Řepín/ Bousovští fotbalisté předvědli výkon rozdílných poločasů.

31.3.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

TJ Řepín – Dolnobousovský SK 2:2

Bousov se představil na půdě nováčka fotbalové I. B třídy Řepína a po výborném výkonu ve druhé půli dokázal smazat dvoubrankové manko a přivézt alespoň bod.

Neurovnaný první poločas oživila až dalekonosná bomba Kubečka do břevna, za kterou se domácí brankář jen ohlédl. V dalších šancích se objevil Švec, když nejprve hlavou a poté křížnou střelou mířil těsně vedle branky. Do vedení šli domácí. Po nedorozumění brankáře s obráncem si Bousováci museli vstřelit vlastní branku. O chvíli později pustil nepřesný pomezní poněkolikáté domácí hráče do evidentního ofsajdu a Štrupl se v samostatném úniku nemýlil.

Do druhé půle nastoupil Bousov jako vyměněný a kreativním fotbalovým projevem začal domácí přehrávat. Nejprve domácí gólman podcenil Vynikalovu lehkou střelu – 1:2. Po dalších fotbalových akcích vyslal Jakubec do trháku Vacka, který nabídnutou příležitost chladnokrevně proměnil. Domácí se dostali do tlaku v poslední desetiminutovce, když se nechal zbytečně vyloučit Vacek. V poslední minutě musel Buriánek vytáhnout střelu domácích na tyč. Zápas tak skončil spravedlivou dělbou bodů.

Sestava DBSK: Buriánek –Havel, Švec, Bíšek, Horák - Vynikal,Zahrada,Kubeček, Jakubec –Vacek, Šolc. Střídali: Krejčí, Dankiv, Kalivoda.

Branky: vlastní, Štrupl – Vynikal, Vacek. Diváci: 180. Rozhodčí: Myška – Karlík, Kosina. Poločas: 2:0)

31.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

KAREL HYNEK MÁCHA a Karel Sabina zvou příznivce turistiky k prvnímu letošnímu výletu Máchovi v patách. Na ten se vypraví turisté z Mladé Boleslavi, Bělé pod Bezdězem a Doks už 1. dubna.

S Karlem Hynkem Máchou v čele na opičí hrad

Českem znovu projížděl americký vojenský konvoj.
17

OBRAZEM: Češi americké dragouny vítali i posílali domů

Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech

Mladá Boleslav - Přivítejte s námi na světě další miminka narozená v minulých dnech v mladoboleslavské porodnici. Přestože víme, že každé miminko je krásné, můžete hlasovat v naší anketě o miminko týdne.

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

OBRAZEM: Galerie Středočeského kraje zahájila novou výstavní sezonu

Galerie Středočeského kraje slavnostně zahájila novou výstavní sezonu. V rámci slavnostního zahájení se uskutečnila vernisáž výstav Josefa Hnízdila Odložený případ a Bohu k slávě, městu ku prospěchu, jež je věnována 350. výročí položení základního kamene jezuitské koleje.

Potravinou roku jsou uzeniny, pečivo i víno

Jubilejní desátý ročník soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje zná své vítěze. Slavnostní vyhlášení se konalo v sobotu na Výstavišti v Lysé nad Labem.