstup do utkání a od začátku byla výrazně lepším družstvem. První branku si dali hosté vlastní. Další příležitosti do konce první půle domácí nevyužili.

Také ve druhém poločase byli domácí aktivnější. Nejprve se trefil Chramosta a po odraženém míči od břevna zvýšil na 3:0 Pára.
Pak se přece jen hostům podařilo skóre zkorigovat a rázem ožili. Ve svém tlaku však zklamali v koncovce a další úspěch pro ně nepřišel.
Naopak, po kombinaci domácí dvojice Bořil – Záblacký druhý jmenovaný nezaváhal a vydařenou hlavičkou stanovil konečný účet utkání.